Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Seminārs par sapņiem, mūsu zemapziņas valodu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zemapziņa ir svarīgs posms mūsu domāšanas procesā. Tā ir sistēma, kas nemitīgi saņem informāciju, organizē to un piedalās visas mūsu dzīves pieredzes veidošanā. Kad esam norūpējušies par kādu notikumu ikdienā, zemapziņa turpina to risināt ražojot krāsainus sapņus, lai apziņa var darboties ar jaunākiem notikumiem.

– Sapnis uzrāda un risina aktuālu dzīves problēmu

– Sapnis attēlo pagātnē nepabeigtās situācijas

– Sapnis realizē slēptākās nomoda vēlmes

Šīs nodarbības mērķis ir motivēt dalībnieces apzināties – Jums jau piemīt viss nepieciešamais problēmu risināšanā, taču dažādu apstākļu dēļ šajā dzīves brīdī nespējat atbilstoši reaģēt, apzināties problēmas patieso cēloni, sekot izvirzītajiem mērķiem vai radīt jaunus. Kopīgi apgūsim spēju ar sapņu kā zemapziņas valodas palīdzību identificēt problēmu, citādi reaģēt grūtās dzīves situācijās un rast jaunus resursus savu vēlmju un vajadzību realizēšanai.

Nodarbības saturs:

Kas ir sapnis, kāda ir tā nozīme un uzdevums?

Sapņu tulkošanas vēsture;

Simbolu interpretācijas tehnika;

Kā prast izmantot sapņa vēstījumu savā labā?

Nodarbību vadīs Elīna Neilande – sertificēta pārvērtējošā konsultante, specializējusies smilšu un sapņu terapijas virzienos kā pārvērtējošās konsultēšanas „instrumentos” darbā ar dažāda rakstura psiholoģiskām grūtībām. Praktisko pieredzi guvusi darbā konsultēšanas privātpraksē „Labo Domu Pietura” ar individuālajām un pāru konsultācijām, atbalsta un interešu grupu vadīšanu.

KAD:  20.septembrī
KUR:
SievietesPasaule.lv telpās, Brīvības iela 99-4
KĀ TIKT:
var nokļūt gan ar privāto auto, gan sabiedrisko transportu
CIK ILGI:
seminārs ilgs no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00 (22.00)
CENA:
Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls! Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 18.septembrim jāveic priekšapmaksa.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu