Vārda dienu svin: Meta, Sniedze

Slaidā vidukļa medības 2014 ir sākušās!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ai atceries, ar kādiem vārdiem sākām slaidā vidukļa medības pagājušajā gadā? Nē!? Ar šiem: ŠODIEN IR TĀ RĪTDIENA, UZ KURU TIK BIEŽI ATLIEKAM DAŽĀDU APŅEMŠANOS ĪSTENOŠANU!
Tieši tā – arī šodien ir tā diena, kad sākt ceļu pretim savai apņēmībai uzlabot savu formu un zaudēt centimetrus, tāpēc dodam startu tievēšanas projektam „Slaidā vidukļa medības 2014”!

Kas ir „Slaidā vidukļa medības”?
Projekts, kas tievēšanu pārvērtīs par spēli un jautru sacensību ar sekotājām, konkurentēm, atbalstītājām, sniegs jaunas atziņas un lieliskas veicināšanas  un noslēguma balvas!

Ko medīsi?
Medījums būs katrs milimetrs un centimetrs, ko izdosies zaudēt no vidukļa apkārtmēra. Kā tievēt, katra izlems pati!

Cik ilgas būs medības?
Projekts ilgs divus mēnešus – no 25.februāra līdz 26.aprīlim.
Iesaistīties vari ik nedēļu – katru otrdienu tiek dots starts jaunām dalībniecēm, tas nozīmē, ka pieteikties nekad nebūs par vēlu vai nokavēts, jo katras dalībnieces rezultāti tiks vērtēti no katras individuālā starta.

Kas Tev jādara?

 1. Jāatrod josta, kas visa projekta garumā tiks izmantota, lai demonstrētu katru „nomedīto” vidukļa milimetru un centimetru.
 2. Veic kontrolēmrījumu: apliec ap vidukli jostu, veic mērījumu, ko iemūžini fotogrāfijā (bildē svarīgi, lai redzams viduklis ar jostu).
 3. Sāc veidot savu blogu. Lai to darītu, piereģistrējies un ielogojies SievietesPasaule.lv vai pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejām un dodies rakstīt blogu: http://www.sievietespasaule.lv/slejas. Te ik nedēļu (var arī biežāk) apraksti savus tievēšanas piedzīvojumus, jaunās stratēģijas, panākumus un neveiksmes, ja tādas gadās.

  ! Rakstot blogu, tā tēmas lauciņā no piedāvātā saraksta izvēlies „Diētas un liekais svars”! 

  ! Pirmajā bloga ierakstā lūdzam minēt savu vārdu, vecumu, vidukļa apkārtmēru (vari minēt arī gurnu apkārtmēru), mini, kāpēc nolēmi piedalīties, kāda ir līdzšinējā tievēšanas pieredze, kā arī publicē foto ar pirmo vidukļa kontrolmērījumu.

 1. Ik nedēļu pirmdienā portālā būs publicēts kāds nedēļas uzdevums, par kuru nedēļas beigās kāda vai visas tiksiet apbalvotas ar īpašām veicināšanas balvām, kas medības darīs tikai aizraujošākas!

Kas un kā tiks vērtēts?
Visu dalībnieču veikums tiks vērtēts pēc trīs kritērijiem:

 1. Sasniegtais jeb nomedītie centimetri.
 2. Aktivitāte un iesaistīšanās centimetru medībās (blogu regularitāte, tematika) un iegūtais atbalsts (komentāri, lasījumi).
 3. Novitāte un radošums.

Balvas:
1. Galvenā SUPERBALVA – mēneša abonements jebkāda veida fitnesa nodarbībām Vivido Gym.
2. OTRĀ SUPERBALVA – fizioterapeites, masieres, Folla diagnostikas speciālista apmeklējums vai individuāls, privāts treniņš pie treneres Vivido Gym fitnesa un veselības studijā sievietēm.
3. TREŠĀ SUPERBALVA – īpaši dizainēts krekliņš ar Swarovski kristāliem.

! Iknedēļas veicināšanas balvas:
Sevi ir jāiepriecina un jāapbalvo par sasniegto! Tieši tāpēc teju ik nedēļu piedāvāsim jums dažādus uzdevumus un izaicinājumus, kurus izpildot varēsiet iegūt balvās gan diētiskus produktus, gan dažādas SPA procedūras un citas pārsteiguma balviņas no mūsu atbalstītājiem.

 

Sadarbības partneris:

 

Atbalsta:

 

Slaidā vidukļā mednieces atbalstīsim arī mēs – SievietesPasaule.lv, piedāvājot arī dažādus rakstus, kas noderēs kilogramu un centimetru medībās.  

_____________________________
Šonedēļ lasi:

PASKATIES, CIK KALORIJAS TEV NEPIECIEŠAMAS! 
Uzzini, cik kaloriju dienā jāuzņem tev! + Foto, kā izskatās 200 kalorijas!

 

 

VIEGLIE UN VESELĪGIE IZSALKUMA REMDĒTĀJI
Šīs idejas noderēs gan brokastu galdam, gan plānojot vieglas pusdienas.

 

KĀ SAMAZINĀT PIESĀTINĀTO JEB ‘SLIKTO TAUKU’ UZŅEMŠANU?
Mainoties dzīvesveidam, mums vairs nevajag tik daudz tauku kā kādreiz, bet vai tad tāpēc mēs tos ēdam mazāk? Dalīties.

1 komentārs

 1. Elita Vaskova on

  Sveikas slaidā vidukļa 2014.gada mednieces!<br>Apritējuši jau divi gadi kā bijām kopā medībās. Kā Jums visām iet???<br>Es vidukli vairs mērījusi speciāli neesmu, bet visas tās kleitas ko iegādājos tajā pavasarī vēl joprojām der lieliski.<br>Turpinu arī apmeklēt sporta nodarbības. Nomainīju tikai sporta klubu, bet citādi ar mani viss ir kārtībā! Bet ar Jums??? Atsaucieties??????

Atstāt Ziņu