Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Sēdi! Velies! Un…Dod seksu?!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nē, nē, šis ieraksts nebūs par kādām pikantām lomu spēlītēm gultā. Diemžēl tas ir par reālām attiecībām, kurās sieviete ir komandieres un vīrietis- pavēļu izpildītāja lomās. Un ne tika ikdienā, bet arī gultā.

Man ir paziņa, kura vienmēr uzsver un arī lepojas ar to, ka viņa attiecībās ar savu vīrieti ir galvenā. Viss notiek tā, kā viņa vēlas – vīrietis izpilda viņas komandas un it kā esot ar to mierā.

Nesen sarunā nonācām līdz tēmai par seksu un izrādās arī šajā dzīves sfērā viss ir tāpat.

Jā, lomu spēlēs seksā dažkārt pati ir interesanti būt pavēlniekam vai arī pakļautajam. Taču šajā gadījumā runa nav pat par pikantērijām, bet par to, ka viņa nosaka, kad sekss būs un kad nē, kāds tas būs un cik ilgi, ko viņš var atļauties darīt un ko nē.

„Pa nedēļu es viņam saku, ka esmu nogurusi, svētdienās kaut kas var notikt, bet arī tad es viņam ar īpašām aktivitātēm neļauju aizrauties,” tā viņa man stāstīja.

Jā… Katrs jau mēs savu seksuālo dzīvi veidojam savādāk – vienai sekss reizi nedēļā vai divās ir ok, citai pat ar divām reizēm dienā šķiet par maz.

Taču man šķita dīvaina šī attieksme. Novēlu viņai, protams, ilgas un veselīgas attiecības, tomēr negribētos, lai, dzīvojot savā pašapmierinātībā par to, kā viņa komandē parādi, nepienāk brīdis, kad viņai vairs nebūs ko vadīt…

Cik gan ilgi vīrietis būs gatavs samierināties ar to, ka viņam atvēlēta līdzīga loma kā mikserim virtuvē, ko ar podziņu ieslēdz uz svētkiem, kad vajag putukrējumu tortei?

Patiesībā jau varianti ir tikai divi – vai nu vīrietis kādā brīdī sapratīs, ka ir pamatīgās auzās un ņems kājas pār pleciem, vai arī samierināsies ar „robotiņa” lomu un ar lielāku vai mazāku prieku izpildīs komandas, kas ies roku rokā ar mazvērtības kompleksiem, iespējams, alkoholu, varbūt depresiju.

Savukārt par paziņu nepamet sajūta, ka aiz šīs „komandiera” maskas patiesībā slēpjas bailes pilnībā atklāties, pieļaut iespēju, ka ir dzīvē jomas, kur viņa var būt arī vāja un visu nenoteikt. Bailes kļūt sievišķīgi ievainojamai un galu galā – vismaz kādā dzīves jomā izjust vīrieša spēku.

Ka tikai nesanāk, ka dzīves beigās jāsecina, ka neko no tā „saldā ēdiena”, ko varēji baudīt savā intīmajā dzīvē neesi baudījusi, jo vienkārši to ar savu attieksmi sev liedzi.

Padomāsim, kāpēc mums blakus ir vīrietis…un ko mums nozīmē sekss? Vai tas tiešām kļuvis tikai par nepatīkamu pienākumu un kāpēc?

Dalīties.

4 komentāru

  1. Jūlija Liene R. on

    Es arī zinu dažus šādus pārus, kur sieviete komandē visu kopdzīvi un, kā saka, ir 'vecis brunčos'. Es gan neteiktu ka viņi ir baigi nelaimīgi savā ģimenē, lai gan to jau no malas nevar pateikt,jo kurš tad sabiedrībā izrāda savas patiesās attiecības? To droši vien zina tikai tuvākie draugi un ģimenes locekļi. Man kā cilvēkam no malas šķiet, ka abi šajās attiecības iesaistītie ir kaut kur savā dzīves laikā pazaudējuši savu pašvērtējumu un savu sievišķību/otrā gadījumā- vīrišķību. <br>Par sievieti varētu piekrist šeit rakstītajam- varbūt viņām vnk bail būt vājām, viņām ir svarīgi visu kontrolēt, citādi zūd pamats zem kājām. Savukārt, kas vīrietim liek pakļauties, grūti spriest. Varbūt bērnībā māte bijusi valdonīga un tāds attiecību modelis pierasts.

  2. Vienīgais, ko varu teikt: dzīvē nekad nav tā, ka ilgstoši var pastāvēt disbalanss. Un, Dieva dēļ, meitenes, nekad nelepojaties ar šādām lietām.

  3. Normāla dūda on

    Njā, nu a ko Jūs teiktu par to, ka manējais par tādu ''mikseri'' virtuves plauktiņā pārvērties ir pats un labprātīgi tāds arī ir! Man ir ļoti saspringts darba grafiks, retas dienas brīvas, un ļoooti reti mums sakrīt kāda brīva diena.<br>Mana, laikam naivā, sievietes domāšana ir tāda- ka tajā laikā, kad esam kopā, mums vajadzētu kaut kā nodoties attiecībām, pat ne ja iet kaut kur, tad vismaz kopā kaut ko darīt, vai kā tā, bet viņam ir TIK daudz darbu, ka atnākot mājās, mani sagaida vienkārša mēbele pie datora, apskāvienus sajūtu tikai naktī, vai arī, kad pati uzprasos, bet tā viss viņa prāts ir darbā… Nesakat, ka nemīl, vai kā tā. Viņš nav tas cilvēks, kas sēdēs ar sievieti kopā, ja nav ar viņu kopīgu mērķu un ja nav jūtu.<br>Tātad ir. Varbūt cilvēks TIK ļoti mērķtiecīgs, ka līdz nesasniegs kādus savus augstākos mērķus, tikmēr nepadosies un bursies cauri visām lietām. Un tad tā būs visu laiku, jo mērķu un darbu jau viņam daudz…?!?<br>Arī seksā es jūtu, ka viņš nevar tam pieslēgties kā agrāk, viņa galva joprojām ir aizsista ar ko citu. Man ir jādara viss, ko gribu un kā gribu, ir viņa iniciatīva, bet nu, teiksim, vienveidīga. <br>Ouw, es nezinu kā atdzīvināt savu vīrieti. No mērķa un darba jau neatrausi… Bet ar tādu nerunīgu, datorā ieaugušu kokagabalu diezgan grūti paliek dzīvot…<br>Mīlu un gribu nākotni tikai ar viņu, bet ar tādu, kas runā, klausās, dara un grib darīt. Varbūt filams man prātu sajaukušas un manējais tāds nebūs.

Atstāt Ziņu