Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Sekss katru dienu. Kā tas maina attiecības?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīlēšanās, čubināšanās, sekss- vienalga, kā tu to sauc, taču nenoliedzami tā ir būtiska attiecību sastāvdaļa. Diemžēl daudzu pāru attiecībās pēc dažiem gadiem kopdzīves sekss kļūst maznozīmīgāks un retāks. Protams, tas nepaliek bez sekām – kļūstat kašķīgi, viens uz otru pikti un neapmierināti.

Apzinoties, seksa būtisko lomu attiecībās, viena britu sieviete izdomāja, lūk, ko – mīlēties katru dienu!

Sāra Keivana (31) atklāti britu tabloīdam DailyMail aprakstījusi sava seksuālā attiecību uzlabošanas eksperimenta gaitu. Viņa nolēma iepriecināt savu vīru Kolinu (40), un uz 12 gadu kopdzīves jubileju pasniegt dāvanu: solījumu, ka veselu mēnesi sekss būs katru dienu.

Kā viņiem izdevās un kā tas mainīja pāra attiecības? SievietesPasaule.lv piedāvā fragmentu tulkojumu no Sāras aprakstītā eksperimenta.

Sāras stāsts: apsolīju vīram, ka sekss būs katru dienu

Sākumā, uzzinot par manis sagādāto dāvanu, Kolins izskatījās kā laimējis loterijā, taču tūlīt pat viņa seja sadrūma, un viņš teica: „Sākumā mums sekss bija katru dienu kā pašsaprotama lieta, bet tagad tu man to piedāvā kā dāvanu, un man jājūtas tev pateicīgam?”
Tā nebija gluži tāda reakcija, kādu biju gaidījusi. Es tikai piedāvāju to, ko viņš man jau ilgu laiku pārmeta, ka nemīlējamies pietiekami bieži. Diemžēl pēdējos gados esam kļuvuši par vienu no tiem pāriem, kam dienas kārtībā citas lietas bez seksa kļuvušas būtiskākas, sākot no darba lietām, pienākumiem mājās un pat vienkārši vēlmes kārtīgi izgulēties. Tās kaisles, kas bija mūsu attiecību sākumā, vairs nebija. Tagad mēs mīlējamies tikai reizi nedēļā, un, protams, ka Kolins regulāri sūdzas, ka ar to ir par maz.

Tādēļ biju cerējusi, ka šī dāvana Kolinam patiks. Vēlāk, kad turpinājām sarunu par manu ideju, Kolins teica: „Ja vien darām to spontāni, tad ok, darām! Bet, ja tu to ieliksi kā vienu no darāmajām lietām savā plānotājā, tad tas nebūt nav uzbudinoši.”

Tā mēs nolēmām izmēģināt. Eksperiments – veselu mēnesi katru dienu sekss – sākās!

Pirmā diena
Neatceros pat, kad pēdējo piecu gadu laikā mēs būtu mīlējušies pirms darba dienas sākuma. Mēs to darījām no rīta, pirms es vēl biju paspējusi aplikt sev ap kakluķēdīti. Nu, re, Kolinam nav ko uztraukties par spontanitātes zudumu seksa dzīvē, šis rīts liek justies impulsīvai un nedaudz mežonīgai. Ierodos darbā ar milzīgu smaidu sejā, taču ar nelielu vainas apziņu par mazu nokavēšanos.

Otrā diena
Esmu aizkavējusies darbā, mājās pārrodos vēlāk nekā parasti. Mājās mani sagaida pārsteigums – uzklāts vakariņu galds ar svecēm un ziediem. Parasti Kolins mani tā sagaida, kad mums ir svētki, piemēram, kopdzīves jubileja, bet šodien ir vienkārša, parasta darba diena. Tas ir pārsteidzoši, kā solījums par regulāru seksu atmodina vīrietī romantiķi!

Trešā diena
Atkal atnākot mājās mani sagaida Kolins ar gatavām vakariņām. Hm, es varētu pie tā pierast :). Jūtos lutināta, īpaši brīdī, kad viņš man neļauj novākt galdu un mazgāt traukus, bet sūta augšā uz vannu. Nu, šis eksperiments jau sāk pārvērsties par dāvanu man, nevis Kolinam!

Ceturtā diena
Darbā pamatīgi aizkavējos, nokavēju pēdējo autobusu, nācās ņemt taksi, lai gan naudas līdz algas dienai palicis pavisam maz. Pārrodoties mājās, esmu ne tai labākajā garastāvoklī.
Kolins atkal saklājis galdu un pagatavojis vakariņas. Bet mēs ēdam klusumā, esmu nogurusi un pikta uz visu pasauli. Taču tad sajūtos vainīga. Kolins tik ļoti pūlējies, lai mani sagaidītu. „Atstāj traukus, ejam uz guļamistabu, laiks tavai dāvanai,” es viņam saku.

Piektā diena
Pagājušais vakars varēja beigties ar to, ka mēs būtu dusmīgi un klusējoši aizgājuši gulēt. Tā kā tas parasti notika, kad es pikta pārrados mājās. Taču tā vietā mēs visu nakti gulējām apskāvušies kā vecajos labajos laikos.
Šodien ir sestdiena, tā kā ar seksu varam nodarboties, kad gribam. Bet vispirms nolemjam paveikt visus mājas darbus. Es ķeros klāt mājas tīrīšanai, Kolins dodas strādāt dārzā.
Esam saguruši un abi iemiegam uz dīvāna. Kolina krākšana mani pamodina tieši pirms pusnakts. „Fiksi, fiksi! ” es viņu modinu un steidzinu mīlēties. „Citādi tas neskaitīsies.”

Sestā diena
Svētdienas mūsmājās parasti ir slinkās dienas, bet šodien mums jādodas uz kristībām. Laika maz, tādēļ nolemjam, ka pamīlēsimies tiklīdz tiksim mājās.
Kolins svinībās nedzer, bet es gan visu pēcpusdienu malkoju šampanieti. Atgriežoties mājās, protams, vienīgais, ko vēlos, ir gulēt. Bet nevaru. Vispirms – pienākums.

Septītā diena
No rīta sāku domāt, vai šis eksperiments vispār bija laba doma. Vakar vakarā mīlēšanās atkal šķita kā pienākums. Un patiesībā neviens no mums nebija īsti vajadzīgajā noskaņojumā, būtībā mēs tikai fiziski izdarījām to, ko vajag.
Vakarā nedz es, nedz Kolins neesam īsti ieinteresēti mīlēties. Aizejam gulēt tāpat. Hm, izskatās, ka eksperiments beigsies krietni ātrāk.

Astotā diena
Pamostos no rīta, un jūtos vīlusies, ka esam tik ātri padevušies. Saku Kolinam, ka šodien mums jāmīlējas divas reizes, vienu par vakardienu. Ar jauniem spēkiem turpinām eksperimentu. Vienu reizi izdarām to pirms došanās darba gaitās, otru reizi – uzreiz pēc vakariņām.

Devītā diena
Kolins no rīta pamostas un cer turpināt vakardienas iesākto. Bet man nav noskaņojuma. Turklāt man darbā jābūt agrāk. Apsolu viņam, ka vakarā turpināsim, un prom ejot sniedzu buču. Kas parasti ir maza atvadu bučiņa, tagad izvēršas par kaislīgu skūpstu. Pēc tā visu dienu regulāri domāju par Kolinu.

Desmitā diena
Šodien mana māsa man atgādina, ka esmu šajā nedēļas nogalē piekritusi pieskatīt viņas bērnus – 11 un 14 gadīgas meitenes. Es viņai atklāju, ka mani uztrauc, vai bērni mājās netraucēs mūsu regulārā seksa plānam. „Laipni lūgta manā pasaulē,” viņa noburkšķ. Atteikt nedrīkstu. Vakarā saku Kolinam, ka mums jāpraktizējas to darīt klusiņām.

