Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Siera salāti ar avokado

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pilnīgi Latgales sieri gan man nav, bet ceru, ka derēs arī recepte no tirgū iegādāta Jāņu siera. Pēc Jāņiem neliels gabaliņš ķimeņu siera palika pāri. Esmu liela sieru salātu cienītāja, sieru varu ēst kopā ar jebko un man tas iederas it visur. Šoreiz pagatavoju siera avokado salātus.

Kas vajadzīgs: Siers, Avokado, Tomāts, Avotkreses (vai Rukola), Citrons, Melnie pipari, Olīveļļa

Kā gatavo: Jānomizo avokado un jāsagriež kubiciņos. Arī nelielu tomātu sagriež kubiciņos. Ņem sieru un sadrupina pa virsu, tādēļ labāk piemērots ir mājas siers vai Jāņu siers, kas nav ciets, bet gan mīksts un drupens. Sagriež avotkreses, visu samaisa un apslaka ar citrona sulu, nedaudz olīveļļas un uzkaisa nedaudz melnos piparus (pēc garšas – cik asus gribas, jo avotkreses jau dod nelielu asumiņu) un tad visu samaisa kopā. Sanāk ļoti ļoti vasarīgi un svaigi salāti. Ideālas vakariņas karstās vasaras dienās, kad neko smagu un siltu negribas.

Ja arī tavā recepšu krājumā ir kāda siera recepte, neskopojies un sūti šurp – vari iegūt lieliskas un garšīgas balvas! Vairāk par konkursu lasi te: SIERA RECEPŠU KONKURSS!

Dalīties.

Atstāt Ziņu