Vārda dienu svin: Augusts

Sieviešu diena Zili Zaļos Brīnumos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

‘Mums kolektīvā vajadzīgs vīrietis,’- sirsnīgi nosmēja SievietesPasaules mārketinga vadītāja Līga Ozoliņa, sniedzot katrai no mums dzeltenu tulpju pušķi Sieviešu dienā. Lai nu kādas diskusijas joprojām virmotu ap 8.martu un tā svinēšanu/nesvinēšanu, mēs SievietesPasaulē priecājamies par iespēju tikt palutinātām un arī pašām sevi palutināt.

8.marta vakarpusē sarīkojām pašas sev mazas svinības kādā īpašā vietā, kur mīt brīnumi…, precīzāk sakot, pat „Zili zaļi brīnumi”. Tas ir omulīgs bārs-kafē pašā Teikas sirdī.

 

Un nu ar lepnumu atklāsim, kādēļ šī vieta ir tik īpaša- šeit saimnieko mūsu žurnāliste-redaktore Zane un viņas mīļotais vīrietis Olafs Bergmanis. Mēs no sirds priecājamies par viņiem un to, ka ilgi sapņotā un lolotā ideja tik jauki īstenojusies!

Tad nu 8.marta vakarā devāmies ciemos, lai jaunā bāriņa omulīgajā atmosfērā atzīmētu Sieviešu dienu un vienkārši ļautos pļāpām, kūciņām, kafijai, kokteiļiem un jaukai atelpai no ikdienas…

Nobaudījām arī īpaši SievietesPasaulei radīto kokteili ‘Džošua’. Tas ir karstais alkoholiskais dzēriens no ābolu sulas, banānu sīrupa un Jameson viskija. Recepti, kā pagatavot šo kokteili, skati šeit

 

Ja Tev gadās būt Teikas pusē, iesakām iegriezties uz tasi patiešām gardas kafijas un izbaudīt „Zili zaļos brīnumus”!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu