Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda

Sieviešu slimību cēloņi: ezotērisks skaidrojums

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dievs, radot mūsu pasauli, to sadalīja sievišķajā un vīrišķajā pirmsākumā, vīrišķajā enerģijā “JAN” un sievišķajā enerģijā “IŅ”. Vīrišķais un sievišķais – tie ir divi poli, divas viena veselā pusītes, kas savstarpēji pievelkas. Ezotēriski tiek uzskatīts, ka tiklīdz dzīvē zūd līdzsvars starp šīm divām enerģijām, tas tūlīt ietekmē dzimumorgānu stāvokli.

Sieviešu dzimumorgānu slimības ir rezultāts vīriešu noliegšanai vai izvairīšanās no tiem. Tās var būt arī sekas neapmierinošām attiecībām ar pretējo dzimumu. Ja sieviete nespēj dot vai gūt baudījumu tuvībā ar vīrieti, viņai noteikti ir problēmas ar dzimumorgāniem.

Sieviešu slimības rodas tad, kad sieviete sevī kaut ko nepieņem (ārējo izskatu, izturēšanos). Viņa negrib vai nespēj justies kā īsta sieviete – būt mīlēta un iekārojama. Ir sievietes, kas sevī apspiež jebkuru sievišķību, atsakās no paša sievišķības principa. Dažām slimību izraisa pārliecība, ka viss, kas saistīts ar ģenitālijām, ir grēcīgs vai netīrs.

Feministu kustība, kas sākās 19. gadsimta beigās, turpinās arī šodien. Tā deva sievietēm daudz iekarojumu, bet radīja arī daudz “sieviešu problēmu”. Kā nekā ļoti svarīgi ir izpausties šajā pasaulē kā sievietei, bet līdztekus pieņemt arī vīriešu enerģiju. Mazā iegurņa orgānu stāvoklis atspoguļo seksuālas enerģijas daudzumu un kvalitāti.

Dzemde
Dzemde simbolizē sievietes radošās aktivitātes cietoksni. Dzemdes stāvoklis atspoguļo to, cik lielā mērā jūs šajā pasaulē spējāt būt sieviete, māte, sieva.

Ārējo dzimumorgānu iekaisums, vaginīts
Ģenitālijas simbolizē sievišķos principus. Ārējo dzimumorgānu slimības atspoguļo bailes neizrādīties savu uzdevumu augstumos, bailes par savu sievišķību, šaubas par to. Jūsu zemapziņā mīt agresija pret vīrieti: aizvainojums, pretenzijas, niknums, nicinājums. Jūs uzskatāt, ka sievietes vispār nespēj ietekmēt pretējo dzimumu.
Pastāv šāda likumsakarība: vīrieši ar nomāktu patmīlību biežāk cieš no divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, sievietes – no ārējo dzimumorgānu iekaisuma.
Zemapziņas iemeslus mēs jau noskaidrojām – tā ir “hroniska” nepatika pret vīriešiem.

Amenoreja (mēnešreižu iztrūkums)
Mēnešreižu iztrūkums atspoguļo nevēlēšanos būt sievietei, nepatiku pašai pret sevi, nespēju pieņemt savu sievišķību.
Tajā laikā, kad meitene apzinās, ka iestājies dzimumbrieduma periods, viņa parasti jau zina, ka jāsākas mēnešreizēm, un bieži identificē sevi ar savu māti. Ja mātei ir menstruālā cikla traucējumi vai sāpīgas mēnešreizes, tad, visticamāk, arī meitai būs tāpat. Bieži dažas sievietes pat nezina, ka normālām mēnešreizēm jānoris bez jebkādām sāpēm, bez sāpīgas piena dziedzeru piebriešanas. Ja ir kaut viena no šīm pazīmēm, padomājiet, kas atrodas starp jums un labu pašsajūtu mēnešreižu laikā.

Olnīcu iekaisums
Olnīcas simbolizē sievietes radošos centrus. Olnīcu problēmas – tās ir problēmas, realizējot savu sievišķo pirmsākumu šajā pasaulē. Tam traucē negatīvie bloki attiecībā pret sevi kā sievieti un vīriešu attieksmē.

Cistas un sabiezējumi
Tās atspoguļo pārliekas rūpes, protekciju. Jūs tik stipri rūpējaties par kādu, ka burtiski apspiežat savu personību. Turklāt atsakāties no uzmanības un rūpēm par sevi. Jūsu galvenais princips: “Visu citiem, es pati pēc tam.”

Oficiālā medicīna krūšu audzēju gadījumos piedāvā vienīgi operāciju, jo tās arsenālā nav līdzekļu šās slimības apspiešanai. Bet, kā jūs jau zināt, noņemšana nav ārstēšana. No šīs slimības var atbrīvoties, pie tam vienkārši – to zinu no pieredzes. Vajag tikai mainīt attieksmi pret sevi un apkārtējo pasauli.

Egoisms ir tad, kad jūs domājat un rūpējaties tikai par sevi un nedomājat par citiem, jūs neuztrauc citu cilvēku dzīve. Citiem jūs vienkārši uzspļaujat. Taču, kad jūs domājat par sevi un cenšaties mainīties citu labā – tā jau ir augstākā cilvēkmīlestības un žēlsirdības izpausme. Mainot savu pasauli un uzkrājot dvēselē mīlestību, jūs ap sevi radāt mīlestības telpu, un pienāk brīdis, kad jūs saviem tuvākajiem dāvājat nevis žēlastību, bet mīlestību.

Padarot pasauli labāku, jūs dodat savu ieguldījumu Visumā.

Dzemdes fibromioma
Ja jūs atceraties un burtiski “iznēsājat” sevī aizvainojumu, ko jums veltījis vīrietis vai vīrs, un nespējat piedot, tad piesargieties! Dzemdes audzējs – tas ir uzkrātais aizvainojums un pretenzijas pret vīriešiem, nepārtrauktās domas par iepriekšējiem aizvainojumiem.

Jūs uzskatāt, ka jums nepārtraukti tiek iedragāta sievietes patmīlība. Jūs bieži pārmetat sev kā sievietei un pastāvīgi apvainojat vīriešus.

Dzemdes kakla erozija
Tā simbolizē sievietes patmīlības nomāktību. Jūs esat pārliecināta, ka esat cietusi sakāvi kā sieviete. Jūs nespējat un nezināt, kā realizēt sevi kā sievieti.

Dismenoreja (menstruālā cikla traucējumi)
Jūs ienīstat savu sievietes ķermeni, noliedzat vai noraidāt savu sievišķību vai arī izjūtat šaubas par savu sievišķību. Vēl kāds iemesls var izraisīt menstruālā cikla traucējumus – tā ir vainas vai baiļu izjūta, kas saistīta ar seksu. Jums ir stipra pārliecība, ka viss, kas saistīts ar ģenitālijām, ir grēcīgs vai netīrs.

Frigiditāte, orgasma trūkums
Ļoti bieži frigiditātes iemesls ir bailes. Tās var būt dažāda veida: no dzīves, no vīriešiem, no tēva.

Frigidas sievietes nepieļauj fizisku baudu vai arī neprot gūt baudu seksuālos kontaktos. Viņām nav līdzsvara starp fizisko un garīgo. Prioritāte tiek dota garīgajai attīstībai, bet fiziskā – noliegta. To var veicināt ne tikai bailes, bet arī, piemēram, pārliecība, ka sekss – tas ir slikti un apgrēcīgi. Tādas sievietes bieži piesaista neprasmīgus partnerus, lai attaisnotu savu bezjūtību. Viņas tiecas seksuālo baudu aizstāt ar ko citu.

Neuzticība vīriešiem un vispār visam šajā pasaulē izraisa seksuālas problēmas. Sievietēs rodas spriegums, ko rada šī neuzticība, un nespēja atslābināties un gūt apmierinājumu. Parasti no frigiditātes cieš sievietes, kuras uzaugušas ģimenē, kurā starp tēvu un māti pietrūcis mīlestības un savstarpējas sapratnes. Šādās ģimenēs sievieti un vīrieti saista nevis mīlestība, bet, piemēram, pienākuma izjūta.

Grūtniecība
Tā simbolizē dzīvības procesa sākumu. Ļoti svarīgi, lai sieviete ne tikai grūtniecības laikā, bet arī ilgi pirms apaugļošanās izjustu tikai pozitīvas emocijas. Kristietībā šim nolūkam pastāv ļoti laba iekšējās attīrīšanās procedūra – grēksūdze.

Lieta tā, ka mātes domas iekļūst bērna uzvedības zemapziņas programmā un līdz ar to ietekmē viņa veselību un likteni. Piemēram, ja mātei grūtniecības laikā bijušas domas par abortu, bērns būs slimīgs, viņa imūnsistēma novājināta, jo mātes negatīvās domas ierosina bērnā pašiznīcināšanās programmu.

Grūtniecības toksikozes
Kāds reiz teicis, ka grūtniecības toksikozes ir civilizācijas kroplība. Tā patiešām varētu būt, jo, piemēram, kādas Āfrikas cilts sieviete vienkārši nezina, ko tas nozīmē.

Ja sievietei ir toksikoze, tas nozīmē, ka viņai ir slēpta, neapzināta nevēlēšanās tikt pie bērna. Viņas organisms atraida augli.

Kādā gadījumā grūtniecei ar toksikozi bija ļoti stipras bailes no dzemdībām. Viņas māte bija ļoti smagi dzemdējusi, viņu tik tikko izglāba. Šīs bailes tika nodotas meitai.

Citā gadījumā sievietes zemapziņā mita domas par to, ka grūtniecība ir nesavlaicīga. Vispirms jāpabeidz mācības, pēc tam jādzemdē bērns. Tādos gadījumos es skaidroju sievietēm, ka viņu zemapziņa vienmēr izvēlas vispiemērotāko brīdi grūtniecībai. Tāpēc vienkārši vajag pieņemt to un uzticēties savai zemapziņai, un tā pati parūpēsies, lai bērns piedzimtu vesels.

Endometrioze
Jums ir neaizsargātības izjūta. Jūs pastāvīgi jūtat, ka jums kāds uzbrūk, gaidāt no vīrieša tikai slikto.

Jūs nespējat un nezināt, kā realizēt sevi kā sievieti. Turklāt jūs nepārtraukti pārmetat pati sev, kā arī veltāt pārmetumus, pretenzijas un apvainojumus vīriešiem.

Vilšanās dzīvē rada izmaiņas dzemdē. Šādos gadījumos sievietes bieži apmaina mīlestību pret kādām citām cienījamām īpašībām, piemēram, kārtības mīlestību, godīgumu, tikumību.

Maksts asiņošana
Maksts asiņošana simbolizē zūdošu prieku. Izjūtiet sevi kā īstu sievieti un atgūstiet prieku savā pasaulē. To izdarīt traucē seni apvainojumi un niknums – tieciet vaļā no tiem!

Neauglība
Viena no svarīgām zemapziņas funkcijām – nodrošināt veselu un dzīvotspējīgu pēcteču nākšanu šajā pasaulē. Ja sieviete ir neauglīga, tātad viņai ir tāda uzvedība, kas iznīcina nākamā bērna dvēseli. Milzīga mātes zemapziņas agresija bērna zemapziņā pastiprināsies daudzkārt. Tas ir, šāds bērns vienkārši nebūs dzīvotspējīgs. Neauglīgas sievietes zemapziņā darbojas bērna iznīcināšanas programma.

Visās reliģijās sieviete asociējas ar zemi, ķermeni, auglību. Vīrietis – ar garīgo, ar apaugļošanu. Kristietībā ir bauslis: “Lai sieva bijā savu vīru”. Kāpēc sievietei būtu jābaidās no vīrieša? Tāpēc, ka tādējādi viņa nespēs izjust agresiju pret viņu. Ir paruna: “Baidīties nozīmē cienīt.” Bailes ir šķērslis negatīvajām jūtām un emocijām. Tas ir, sievietei jāciena vīrietis, bet, ja cieņas nav, tad ir vismaz bailes. Sieviete, kura zemapziņā neieredz vīrieti, ir neauglīga, jo šāda sieviete nicina garīgumu. Savukārt vīrietis, kurš neieredz sievieti, noliedz zemes spēku – viņam ir slims ķermenis. Turklāt bieži šāds vīrietis kļūst arī impotents.

Tādējādi stipra zemapziņas agresija, kas vērsta pret vīrieti, izraisa neauglību. Tas var būt ne tikai nicinājums, bet arī pretenzijas pret vīriešiem, aizvainojums, greizsirdība, naids.

Bailes un pretestība dzīvības procesam, nepārliecinātība par nākotni arī var būt neauglības iemesls. Kā nekā bērni – tā ir mūsu nākotne. Vienkārši nav vajadzības iegūt vecāku pieredzi. To veicina noteikta situācija ģimenē, vecāku savstarpējās attiecības un attieksme pret bērniem. Kamēr zemapziņā nebūs nobriedusi gatavība bērnam, tik ilgi būs problēmas ar apaugļošanos, lai kā jums teorētiski gribētos tikt pie bērna un lai kādas kaislīgas runas būtu šajā sakarā.
Izeja ir viena – izpētiet savu iekšējo pārliecību. Droši vien jūs tur atradīsiet bailes no dzemdībām un ar tām saistīto atbildību, ierobežojumiem un slodzi.

Dažreiz šķērslis ir bailes kļūt neglītai, nepievilcīgai, sabojāt figūru un krūšu formu.

Spontānais aborts
Zemapziņā stipras bailes. Bailes no bērna piedzimšanas, no nākotnes. Tā var būt arī neuzticēšanās vīrietim: “Un ja nu pēkšņi viņš mani pamet! Es palikšu viena ar bērnu.” Vai arī neticība saviem spēkiem – “ne tagad – vēlāk.” Izjūta, ka bijusi kļūda grūtniecības un bērna dzimšanas laika izvēlē. Tāpat kā toksikozes gadījumā sievietei ir slēpta, neapzināta nevēlēšanās pēc bērna, viņas organisms atraida augli.

Piena dziedzeri
Simbolizē mātes rūpes, iznēsāšanu, barošanu.

Piena dziedzeru slimības
Tā ir atteikšanās no “barības”, tas ir, mīlestības, uzmanības un rūpēm. Jūs sevi dzīvē noliekat pēdējā vietā. Jūsu galvenais princips: “Vispirms tuvākajam, pēc tam sev.” Jūs aizmirstat vienu no baušļiem: “Mīli savu tuvāko kā sevi pašu”.

Mastīts
Mastītu izraisa pārmērīgas bailes un uztraukums par bērnu, burtiski drudžaina rūpēšanās. Jūs uzskatāt, ka netiksiet galā.
Dažreiz mastītu izraisa arī jauno māmiņu elementāru zināšanu trūkums par to, kā jārūpējas par krūtīm.

Neattīstīti piena dziedzeri
Iemesls parasti ir viens – atteikšanās no sievišķības. To parasti pavada arī citu sekundāro dzimumpazīmju neattīstība.

Sievietes – rūpējieties vienmēr par sevi – esiet vienmēr prieka pilnas, labestīgas, darbīgas, mundras un veselas, jo veselā miesā mājo vesels gars!

 

Ja tevi interesē astroloģija, astropsiholoģija un netradicionālā medicīna, ieskaties šeit – http://www.kosmopulss.lv/lv/raksti-5747


Dalīties.

Atstāt Ziņu