Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Sausas, mitrumu zaudējušas ādas kopšana

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viens no ādas novecošanās, grumbu veidošanās un dažādu citu ādas problēmu iemesliem ir intensīvs mitruma zudums ādā. Dehidratētas jeb mitrumu zaudējušas ādas iemesli var būt dažādi. Tas atkarīgs no dzīvesveida, pārtikas, šķidruma daudzuma organismā, no kosmētikas līdzekļiem.

Kāda ir dehidratēta āda? Āda, kas zaudējusi mitrumu kļūst blāva, nespodra, plāna, nelīdzena, bojāta, apsārtusi ar velkošu sajūtu pēc mazgāšanas. Āda kļūst īpaši jutīga, iedarbojoties ārējiem faktoriem – saulei, vējam, aukstumam. Mitrumu zaudējusi āda vietām sāk lobīties un parādās daudz smalko krunciņu. Ādai ir samazināta vai pat bojāta dabiskā barjerfunkcija, līdz ar to rodas paaugstināta jutība pret sejas kopšanas līdzekļiem. Parādās nieze, apsārtums, dedzinoša sajūta. Parasti klientes saka, ka viņu āda vairs neko nepanes.

Dehidratēta āda var būt jebkurā gadalaikā un jebkurā vecumā.

Mani ieteikumi šādas ādas kopšanai:

1. Ādas attīrīšana – izvēlēties maigu, attīrošu līdzekli, ar ko nomazgā sejas ādu no rīta un vakarā. Šādai ādai var izvēlēties maigu attīrošo pieniņu vai attīrošās putas, kas maigi attīrīs ādu no virsējā piesārņojuma, tajā pat laikā padarīs ādu maigu un sniegs nomierinošu sajūtu. Pieniņu klāj uz mitras ādas, ar pirkstu galiem izmasē un noskalo ar kumelīšu tēju vai ūdeni.

2. Tonizēšana – toniku izvēlies pēc sejas ādas tipa. Toniks atjauno  ādas balansu un neitralizē ūdens iedarbību, nomierina, mitrina, sagatavo ādu krēma uzklāšanai.

3. Mitrināšana – jebkurai ādai vissvarīgākā ir mitrināšana. Dehidratētai ādai jāizvēlas intensīvā mitrināšana (ĪPAŠI MITRINOŠAIS KRĒMS), kas, pateicoties speciāli izstrādātam sastāvam, dziļi mitrina, nostiprina dabisko ādas aizsargslāni, kā rezultātā āda kļūst tvirtāka, gludāka un veselīgāka. Ja āda ir pietiekami samitrināta, smalkās krunciņas izzūd.

4. Barošana – jāatceras ļoti svarīga lieta, ka sausai, mitrumu zaudējušai ādai vienlīdz svarīga ir gan mitrināšana, gan barošana. Mitrinošais krēms nesniegs pilnvērtīgu ādas barošanu un barojošais krēms  nesniegs intensīvu mitrināšanu. Tādēļ noteikti vienlaikus jāizvēlas divi krēmi – viens mitrinošais, otrs barojošs.

5. Papildus kopšana – 1 reizi nedēļā attīri ādu ar pīlingu, pēc tam uzklāj mitrinošu vai barojošu masku. Kursu veidā lieto serumus, kas sniedz dziļāku un intensīvāku iedarbību. Lieto līdzekļus ādai ap acīm.

Svarīgi izvēlēties līdzekļus, kas nodrošina kvalitatīvu ādas kopšanu.

Viena no svarīgākajām dehidratētas ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļām ir hialuronskābe. Hialuronskābe ir ādas vidējā slāņa pamatviela, kurai piemīt spēja saistīt mitrumu ādā un kavēt ūdens iztvaikošanu, kā arī stimulēt kolagēna sintēzi.

Latvijas dabiskās kosmētikas ražotājs „Afrodīte” ir radījis līdzekļus, kas nodrošina rūpīgu ādas kopšanu. Šīs kosmētikas pamatā ir augstvērtīgi, koncentrēti augu ekstrakti. Tie ļoti dziedinoši  iedarbojas uz ādu, dabiskā veidā piegādā šūnām skābekli, spēcīga antioksidatīva iedarbība. No 25 kg auga tiek iegūts 1 kg auga ekstrakta, kas nodrošina spēcīgu un dziedinošu iedarbību uz ādu, līdz ar to ādai ir vieglāk  pilnvērtīgi strādāt un atjaunoties. Tiek novērsti ādas bojājumi, veicināta kolagēna sintēze un āda tiek pasargāta no brīvo radikāļu ietekmes.

Jāatceras, ka tikai pietiekami mitrināta āda var izpildīt visas savas funkcijas un vēl pievilcīgi un veselīgi izskatīties.

http://www.kosmetikaafrodite.lv/

Dalīties.

Atstāt Ziņu