Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

10 komentārs

  1. Paradīzes Ieva on

    Mīļā, sievietēm sekss un gribēšana sākas galvā. Ja veči no rīta pieceļas vai ierauga plikus pupus, viņiem jau stāv (nu ja nav kādas problēmas ,protams), tad mums tā lieta ir komplicētāka. <br>Var jau iedzert kādu ripiņu, bet vai tas dos rezultātu ,es domāju, ka ne.<br>Tev jāskatās, kāpēc negribas to seksu. Grūti saprast, via tev ir attiecības stabilas vai nav, vai ir bērni vai nav. Varbūt attiecībās kāda vaina- nejūties ikdienā novērtēta un iekārota un tādēļ arī gultā negribas. Varbūt esi pārāk iegrimusi mammas lomā un nespēj pati sevī vairs to seksualitāti saskatīt. Varbūt bijusi ilgstoši slikta pieredze- kad nav bijis ne orgasma, nekā un sekss tagad vien pliks pienākums liekas. Un tad tās sliktās atmiņas tagad galvā iekšā stāv un attur tevi no seksa.<br>Vēlāk saņemšos uzrakstīšu blogu par savu pieredzi ar gribēšanu/ negribēšanu, jo grūti jau dot padomus, kad situāciju konkrēti nezinu.

  2. Man ir 43gadi,esu vecmāmiņa,vīrs patstāvīgi saka man ka mīl,ka esu seksīga,mīļi mīļinās…a es KĀ SASALUSI.Kopā esam 18 gadi,bet liekas kā viena diena.

  3. Ir. īstais vīrietis blakus no kura izdalītajiem ķermeņa fluīdiem gribas tā, ka ne par ko citu nevar sakarīgi padomāt.

Atstāt Ziņu