Vienpadsmitā diena
Ierodas manas krustmeitas, apbruņojušās ar DVD un saldumiem, un paziņo, ka grib palikt vēlu nomodā un skatīties filmas. Tomēr 11 vakarā pierunāju viņas iet gulēt. Kad beidzot esmu ielīdusi gultā, es Kolinam saku – „Aizmirsti. Es to nevaru darīt, ja meitenes ir sienas otrā pusē.”

Divpadsmitā diena
Nav brīnums, ka pāri ar bērniem sūdzas, ka viņiem nav seksa. Arī mums atrast iespēju, lai nodarbotos ar seksu, kamēr mājā dzīvojas meitenes, neizdodas.
Beigu beigās aizsūtu abas uz veikalu ar garu jo garu iepirkumu sarakstu, uzlieku mobilajā telefonā laika skaitīšanu uz 10 minūtēm un steidzinu Kolinu uz guļamistabu. „Nu, mums ir īsts izaicinājums!”

Trīspadsmitā diena
Meitenes no rīta dodas prom, un māja atkal ir tikai mums diviem. Priekšpusdienā saku Kolinam, ka fiksi uzsūkšu paklāju, un tad dosimies uz gultu. Bet es netīšam iesūcu kaut ko, kas ieķeras putekļusūcējā, Kolinam veselu stundu jāmokās, lai to salabotu.
Tikmēr sekss ir pēdējais, par ko gribas domāt, bet mēs to izdarām tik un tā. Pēcpusdienā izejam no mājas ieturēt maltīti kādā restorānā, jo saprotam, ka neesam to sen darījuši.

Četrpadsmitā diena
Vakarā pēc darba kafejnīcā tiekos ar draudzeni. Izstāstu viņai par mūsu eksperimentu.
„Jūs esat traki!” viņa saka, brīdinot, ka mūsu draudzība pārtrūks, ja es vai Kolins to izstāstīs viņas vīram. „Neuzdrošinieties viņu uzvedināt uz šādu ideju!”

Piecpadsmitā diena
Šodien darbā paredzēts strādāt līdz vēlam vakaram, tādēļ uzlieku modinātāju uz 6 no rīta, lai laicīgi veiktu savu pienākumu. Modinu Kolinu, bet viņš noburkšķ, ka esot noguris un viņam vajagot izgulēties. Es atbildu, ka saprotu. Šodien nekā nenotiek.

Sešpadsmitā diena
Šovakar pie mums uz vakariņām ierodas draugi un izsaka komplimentus par to, cik mēs saticīgi un mīļi izskatāmies. Tā ir tiesa, esam sākuši viens ar otru atkal flirtēt, čubināmies un mīlināmies.

Septiņpadsmitā diena
Sapriecājos par ātru. Mums bija milzīgs strīds par to, ka Kolins vakar vakarā aizmirsa iznest miskasti, tagad mums nedēļu jāgaida, kad atkritumus savāks. Esmu dusmīga. Viņš savukārt nesaprot, par ko es cepos, kas mani tikai sadusmo vēl vairāk. Mīlēties ar viņu man nav ne mazākās vēlmes. Parasti šis būtu visideālākais attaisnojums, kādēļ nenodarboties ar seksu. Bet šoreiz jau nevar, ir eksperiments.

Un galu galā ir grūti dusmoties uz kādu, ar ko tu mīlējies. Kolins man atvainojas, esmu viņam piedevusi.

Astoņpadsmitā diena
Esmu saaukstējusies, deguns tek, šausmīgi sāp galva. Kolins turas pa gabalu, jo negrib saķert slimību. „Varbūt pačubināmies?” es viņam jautāju. „Nē, paldies, gulēšu blakus istabā,” viņš atbild.

Deviņpadsmitā diena
Joprojām jūtos slikti, pavadu dienu gultā. Kolins visu dienu pavada, piegādājot man karstos dzērienus un buljona zupiņu, turklāt apdara visu mājas darbus, lai es varu atpūsties.
Viņš nekad nav bijis tik uzmanīgs, kad iepriekš esmu slimojusi. Vai viss šis mīlēšanās eksperiments viņu ir pārvērtis par iejūtīgāku vīrieti?

