Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

Šodien ir īstā diena, lai mainītu savu dzīvi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

odien nav parasta diena. Šī ir ļoti īpaša diena. Tikai tas vien, ka sev to pateiksi, sniegs nepieciešamo enerģiju, lai maksimāli izmantotu savu dienu un izbaudītu labāko, ko tā sniedz!


Varbūt tava vēlme ir pelnīt vairāk naudas, iegādāties jaunu auto, zaudēt svaru, uzsākt savu biznesu vai atrast dzīves mīlestību. Kad to sākt darīt? Tagad!

Neatkarīgi no tā, ko tu šodien dari, kārtīgi apdomā to, jo tā ir tavas dzīves diena. Arī viena diena ir tava dzīve, neiznieko to.
Neiznieko dienu mokoties ar šaubām, bailēm, greizsirdību, skaudību vai dusmām. Šodiena var būt tavas turpmākās dzīves pirmā diena. Nekad nav pārāk vēlu, lai pārveidotu savu dzīvi un, lai tas notiktu, sāc izmaiņas šodien.

Tev šodiena ir jāpadara neaizmirstama! Tieši šodien ir īstā diena, lai ko mainītu:
Padari šodienu par dienu, kurā tu esi izcila tajā, ko dari. Tādu, kurai ir tik augsti standarti, kas iedvesmo arī citus darīt labāko. 

Padari šodienu par dienu, kurā tu ne par ko nesūdzies un pavadi dienu pateicoties par visu labo, kas ir tavā dzīvē.

Padari šodienu par dienu, kurā velti pietiekami daudz laika un uzmanības attiecībās. Sniedz mīlestību un tu to saņemsi arī pretī.

Padari šodienu par dienu, kurā uzsāc veselīgu dzīvesveidu. Izej pastaigā, sāc vingrot vai pagatavo veselīgu maltīti.

Padari šodienu par dienu, kurā to apzinies un nolem, ka neliksi sev pie lūpām neko, kas ir neveselīgs un var kaitēt tev un tavam ķermenim.

Nav svarīgi, kas notiek šodienā … padari to neaizmirstamu! Izbaudi dienu, nevis vienkārši to nodzīvo!


Kaut mazumiņu katru dienu

Daudziem cilvēkiem šķiet, ka mainīt dzīvi ir kaut kas ļoti sarežģīts. Bet, ir jāsaprot, ka pat izmainot kādu nieciņu, kaut vai vienu savu ikdienas paradumu, mainās arī tava dzīve. Tieši tik vienkārši. Izmanto kādu no šiem padomiem un izpildi to tieši šodien.

Piedod kādam
Tev pat nav jāiet un jātiekas ar šo cilvēku. Izdari to priekš sevis un veic simbolisku rituālu. Uzraksti vēstuli šai personai, kurā izliec visu savu dvēseli, nenoslāpējot nevienu sajūtu, izlasi to un…sadedzini vēstuli. To darot, saki skaļi arī vārdus „ Es tev piedodu”.

Piedomā par aizgājušajiem vai apciemo viņus kapsētā
Tas var izklausīties nedaudz savādi, bet domas ar nāvi un aizgājušajiem, mūs daudz vairāk savieno ar esošo dzīvi. Daudziem nepatīk runāt un domāt par nāvi, bet mēģini tajā saskatīt kādus praktiskus ieguvumus tavai šodienai. Padomā, kas ir tas, ko cilvēki varētu par tevi teikt, atcerēties? Ko tu būtu vēlējusies visiem pateikt? Kad esi to apdomājusi, izveido sarakstu ar lietām, kuras gribi paveikt pirms nāves.

Pieraksti 5 lietas, ko tev patīk darīt un, kuras darot, tev patiešām ir jautri
Kad esi izveidojusi sarakstu, izdari vismaz vienu no šīm lietām. Izklaide atbrīvo un relaksē tavu prātu. Savukārt, kad tavs prāts ir relaksējies un galva izvēdināta, rodas daudz jaunu ideju.

Mācies no grūtībām
Neatkarīgi no tā, ar kādu jautājumu vai situāciju tu šobrīd cīnies, pieņem to kā mācību. Tici ka tā tev daudz ko iemācīs par sevi, par citiem un jau citā reizē, saskaroties ar ko līdzīgu, tu zināsi kā rīkoties un varēsi palīdzēt ar padomu arī citiem. Tas, ko vari darīt šajā mirklī, veic kaut vai mazu solīti uz priekšu, lai sasniegtu rezultātu, ko vēlies.

Ieraugi interesanto sev apkārt
Velti dienu uzmanīgi aplūkojot vidi sev apkārt, un atrodi desmit detaļas – ziedus, ēnas, ēkas, izkārtnes u.c., kas, tavuprāt, ir interesantas, skaistas vai uzjautrinošas. Izmanto, piemēram, savu tālruņa kameru, lai dokumentētu to. Lai uzdevumu padarītu vēl interesantāku, dari to kopā ar kādu draugu (bet katrs atsevišķi). Pēc tam salīdziniet savu veikumu. Tā jūs uzzināsiet daudz jauna viens par otru un, par vidi sev apkārt.

Uzdāvini dāvanu tāpat vien
Uzdāvini kādam dāvanu bez iemesla. Dari to tikai tāpēc, lai radītu pozitīvas emocijas un prieku. Dod, un tu saņemsi pretī.

Izmanto visas drēbes, kas ir tavā skapī
Lielākā daļa cilvēku izmanto tikai nelielu procentu no drēbēm, kas ir viņu skapī. Velti dienu, lai izrevidētu skapi, atbrīvotos no liekā un visu sakārotu. Tas iedvesmos jauniem ģērbšanās paradumiem. Uzvelc svārkus, ko jau ilgi biji nolikusi skapja tālākajā stūrī, eksperimentē ar krāsām un izmanto aksesuārus. Tu redzēsi, ka līdz ko dažādosi savu ārējo tēlu, arī tava ikdiena mainīsies. Tu savā dzīvē ienesīsi pārmaiņas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu