ai viduklis kļūtu slaids un pāri bikšu vai svārku jostiņai nerēgotos tauciņu kroka jeb “mīlas rokturīši” vajadzēs pielietot atbilstošus “ieročus”- pareizi vingrot un ēst. Zemādas tauku slānītis vidukļa rajonā ir sieviešu galvenais ienaidnieks, taču tas ir arī ģenētiski ieprogrammētais „aizsargvalnītis” cilvēces turpināšanai un tāpēc padodas kā pēdējais.
Daudzām dāmām “rokturīši” ir pamanāmi arī tad, ja liekā svara nemaz nav. Šajā gadījumā laiks ko patērēsim, lai zaudētu lieko būs īsāks, bet ieroči gan tie paši – piemērota ēdienkarte un vingrošana. Vingrojumi jostas vietai ir jāpilda vismaz 3 reizes nedēļā ar atkārtojumu skaitu no 15-30 reizēm katrs vingrojums. Lai izvairītos no tā, ka muskuļi zem tauciņiem kļūst tvirtāki, bet tauciņi nekur nav pazuduši šos vingrojumus iesakām apvienot ar aerobiem, spēka un statiskiem vingrojumiem. Lieliska laika ekonomija un teicams rezultāts ir PACE apļa intervāltreniņi, jo tauciņu dedzināšana notiek vienlaicīgi ar muskuļu stiprināšanu un tam visam ir nepieciešamas tikai 30 minūtes.
1.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus uz labā sāna, galva atbalstīta, labā kāja priekšā celī saliekta 90°
Ielpojot ceļam saliekto kāju uz augšu, tad ar izelpu lēnām laižam lejā, tā lai ceļgals viegli pieskaras grīdai, atkārtojam 20-30x. Vingrinājumu izpilda arī ar otru kāju.
2.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus uz labā sāna, labā roka taisna virs galvas, kreisā saliekta aiz galvas.
Izelpā atcelt ķermeņa augšdaļu, reizē pievelkot kreiso kāju. Izpildi 15-20x uz katru sānu.
3.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus uz muguras, rokas taisnas virs galvas plecu platumā, kreisā kāja saliekta, labā taisna, vērsta perpendikulāri griestiem.
Izelpojot – sasprindzinam vēdera muskulatūru – ceļot ķermeņa augšdaļu sēdus stāvoklī reizē labo kāju taisnu laižam lejā līdz kreisās kājas celim, atkārtojam 15-20x. Vingrinājumu izpilda arī ar kreiso kāju.
4.vingrojums
Sākuma stāvoklis sēdus, kājas priekšā sakrustotas, labā rokā bumba.
Izelpojot un lēnām ripinot bumbu, liecamies uz labajiem sāniem, kreisā roka caur sāniem virs galvas, ieelpojot lēnām atgriežmies sākuma stāvoklī. Izpildi vingrinājumu 15x uz katru pusi.
5.vingrojums
Sākuma stāvoklis sēdus, kreisā kāja saliekta priekšā, labā saliekta sānis, rokas saliektas plecu augstumā, rokās bumba.
Izelpā atceļam labo kāju cik augstu varam, reizē spēcīgi saspiežam bumbu, ieelpā lēnām atgriežamies sākuma stāvoklī. Galvenais noturēt muguru taisnu – negāzties uz vienu pusi. Atkārto vingrinājumu 15-20x ar katru kāju.
6.vingrojums
Sākuma stāvoklis sēdus, kreisā kāja saliekta priekšā, labā saliekta sānis, rokas saliektas plecu augstumā, rokās bumba. Līdzīgs kā iepriekšējam vingrojumam, tikai te, paceļot kāju to visu laiku arī augšā turam, pamīšus lejā laižās tikai celis vai pēda.
Izelpā atceļam labo kāju un turam, tad labās kājas ceļgalu lēnām virzam pie grīdas (pēda paliek augšā), reizē spiežam bumbu, tad labās kājas pēdu virzam pie grīdas (celis paliek augšā) reizē atbrīvojam bumbu, šādi vienmērīgi elpojot, atkārtojam vingrinājumu 15-20x Tad izpildam ar otru kāju.
7.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus kājas saliektas, rokas taisnas izplestas sānos, rokās nostiepta pretestības lenta.
Izelpā atceļam ķermeņa augšdaļu un ar kreiso roku cenšamies aizsniegties pie labās kājas ceļgala. Lentai jābūt ļoti cieši nostieptai. Atkārtojam ar kreiso roku, vingrinājumu izpilda 20-30x.
8.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus uz labā sāna, rokas taisnas virs galvas, kājas taisnas, nedaudz izvirzītas uz priekšu.
Izelpā atceļam plecu daļu un kājas, ieelpā lēnām atgriežamies sākuma stāvoklī. Izpildām 15-20x, tad atkārtojam ar otru sānu.
9.vingrojums
Sākuma stāvoklis guļus uz muguras, plecu daļa atrauta no zemes. Labā kāja nedaudz pacelta no grīdas, kreisā pievilkta līdz krūtīm. Turam sevi ar vēdera presi nevis kaklu.
Izelpā iztaisnojam kreiso kāju un labo kāju pievelkam klāt. Ieelpojam un atkal izelpā labā kāja iztaisnojas un kreisā tiek pievilkta. Nenolaižam pēdas uz grīdas un turam sasprindzinātu presīti. Vingrinājumu izpildām 20-30x.