Divdesmitā diena
Lai gan nedēļas nogalē seksa nebija, mēs ar Kolinu jūtamies tuvāki un mīļāki viens otram. Šķiet, regulārais sekss ir atsvaidzinājis arī mūsu garīgo saikni.

Divdesmitpirmā diena
Atpakaļ darbā, esmu jau atguvusi veselību. Nosūtu Kolinam neķītru īsziņu par to, ko vakarā darīsim. Nespēju noticēt, ka flirtēju pati ar savu vīru!

Divdesmitotrā diena
Šodien pamanīju, ka manas bikses kļuvušas man par vaļīgu. Atklāju, ka esmu zaudējusi pāris kilogramus. Visa šī papildus fiziskā aktivitāte man nāk par labu.

Divdesmittrešā diena
Pie mums pa nakti paliek mana draudzene, kas atbraukusi no citas pilsētas. Viņa zina par mūsu eksperimentu, un vakariņu laikā nedaudz mūs pavelk uz zoba. Kad viņa aiziet gulēt, Kolins sadusmojas par to, ka esmu atklājusi šādu intīmu lietu. Viņš pat atsakās mīlēties.

Divdesmitceturtā diena
Kolins pamostas, jūtoties vainīgs un iesaka vēl no rīta pamīlēties, lai panāktu nokavēto. Es saprotu, ja atteikšos, mūsu strīds tikai pieaugs, piekrītu. Rīts sākas burvīgi, pēc mīlēšanās gan viņam, gan man drūmais noskaņojums ir pazudis.

Vakarā atkal mīlējamies.

Divdesmitpiektā diena
Pusdienas ieturu kopā ar savu mammu. Viņa izsaka komplimentu par to, ka izskatos starojoša un vaicā, vai esmu atklājusi jaunu krēmu.
Jāatzīst, tiešām pēdējās dienas jūtos daudz pievilcīgāka un pārliecinātāka pa r sevi, pēdējos gados tā neesmu jutusies. Jūtos iekārota, tas ceļ manu pašapziņu.

Divdesmitsestā diena
Pamanu, ka man jāiekļauj vēl papildus desmit minūtes manā ikdienas sakopšanās rituālā, jo regulāri jāskujas, un esmu sākusi arī vairāk krāsoties. Ir tik jauki justies sapostai, vienalga -vai galvā ir domas par seksu, vai nav.

Divdesmitseptītā diena
Tuvojamies eksperimenta noslēgumam, tādēļ nolemjam visu dienu pavadīt gultā – tieši tāpat, kad tikko kļuvām par pāri, kad visas svētdienas pavadījām mīlinoties pa gultu. Un būtiskākais šajā nav sekss, bet noslēgšanās no apkārtējās pasaules.
Esam tikai mēs divi…

Divdesmitastotā diena. Noslēgums

Tā, kopsavilkums: 28 dienu laikā esam mīlējušies 25 reizes. Par to, vai esam kļuvuši tuvāki viens otram, nemaz nevar būt jautājumu.

Sākumā man šķita, ka nevarēšu sagaidīt eksperimenta pēdējo dienu, ka tas būs kā atvieglojums, ka tieku vaļā no pienākuma. Bet tā nebūt nav! Tieši otrādi – esmu noskaņota seksu izvirzīt prioritārākā pozīcijā nekā tas bija agrāk mūsu attiecībās.

Vakarā, kad ieslēdzam DVD, mēs ieritināmies uz dīvāna un, viens otru apķēruši, skatāmies filmu. Agrāk tā nenotika. Viņš sēdēja vienā krēslā, es – otrā. „Kad mēs pārstājām to darīt?” es viņam vaicāju. „Nāc, pamīļosimies,” viņš atbild. Un, kad mēs apķērušies iemiegam, es saprotu- šī bija ne tiki dāvana Kolinam, bet mūsu laulībai kopumā.

 

Uz kādām pārdomām Tevi vedina Sāras pieredze? Cik lielu lomu Tavās attiecības spēlē sekss? Vai Tu būtu gatava veikt šādu eksperimentu?

Sāras eksperimenta apraksts angļu valodā: Daily Mail

Dalīties.

Atstāt Ziņu