Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Seminārs ‘Ceļojums zemapziņā’ jau šo trešdien!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Angļu rakstnieks un žurnālists Aiens Leslijs portālā Guardian.co.uk šā gada 8. oktobrī rakstīja:”Mums piemīt bezgalīgas spējas spekulēt par cilvēka raksturu, domām un motīviem, balstoties uz niecīgiem pierādījumiem viņa sejas izteiksmē. Mēdz teikt, ka acis ir logi uz dvēseli. Tā nav. Tās ir orgāni, lai pārveidotu gaismu elektromagnētiskos impulsos. Bet tas nekad nav traucējis mums sapņot, ka tā ir.”

Bez acīm, bez redzes mums ir arī dzirde, oža, garša, tauste un aura, ar ko mēs uztveram apkārtējo pasauli. Caur mūsu maņām tā nokļūst gan mūsu apziņā, gan zemapziņā.

Kas ir šī noslēpumainā zemapziņa? Kas to veido, kā tā darbojas? Kāda tai nozīme mūsu dzīvē un ikdienā? It īpaši saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem, kas aizņem mūsu laika lielāko daļu?

Tādēļ ikvienam ir vērts doties nelielā ceļojumā cilvēka psihē vai dvēselē, lai uzzinātu vairāk par apziņas un zemapziņas mijiedarbību, trauksmi un pretestību, psihes aizsardzības mehānismiem, sapņiem un izdzīvošanas stratēģijām.

Jo ikviens no mums vēlētos labāk izprast gan sevi, gan citus. Šeit Aiens Leslijs citē Prinstonas Universitātes psiholoģi Emīliju Proninu: “Kad jūs satiekat cilvēkus, tad vismaz divas lietas tiek izceltas jūsu prātā, vairāk nekā viņu prātos – jūsu domas un viņu sejas. Rezultātā mēs mēdzam spriest citiem pēc tā, ko mēs redzam, un par sevi pēc tā, ko mēs jūtam. To sauc par asimetriskās atklāsmes ilūziju.”

Trīs stundu laikā interaktīva semināra ietvaros mums būs iespēja pārrunāt zemapziņas izpausmes un dalīties savā pieredzē un vērojumos, gūstot jaunas atziņas un zināšanas.
Semināra vadītājs psihoterapeits, Dr. Andris Jansons (29237199, andris@consultus.lv)

 

 

 

 

‘CEĻOJUMS ZEMAPZIŅĀ’

Laiks: 9.novembrī plkst. 18:00-21:00

Vieta: Rīgā, SievietesPasaule.lv telpās Brīvības ielā 99-4 (3.stāvā)

Cena:   
7 Ls
– maksājot līdz 7.novembrim (ieskaitot)
10 Ls – pašas nodarbības dienā (9.novembrī)

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

Dalīties.

Atstāt Ziņu