Vārda dienu svin: Oskars, Ritvars, Anvars

Slaidā vidukļa medības 2014

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Paldies par doto iespēju padalīties ar savām pārdomām, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem.
…esmu ļoti komunikabla un jautra sieviete, bet liekā svara problēmas spēja arī mani padarīt par nīgru rūgumpodu….
Tā neapmierinātība ar sevi gandrīz noveda līdz ģimenes katastrofai…daudz netrūka un būtu palikusi viena….
Saka jau ,ka vīrieši ir cūkas, bet šoreiz tas gāja arī pāri mūsu savienībai.
Un tad pieņēmu lēmumu radikāli mainīt sevi….savus ieradumus, vairāk laika veltīt savām vajadzībām, mēģināt saklausīt un izdzīvot savas izjūtas .
Pirmais- tika apmeklēts ģimenes ārsts un uzsākta pilna medicīniska izmeklēšana. Rezultāts- tikai paaugstināts holesterīns, pārējie rādītāji- norma. Tātad vaina kaut kur citur…atradām…biju tā aizrāvusies ar ģimeni un darbiem, ka gulēšanai atlika 2,5 līdz 3h diennaktī. Un tas bija par cēloni neizskaidrojamam svara pieaugumam. Paldies ģimenes ārstei, kura atrada visu nelaimju cēloni.
Kā atbrīvoties no svara un to saglabāt?
Vienīgo pieņemamo es atradu Dikāna diētu. Tātad ne tikai zaudēt lieko, bet pēc tam atgriezties normālā dzīvē.Un visvairāk mani uzrunāja pilns produktu un recepšu saraksts un minimālie vingrojumi ikdienai.
Nu tad uz priekšu, Biruta!
Sāku 8. janvārī š.g. radikāli mainīt daudz lietas. Atteicos no haltūrām vakaros un agrās rīta stundās, saprotot, ka finansēs būs zaudējums. Un konkrēti šajā dienā pilnīgi izmainīju savu ēdienkarti. Laiks bija pietiekami, lai sagatavotu visu nepieciešamo, kā arī pavingrotu tos 4 vingrinājumus. Varu teikt, ka sports ne visai ir manā gaumē, jo savulaik biju maratoniste. Bet saņēmos, jo tas taču viss priekš manas jaunās dzīves.
Skaidri tika izrēķināts mērķsvars- 67 kg.Sasniegšanas datums- 18 maijs.
Kopā šajā laikā ( no pagājušā gada aprīļa) reāli bija sabojājušās attiecības ar laulāto draugu. Izskatījās, ka viņam ir neērti iziet sabiedrībā ar mani “tādu”tuklu. Varbūt tie tikai mani kompleksi…bet….attieksme bija mainījusies.
Tātad, ko tikai mēs neesam gatavas izdarīt dēļ vīrieša…..!!!!
Es ļoti vēlos sava vīra uzmanību….un teksts”es Tevi mīlu tāda kāda esi”mani pilnīgi neapmierina, jo attieksme ir cita….
…bailes pazaudēt…..
….bailes palikt nesaprastai….
viss ar elektrības spēku strāvoja caur mani, un es zinu, ka es to izdarīšu, jo esmu stipra sieviete…
Šodien, 12 marts, mans svars-75.2 kg, jūtos jau bezgala labi, bet mērķis ir jāsasniedz. Pateicoties Slaidā vidukļa medībām 2014, pielieku pūles arī šajā problēmzonā. 2 nedēļu laikā no vidukļa apkārtmēra esmu zaudējusi 6 cm….Iepriekš uz to nebiju koncentrējusies.
Zinu, ka ceļš nav viegls…..

Dalīties.

9 komentāru

 1. Anna Buņetova on

  Tavs stāsts mani patiešām uzrunā.. Es jau vairākas reizes savā mūžā pārliecinājos, ka dzīve atvēr cilvēkam acīs tikai tad, kad viņš ir gatavs skatīties un spējīgs novērtēt kas viņam ir dots.. <br>Tici man, ja kaut ko ļoti-ļoti vēlies – tas arī īstenosies! Tev viss izdosies! Es Tev to novēlu no visas sirds! 🙂

 2. Biruta Skuja on

  Jā, līdz katastrofai mēdz būt neliels gabaliņš, tomēr apstāties un saprast un galu galā rīkoties ir diezgan grūti. Man Patīk formulējums- dzīve atver acis….cik jocīgi, bet tā arī ir sanācis….Paldies par laba vēlējumiem…

 3. Biruta Skuja on

  Viena ļoti būtiska detaļa, kuru nezin kāpēc neaprakstīju, zaudējot svaru+ gadu skaits radījis ne visai patīkama izskata ādu. Vēdera daļā un roku aukštilbos…. Liekas, ka atradu risinājumu….vingrojumi rokām, tas tā kā būtu skaidrs, pat ļoti labi palīdz medus pliķēšana. Sāpīgi, bet efektīvi. Godīgi jāsaka daru to 3 nedēlas katru dienu un šķiet, ka varu jau vilkt maicīti ar īsām piedurknītēm, bet sākumā skats bija šaušalīgs, tādi dīvaini nevienādi veidojumi vietās , kur āda vaļīgāka palikusi. Tagad jau tā kā izlīdzinās. No medus masāžas roku apakšdelmi sīkos zilumos, bet tas nekas, vēl jau puskailai nav jāstaigā….

 4. Biruta Skuja on

  Vēlos padalīties vēl ar vienu ļoti interesantu lietu. Pieņemu, ka varbūt daudzas jau to zin, bet……Samērā strauji zaudējot svaru parādās iespējamība zaudēt sejas ādas elastību…šajā sakarā….pirms krēma uzklāšanas, vajag seju paknaibīt, nu ar nagiem nē, bet ar pirkstu spilventiņiem. Šobrīd nu jau kādas divas nedēļas tā daru un ādas kvalitāte ir ievērojami mainījusies… nu un atļaujos papliķēt vaigus un zoda apakšdaļu ar medu….riktīgi forši, nekas nekur nekarājas un seja ļoti svaiga izskatās….uz šodienu no 08.01.2014 esmu zaudējusi 15 kg un sparīgi soļoju uz priekšu…

 5. Paldies, es tiešām ļoti cenšos, meklēju variantus kā uzlabot iegūto rezultātu. Un pēc iespējas ar darbošanos un dabīgajiem produktiem. Ne vienmēr palīdz dārgie kremi un pretcelulīta losjoni….<br>Bija uznākusi vājība un vēlējos iegādāties trenažieri. Labi , ka laikus apstājos, priekš kam gan? Visu var izdarīt bez papildierīcēm, pat patiesībā vēl labāk….

 6. Biruta Skuja on

  Labvakar! Atkal nedēļa pagājusi…. Šoreiz nav tik liels kritums cm – 1, bet arī tas ir daudz, ja ņemam vērā, ka no starta jau -7 cm. Īstenībā jau sajūtas gan ir labas, jo cīņa notiek reāli. Laikam jau esmu ar diezgan smagu raksturu, jo atslodzi nedodu nevienu dienu. Vienalga , vai nogurums no kājām gāž, vai nav noskaņojuma, tas nav traucēklis uzņemtajam startam. Arī svars jau sāk daudz lēnāk samazināties, bet tas mani īsti neuztrauc, jo , jau -15 ir gana daufz. Palikuši nieka 7 kg. Patīkamākais laikam ir tas, ka ieraugu ķermeņa aprises, kuras sāk patikt pašai. Man nekad rokām nav bijuši muskuļi, jo nekad neko smagāku par pildspalvu un zīmuli rokās neesmu turējusi, bet tagad redzu jau samērā formīgas atsevišķas muskuļu grupas. Izskatās skaisti….Laikam mācos sevi mīlēt… vismaz iekšēji ir tāda….nenosakāma sajūta…..Redzami jau darba rezultāti…..

Atstāt Ziņu