Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Slaidā vidukļa medības 2014

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labvakar!
 Man liels prieks , ka esmu spējusi atbrīvoties no 3 cm viduklī no pieteikšanās dienas. Šobrīd apkārtmērs 87 cm.
 Galvenās aktivitātes- riņķa griešana un tā kā es pieturos pie Dikāna diētas, tad izmantoju grāmatā norādītos vingrinājumus. Riņķa griešana dienā aptuveni 35 minūtes, vingrojumiem aptuveni 30 minūtes. Tātad stunda fiziskajām nodarbēm.
Lielāks prieks, kā svara un cm zudums nav iedomājams. Tomēr jāatzist, ka sievietēm “man vecumā”ir ļoti stipri jāpiedomā pie atpūtas. Kā jau iepriekš blogā rakstīju, bija nereālas problēmas ar svara pieaugumu. Tagad, kad atrasts cēlonis, atgriežas dzīvesprieks un skaidri ir redzams mērķis.
Gribu vēl padalīties ar dažiem knifiņiem, varbūt kāds var ko piebilst vai ieteikt? Lai veicinātu ādas savilkšanos, pliķēju sevi ar medu, sākumā pat zilumi parādījās, bet tagad laikam esmu jau pieradusi un vairs nav sāpīgi…

Varbūt ir vēl kādi ieteikumi šajā sakarā, jo no 08.01.2014 līdz šodienai- 04.03.2014 esmu nokritusies par 13.4 kg un šajā nedēļā konkursa ietvaros zaudējusi 3 cm no sava vidukļa apkārtmēra…
Lai mums visām izdodas…..!

Dalīties.

8 komentāru

  1. Līga Ozoliņa on

    Biruta – tu esi īsts malacis! Medus masāža tiešām sāpīga, bet arī efektīva (āda to novērtē). <br>Pačukstēšu, ka jau ar nākamo nedēļu visām slaidā vidukļa medniecēm uzdosim dažādus uzdevumus, par kuru izpildi visas vai dažas apbalvosim ar foršām balviņām. Pačukstēšu, ka balviņu klāstā būs arī SPA procedūras un ķermeņa kopšanas kosmētika, kas tieši palīdzēs nostiprināt ādu pēc svara zaudēšanas! Tā kā sekojat tikai līdzi!

  2. Biruta Skuja on

    Jā, dikti jau gaidam gan konkursus gan iespējas, lai ņiprāka darbošanās….kopā interesantāk…

Atstāt Ziņu