Vārda dienu svin: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Seminārs vedējmātēm un līgavām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Īpašs, viena vakara seminārs līgavām un vedējmātēm (un,protams, arī vedējtēviem)! Ja esi līgava un plāno kāzas rīkot šogad vai arī ja esi aicināta kļūt par vedējmāti draudzenes  kāzās, nāc un gūsti iedvesmu brīnišķīgas dienas radīšanai, kā arī saņemsi atbildes tieši uz saviem jautājumiem!

Semināru vadīs un savā pieredzē dalīsies pieprasītā kāzu vadītāja un organizatore EDĪTE IRBE. Programmā diskusijas, padomi, stāsti “iz dzīves”, bet pats svarīgākais – konkrētas idejas tieši jūsu kāzām:

Kā veiksmīgāk plānot kāzu scenāriju – galvenā vadlīnija, tēma, krāsa, pienākumu sadale, primārie un mazāk svarīgie darbi.

Kas jāzina par fotogrāfu, video operatoru, pasākuma vadītāju, floristu, pavāru, viesu namu u.c. iesaistītajām pusēm.

Nianses veiksmīgai kāzu dienas laika plānošanai.

Kā un kādi sīkumi un pārdomātas detaļas padara īpašo dienu tiešām īpašu.

Par ko NAV un par ko IR vērts satraukties pirms kāzām un kāzu dienā.

Praktiski padomi, lai par visu būtu padomāts.
Kāzu vadīšana, padomi vedējiem.

Gatavojamies kāzām!

KAD: 24.maijā no plkst.17:30 – plkst. 21.30
KUR:
SievietesPasaule.lv mājīgajās telpās, Skolas ielā 9 -22
CENA:
15 Ls
Piesakoties kopā ar draudzeni (līgava + vedējmāte) – katra par nodarbību maksā tikai 10 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

Vietu skaits ierobežots!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 22.maijam jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679


ATSAUKSMES no iepriekšējās nodarbības dalībniekiem:

Agnese: “Man un vedējmātei Baibai seminārs likās ļoti noderīgs, jo bija iespējams dzirdēt daudz dažādas idejas, ko var darīt ar vienu lietu atšķirīgos veidos, gan arī tā teikt, salikt visu pa plauktiņiem un saprast: jā, tas tiešām notiks un tieši ar mani!
Noteikti iesakām šo semināru apmeklēt tiem, kam vispār nav ne jausmas ko un kā darīt, tāpat arī tiem, kam jau ir kāda pieredze jo var arī padalīties ar idejām un saprast, ka esi tam gatavs, turklāt šī ir lieliska iespēja iegūt domu biedrus.”

Mārtiņš: Man kā cilvēkam, kurš kāzas vadīs pirmo reizi, tas bija ļoti noderīgs. Īpaši tie pieminētie sīkumi, piem., slota, grīdas lupata, spainis. Kā tikt galā ar agresoriem, kā saka. Kā arī dažādi nieciņi, kas pasākumu padara foršāku! Vienvārdsakot….noderīgs pasākums!

Līga: Ļoti noderīgs seminārs. Paldies Līgai un Edītei! Tik daudz sīkumu nebiju pārdomājusi, bet pateicoties jums viss tagad izdosies vēl labāk.

Dalīties.

Atstāt Ziņu