Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Slaids viduklītis, plakans vēderiņš

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai vidukli varētu saukt par slaidu un vēderiņš kļūtu plakanāks vajadzēs pielietot atbilstošus „ieročus”:
1. Piemērotu uzturu
2. Pareizi izpildītus vingrojumus.
3. Gribasspēku un kontroli

Mainiet ēšanas paradumus ! Bez uztura analīzes un plānošanas būs ļoti grūti un vieglākais ceļš, kā noskaidrot ko, cik un kad jāēd ir došanās pie uztura speciālista. Ja patiesi vēlaties tikt vaļā no liekā, tad tomēr nāksies „ēst ar galvu” un liekot mutē kumosu domāt par to uz kurieni tas dosies tālāk-veidot muskuļus vai nogulties tauku gultiņā. Labs uztura plāns un pāris konsultācijas pie uztura speciālista var palīdzēt ne tikai iegūt slaidākas aprises, bet kļūt par veselības garantiju visam mūžam. Pats primārais solis slaiduma virzienā ir uzzināt cik kcal dienā Tu patērē un cik uzņem. To var uzzināt šeit >> un vēl precīzākus mērījumus var veikt Vivido Gym Biķernieku studijā.

Vingrojiet rezultatīvi ! Vēdera muskuļu grupas ir vairākas, tāpēc vēdera muskuļu trenēšanai ir jāizmanto vairāk un dažādi vingrojumi, taisno, slīpo, augšējo, vidējo un apakšējo muskuļu trenēšanai. Vingrojumus vajag izpildīt katru dienu, vēlams katrai atsevišķai muskuļu grupai pa 15-30 vingrojumiem 3 piegājienos. Ļoti nozīmīga ir vingrojumu pareiza izpilde, sekojiet līdzi tam, lai vingrojumu pildīšanas laikā vēdera muskuļos ir jūtams „krampītis”, tikko tas sāk pazust (atslābt) tā vingrošanu jau var saukt tikai par veselīgu izkustēšanos. Tomēr vingrojumi viduklim var izrādīties nepietiekama slodze, ja tauku mētelītis ir paliels, tad noteikti šos vingrojumus vajag apvienot ar skriešanu, ātru iešanu vai stepa nodarbībām, un atcerieties, ka vēderu gan skrienot, gan stepojot un, protams, vingrojot ir jātur stingru un arī elpošana ir jāveic tā, lai kustās krūšu kurvis, ne vēders.

Ja ļoti ko gribās, tad tas tiks dots, tik vien kā jāievēro viens gribasspēka likums-saplānot visu iepriekšējā dienā un neatkāpties no plāna. Ēdiet to ko paredzējāt un neļaujieties kārdinājumam draudzenes pierunāta, vingrojiet noteiktā laikā un pastāstiet visiem, ka šajā laikā esiet aizņemta un jūs nedrīkst traucēt, kontrolējiet vidukļa  apmērus, un netraciniet sevi kāpjot uz svariem bez vajadzības.

 

Katrā rokā pa hantelei, noliecies pa labi, tad pa kreisi. Uzdevumu veic tempā 40-60sek.

    

Sākuma stāvoklī labā rokā sānos, kreisā ar nelielu smagumu pacelta virs galvas, svars uz labās kājas, ieelpa. Izelpā vēzē kreiso kāju sānis saliektu cenšoties tuvināt pie kreisā elkoņa. Vingrinājumu izpildi tempā 40-60sek, pēc tam ar otru sānu.

    

Sākuma stāvoklis sēdus, kājas atceltas no grīdas, rokas pret krūtīm (var paņemt hanteli), elkoņi izvērsti. Pagriežot ķermeņa augšdaļu pa labi un pa kreisi, centies pieskarties grīdai ar elkoni. Turpini vismaz 20x, tad atpūties un atkārto vēl 2x pa 20x.

 

Sākuma stāvoklis-balsts uz labā apakšdelma sānis, kreisā roka iztaisnota sānis augšā, ieelpa. Izelpā vēzē kreiso roku zem sevis uz aizmuguri. Atkārto 15-20x uz katru pusi.

   

Rokas aiz galvas saliektas, ķermeņa augšdaļa atcelta – centies tuvināt kreiso elkoni kreisajam ceļgalam, labo kāju tikmēr iztaisnojo, tad uzreiz pretēji. Izpildi vingrinājumu tempā 40-60sek.

Sākuma stāvoklis guļus uz labā sāna, starp potītēm bumba, ieelpa. Izelpā cel abas kājas un ķermeņa augšdaļu uz augšu, ieelpā atgriezies s.st. Turpini 15-20x uz katru pusi.

    

Sākuma stāvoklis guļus uz muguras, rokas sānis, kājas saliektas, atceltas. Virzi abas kājas pa labi, tad pa kreisi, ceļgalus pie grīdas nepieliekot. Centies uzdevumu veikt tempā 40-60sek.

       

Sākuma stāvoklis guļus uz labā sāna, kājas saliektas, kreisā roka aiz galvas, ieelpa. Izelpā atcel ķermeņa augšdaļu maksimāli uz augšu, ieelpā atgriezies s.st. Atkārto 15-20x uz katru pusi.

  

Dalīties.

2 komentāru

  1. Rūta Zušķe on

    Super :)Paskaitīju sev nepieciešamās kalorijas un nonācu pie secinājuma, ka vecajā uztura programmā varu ieviest korekcijas…tas nozīmē, ka drīkstu drusku pielikt klāt pie vecās uztura programmas, jo tagad esmu smagāka. Apaļajiem veicas ;)))

  2. Slaidā Slaidā on

    Patika doma: "Kontrolējiet vidukļa apmērus, un netraciniet sevi kāpjot uz svariem bez vajadzības". Tā tiešām ir! Svaru rādījums jau reiz ir nositis visu vēlēšanos turpināt labi iesākto. Tu ņemies un daries, bet svari nekust ne no vietas. Pat vēl trakāk- mistiskā veidā rāda svara pieaugumu, kaut pēc apģērba var just, ka viss iet uzlabo pusi.<br> Parēķināju sev vajadzīgās kalorijas. Viela pārdomām. Cipars sanāk dikten liels. Manuprāt. Droši vien jau, ka pareizs, bet man šķiet, ja katru dienu tādu bagātību triekšu iekšā, tieva nekad nepalikšu.

Atstāt Ziņu