Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

16 komentārs

 1. Nododies citām lietām,kas tev sagādā prieku. Nav jau tā, ka dzīvojam tikai viena iemesla dēļ, piemēram, attiecību dēļ. Dzīvē ir arī citas foršas lietas- draugi, bērni, darbs, hobiji utt., meties iekšā tajos un ar laiku tiešām par attiecību sirdssāpēm piemirsīsi un tad jau arī būsi gatava jaunām.

 2. O jā, pilnībā Tevi, Vita, saprotu. Ir smagi gan sirdij, gan prātam aizmirst cilvēku, kurš ir iemīlēts. Lai arī zinu, ka jānododas citiem darbiem, tas it nemaz nav tik vienkārši, ja tik daudz kas atgādina par Viņu un sirdij sāp… :/

 3. Es to pilnībā saprotu, daudzi cilvēki iet tam cauri. Tā vienkārši ir un ir vajadzīgs laiks, lai tā sirds izsāp. Var dod visādus padomus,bet cilvēks tajā brīdī vienkarši jūtas briesmīgi, brīžiem kaut kas palīdz un brīžiem nekas. Dzīvē tiešām ir daudz citas jaukas lietas, citreiz ir sevi jāpiespiež darīt kaut ko citu. Kā teica mans skolotājs- ciešanas ir nevajadzīgs laika tēriņš.

 4. vita<br> tu neesi vienīgā,manu sirdi salauza 31 oktobŗī,dzeru antistresa tabletes,nomierinošās tējas,pierakstījos pie psihologa,laiks,tikai un vienīgi laiks sadziedēs,galvenais necenties sev pārmest,ka kaut ko nepareizi darīji

 5. Annija Goldberga on

  Jā, man ar tā ir bijis, ka liekas, ka pazudusi jēga dzīvei, raudāju 2 nedēļas no rīta līdz vakaram un tad vienā dienā jutu, ka ir prom. pāries, tikai neiestum dziļāk!

 6. Katram ir jaatrod sava recepte, lai mazinatu sirdsāpes, kas ar laiku pazudīs. Lai cik grūti nebūtu galvenais saglabāt gaišas domas, drošvien skan muļķīgi, bet man tas ir palidzējis… Zinām, ka nekas nenotiek tāpat vien, un tieši otrs cilvēks Tev bija dāvāts, lai kaut ko iemācītu, bet iespējams viņš bija tikai tāpēc, lai Tevi novestu tālāk pie Tava īstā cilvēka…. atceries viņu kā īpašu cilvēku un ļauj viņam lēnām aiziet no Tavas sirds…. Tam vajadzēs laiku, ko vieglāku padarīs rūpes par sevi un citiem cilvēkiem, aizpildi savu laiku al labiem darbiem un labām domām. Viss vienmēr notiek uz labu!

 7. lieciniece on

  Mana draudzene pārvērtās par bezjūtīgu radījumu, skumji noraudzīties kā ar cinismu, sarkasmu attiecas pret pasauli. Vīriešus vienkārši izmanto, pret citiem arī palikusi ļoti skarba. Saprast viņu jau var, jo situācija bija tiešām nežēlīga, kam klāt nāca arī citas dzīves problēmas, bet ļoti pietrūkst tās maigās, mazliet neprātīgās jautrās un sapņainās draudzenes. Vēlos viņai palidzēt, bet paraugoties viņas tukšajās acīs, auksts paliek. Es nezinu, kādā veidā, ko darīt.

 8. vita<br>man arī ir bijis tā ka sirds sāp un raudien nāk uz katra soļa, dzēru visādus nomierinošos līdzekļus, bet ir jāpaiet laikam – laiks dziede! <br>Zinu cik tas ir grūti… 🙁

 9. Ari mani ta ir sobriid-sorit pamodos, nee,labak jau necelsos, gulu-skatos griestos…un tad doma:sajuksu prataa taa gulot…ceelos augsaa, ak dievs,spogulii man pretii raugaas izspuurusi ragana ar nogurusaam,skumjaam aciim. Piespiedu sevi ieiet dusaa, sakemejos,sagerbos, kosmetika…paskatijos spogulii-nu,taa nekas:)))tad araa no maajas, cilveekos,paplapaju pa telefonu ar maasu,dazaam pazinaam…Tagad ir vakars, jaa,man joprojaam ir skumji, bet taas ir taadas labas skumjas, bez izmisuma.<br>Lai gan zinu, ka riit no riita atkal man no spogula raudzisies pretii ragana ar skumjajaam aciim…cik ilgi nezinu…

