Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Smieklīgākais seksa piedzīvojums

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bija vasaras nakts, kad mēs, mazliet iereibuši, aizlavījāmies no bara, lai atrastu vietiņu divatā, kur uzklupt viens otram. Pie ugunskura sēžot un neķītrības ausīs čukstot… Nu cik ilgi tā var? Kad liekas, nosēdēt vairs nav iespējams, un vēderā kņud pie katra mazākā pieskāriena. Sievietes mīl ar ausīm, un pati labākā priekšspēle ir sarunas, konkrētāk – neķītras un uzbudinošas sarunas. 
Tā nu mēs aizlavījāmies  no bara, ticot, ka neviens to tā īsti nepamanīja, un devāmies uz mājiņām, kur visiem bij sagatavotas guļvietas. Neviena nebija aizslēgta, un mēs izvēlējāmies to, kas atradās vistālāk no ugunskura. 
Iegājām iekšā, un nerunājot, rāvām drēbes nost, iekritām gultā, baudīdami reibinošu seksu, līdz vienā brīdī dzirdam – kāds nāk! 
Jāslēpjas!
Apspiežot spurdzienus, par to, kā mēs kaili, klupdami krizdami, mēģinam paslēpties aiz gultas, paslēpāmies, vai drīzāk jau notupāmies aiz gultas. 
Mājiņas durvis atvērās, un divi no mūsu draugiem, par kuriem mēs nemaz nezinājām, ka viņi būtu kopā, abi divi ieveļas gultā, tāpat kā mēs, bez ceremonijām lai ķertos pie lietas. 
Ko darīt? stiepju roku pēc drauga, bet pieskaros gludai kājai. GLUDAI! Vienu brīdi prātam cauri izjoņo doma – kā es varēju nepamanīt, ka tu esi noskuvis kājas!!! Līdz nākamajā mirklī, kā zibens mani ķer – tieši tāpat kā tie, kas tagad gultā sten un vaid, tieši tāpat arī mēs, kādus esam iedzinuši pagultē, un tie izlēmuši tāpat kā mēs, pagaidīs, kad tie otri beigs, un tad līdīs laukā.
Nu vairs smieklus neapturēt. Nesaprotu, kā pārējie to bija spējuši izturēt, jo mans draugs to, ka neesam vieni aiz gultas, atklāja ātrāk par mani. Un kā tie abi pirmie bija spējuši noturēties nerēcot, kad izdzirdēja, tuvojas trešais pārītis! Un visas pārējās mājiņas bija tukšas! Visiem gribējās to tālāko! 
Nu neko. Visi gardi izsmējāmies, saģērbāmies un devāmies atpakaļ, lai katrs iesākto pabeigtu nedaudz vēlāk, kad vairs nenāks smiekli.
.
Dalīties.

6 komentāru

  1. zakiszakis86@inbox.l on

    Velaties ko uzinat?Piekert?Izsekosu snieksu 100 procentigus pieradijumus par notiekoso(foto, video.noklausisanas)Privatie pakalpojumi!Loti biezi vis pasakainakie viriesi krapj savas sievas un jus pat nenojausat!!rakstiet zakiszakis86@inbox.lv

Atstāt Ziņu