Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Sievietei jābūt vismaz 3 blūzēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mēs vienmēr ar nepacietību gaidām pavasari. Arī šī sezona nav nekāds izņēmums, vēl jo vairāk tāpēc, ka 2012. gada pavasara-vasaras sezonā aktuālas ir vienkārši satriecošas blūzes. Tāpēc droši noliekam skapī pēc iespējas dziļāk siltos džemperus un priekšplānā izkārtojam ilgi gaidītās blūzes: zīda, atlasa, šifona, krepdešīna, kokvilnas un lina auduma. Bet kādas tieši blūzes ir modē 2012. gada pavasara-vasaras sezonā? Mēģināsim tikt skaidrībā.

Katras sievietes skapī jābūt vismaz 3 blūzēm: viena, ko nēsāt uz darbu vai ikdienā, viena, kas paredzēta kultūras pasākumiem un vēl viena, kas paredzēta ballītēm. Un vēl varētu būt ceļojumiem, pastaigām ar draudzenēm, randiņiem un izbraukumiem ārpus pilsētas, kā arī, lai dotos ciemos pie vecākiem.
Kā redzat, blūze – tas ir jebkuras sievietes bāzes elements.
Blūze + džemperis + josta + džinsi + balerīnkurpes = ikdienas apģērbs.
Blūze + žakete + svārki + kurpes = biroja lietišķais stils.
Blūze + džinsi + kurpes + maza somiņa = romantisks randiņš.
Katru gadu tiek piedāvātas neskaitāmas oriģinālas idejas.  Šosezon galveno uzmanību jāpievērš materiālam – vispirmām kārtām tas ir šifons, atlass un zīds. Ikdienai – kokvilna un lins, jo dabīgie materiāli nekad neiziet no modes. Šosezon modē ir arī trikotāžas blūzes.

Caurspīdīgums – tā ir galvenā šīs sezonas tendence. Melna vai balta, smilšu vai krēmkrāsas toņi, spilgtas un piesātinātas krāsas, neliels zīmējums un lieli ornamenti – galvenais, lai tam visam varētu redzēt cauri. Gaisīgais šifona audums šosezon līdzinās rentgenam. 

Militārais stils un retro
2012. gada pavasara-vasaras sezonā modē ir militārā un retro stila blūzes. Lielas kabatas krūšu zonā, līdz elkonim garas noapaļotas piedurknes, krāsu palete – visi zaļās, pelēkās, kafijas krāsas toņi. Vēl modē ir retro stila blūzes, tieši šī iemesla dēļ ļoti aktuālas būs pagājušā gadsimta 80-to gadu blūzes. Šīs sezonas aktualitāte – viegla šifona blūzīte ar piedurknēm „lukturīšiem” un tievu jostiņu ap vidukli. Neaizmirstiet piespraust pie krūtīm brošiņu.
 
Trakie 90-tie
Modē būs blūzes 90-to gadu stilā ar izteiktu pleca līniju un garām piedurknēm.  Masīvie pleci samēra labi izskatās kopā ar tradicionāliem tautiskiem ornamentiem uz pleciem, manšetēm, uzplečiem un krūtīm.

Retro stils
2012. gada pavasara-vasaras sezonā modē ir blūzes Ludviga XIV stilā. Kāpēc nepiešķirt mazliet ironijas, teatrālisma un vieglprātības savam stilam? Šī tendence realizēta ar neskaitāmu rišiņu, bantīšu, lentīšu un mežģīņu palīdzību. Izšūtas apkakles, lentītes, kas sasietas skaistā bantē uz krūtīm, sarežģītas apkakles padarīs jebkuras sievietes tēlu maksimāli sievišķīgu un nebēdnīgu.

Baltais karogs
Modernas 2012. gada pavasara-vasaras sezonas blūzes – tā nav tikai biroja klasika. Pat tik konservatīvu garderobes elementu, kā balta blūze, dizaineri ir pārveidojuši līdz nepazīšanai. Jebkura piegriezuma un auduma baltā blūze ieņem goda vietu daudzu zīmolu apģērbu līnijās.

Nevērīgs šiks
Ja jums vienmēr pietrūkst dažas minūtes,lai pabeigtu tēlu, tad līksmojiet! Šosezon dizaineri piedāvā nedaudz paslinkot un neievērot etiķeti. Ja blūzei ir garas piedurknes, tad uzlociet tās līdz elkonim. Blūzei daudz pogu? Neaizpogātas pogas daudz ko pastāstīs sarunu biedram par Jūsu atbrīvotību un vēlmi riskēt. 

Raksts tapis sadarbībā ar apģērbu un apakšveļas interneta veikalu StarStyle.lv

Dalīties.

4 komentāru

  1. Tikai jāpiemin, ja caurspīdīgas blūzes, tad ļoti būtiski pievērst uzmanību, ko velk apakšā, jābūt piemērotai veļai, ar ko daudzas aizšauj galīgi garām.

  2. man ļoti patīk blūzes, kādreiz nēsāju daudz tkreklus, sievišķīgus, bet tomēr tkreklus. laikam blūžu mode ir gaisā, ļoti patīk tādas elegantas, cakainas, būs jāiečeko lapiņa 🙂

Atstāt Ziņu