Vārda dienu svin: Edmunds, Edžus, Vidmants

"Slaidā vidukļa medības"manam puncim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas! Arī es esmu nolēmusi piedalīties “Slaidā vidukļa medībās”.
Vecums: 27 gadi
Vidukļa apkārtmērs: 77 cm
Gurnu apkārtmērs: 99 cm
Augums: 175 cm
Svars: 67 kg

Patreiz esmu stingri nolēmusi uzlabot savu augumu, meklēju pēc iespējas lielāku motivāciju sasniegt savus mērķus, tieši tāpēc arī izdomāju piedalīties šajā projektā! Ceru, ka tas mani motivēs vēl vairāk!
Mans lielākais mērķis: Dabūt vidukļa apkārtmēru zem 70 cm, “nodzīt” tauciņus no vēdera un sānos.

Neliels stāsts par mani:
Ar manu augumu un svaru viss bija kārtībā līdz es atmetu smēķēšanu(biju kaislīga smēķētāja apm. 10 gadus). Smēķēšanu atmetu pirms nedaudz vairāk kā gada. Ļoti īsā laikā es uzbarojos(un īpaši vēdera izmēri pieauga), smēķēšanu aizstāju ar dažādu neveselīgu našķu graušanu. Esmu mēģinājusi notievēt gan apmeklējot sporta klubus, gan cenšoties sev aizliegt našķu graušanu, bet tas viss bija uz īsu laiku. Un man nekas prātīgs no tā nesanāca, atkal un atkal atgriezos pie neveselīga uztura. Arī dzīvesveids man tāds mazkustīgs, pārsvarā sēdošs darbs pie datora.
Tagad esmu attapusies, ļoti stingri esmu nolēmusi darīt lietas labā visu iespējamo lai sasniegtu savus mērķus.
Esmu uzsākusi divas reizes nedēļā sportot, esmu sākusi ēst veselīgāk un piedomāt ko es ēdu un kad es ēdu, kā arī ļoti daudz dzeru ūdeni. Ar diētām neaizraujos. Pamēģināšu notievēt ievērojot veselīgu dzīvesveidu.

Ļoti ceru, ka šī projekta laikā mums visām izdosies nomedīt slaido vidukli! Galvenais, nepadoties!!! 🙂

P.S. Man bija grūtības atrast atbilstošu jostu. Nācās jau uzreiz jostai izdurt pirmo caurumu, tikai žēl, ka josta ir melnā krāsā un tos caurumus grūtāk ieraudzīt. Nākošajā fotografēšanās reizē pamēģināšu atzīmēt pirmo caurumu ar kādu krāsu vai lentīti, lai viss ir labāk redzams.

Dalīties.

Atstāt Ziņu