 10. man šķiet, tas bija Marijas Ābeltiņas seminārā, kur viņa ieteica ātro "tūningu". Ja man vajag ātri enerģiju, tad es uzslēdzu mūziku, par ko fanoju un lēkāju un fanoju līdzi kā koncertā. man tas ir "thunderstorm". vienkārši palīdz tikt laukā no tā "beša" uz brīdi un kaut ko uzsākt. pamēģini, tas tiešām strādā. kaut kas aktīvs. mūzika jau vispār mūsu dzīvei dod toni. taču, ja klausīsies gaudulīgas mīlas dziesmas, tad tas tevi atstās kur esi, uz grīdas. lai veicas ātrāk salabot sirdi!

 11. Tā arī ir kā Tu saki, ka laiks visu dziedē, un tas itnemaz nav viegli, diemžēl, jo pati pat vairāku gadu garumā esmu ar to mocījusies…:(..un to visu TIK ļoti labi saprotu.<br>Centies sevi nodarbināt ar saviem kaut kādiem hobijiem, ar kaut ko, kas Tev liek justies labi, galvenais nesēdi mājās un neļauj tumšām domām Tevi pārņemt. Satiecies ar draugiem, jo tie arī ļoti labi liek domas virzīt uz citu pusi ;). Katrā ziņā viss tici, ka viss labākais vēl ir tikai priekšā, kaut tagad nemaz tā noteikti, ka neliekas. <br>Un reizēm, ja ir tik tiešām tik ļooti slikti, vajag arī vienkārši ļaut, lai kaut uz mazu brīdi tas sāp, lai tas izsāp. Visam vajag savu laiku, turies!

 12. http://positive-thoughts.typepad.com/positive-thoughts/ – man šī mājas lapa ļoti vienmēr uzlabo garastavokli! Palīdz uz lietām paskatīties filozofiski! Vienmēr jūtos lielā pacēlumā pēc katra rakstiņa izlasīšanas! Grūti gan to stāvokli noturēt visu laiku – bet tiešām palīdz! Ar salauzdu sirdi varētu būt grūtāk – bet ar laiku jau viss pāriet! Turies!

 13. Paldies visiem par padomiem, nebiju gaidiijusi tik saudziigus un uzmundrinoshus komentaarus.Tagad varu teikt-bija traki un tad vienaa dienaa tas viss beidzaas. Kaut kas briizhiem paknjudina iekshaa , bet taa nezheeliigaa saape ir garaam. Taa diena gan sakriit ar to briidi, kad ierados uz dziivi citaa valstii. Paliidzeeja shii lielaa paarmainja, kas zin cik ilgi tas murgs turpinaatos, ja paliktu mazajaa pilseetinjaa , kur nav iespeejams izvairiities no atminjaam.Veelreiz PALDIES!

 14. meklēju citu tēmu, bet izlasīju vārdu sirdssāpes un vēlos pateikt visām mīļajām meitenēm kuru sirsniņas ir skārusi šī kaite- pāriet , ticiet tam. Jā, man ir bijušas trakas sāpes un liekas būs mūžīgas, bet pagāja nieka 2 gadi 🙂 un- ta dā!!!! Vienā labā brīdī apzinos, ka tur kur bija žņaudzoša , sāpīga sajūta, tagad ir patīkams miers un vieglums! Gribas atkal lidot, darboties un … nē , samīlēties tik traki gan vairs negribas, labāk baudīšu citus dzīves priekus, jo izrādās, to ir daudz-sportošu, mācīšos, strādāšu un galvenais, ka darīšu to visu ar viegluma un brīvības sajūtu!!!!!!

 15. mana dzive aizgaja viss greizi mans virs aizgaja pie čiganietes kura ar saviem 4,berniem dzivo pus bada pametot mani ar delu kuram 6.gadini

Atstāt Ziņu