Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Sāls gaida siltumu?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Esot trīs indes – sāls, cukurs un tauki. Melnu kafiju bez cukura jau gadiem dzeru – man tā dzīve salda, nav ko tādējādi vēl saldināt, ka nepārsaldina. Un ir arī tas, ko dēvē par sakritībām. Te bija kāda saruna par sāli. Nu, traukus ar sāli vēl neesmu tīrījusi. Bet veci cilvēki sāli izmantojot zobu pastas vietā, ar sāls un sodas maisījumu esot jātīra seja, vārāmo sāli esot labi piebērt vannošanās ūdenim… Pirms pāris nedēļām saņēmu ziņu, ka kāda sieviete, dzerot daudz sālsūdeni, veicot organisma attīrīšanas procedūru. Jau gadiem sapņoju par attīrīšanos, bet visu laiku tas tā arī palicis sapņu līmenī. Izlasīju. Nolēmu, ka darīšu to. Tam vajag spēku un laiku. Laika jau man netrūkst. Tad, kad jau biju nolēmusi to darīt, pazuda elektrība līdz ar lielā vēja ierašanos. Tagad esot jāgaida kāds tukšais menesis. Te elektrība, te mēnesis… Pa to laiku varbūt spēki vairosies?

Prakšalana- attīrīšanās ar sālsūdeni: http://pavasarastudija.1w.lv/305-attirisanas-ar-salsudeni-%E2%80%93-praksalana/

Dalīties.

5 komentāru

 1. Līga Rozentāle on

  Es par šo metodi izlasīju Ineses grāmatā. Tās sajūtas, kuras viņa apraksta, protams, gribētos sasniegt,taču šobrīd šaubos, vai man tiešām pietiktu apņēmības. Procedūra neizklausījās diez ko patīkama. Drīzāk, pavasari sagaidot pameklēšu citus variantus, kā veikt attīrīšanos.

 2. Nu nedzer gan sāli! Vai traka esi palikusi! Cilvēkam, cik tik vien var, ir jāatturas no sāls. Jo dabā viss jau ir ar sāli.Jā,vannā varbūt ieber to sāli,bet arī nedaudz.Dzer labāk raspodiņu tēju,tā arī attīra organismu no visādiem mošķiem!

 3. Līga Rozentāle on

  Ausma, tanī procedūrā jau sāls patiesībā organismā nepaliek, tā būtība ir tajā, ka sālsūdens dzeršana izraisīs vemšanu, un tādā veidā notiek tā attīrīšanās. Tāpēc arī man tā metode neliekas patīkama.

 4. Viss dzīvē savijas tādā ķēdītē ! Pārāk atkarīgi esam no visa ! <br>..bet ar sālsūdeni vajag attīrīties ! Pat galva , domāšana citāda – priecīgāka ! <br>Lai rakstās un attīrās !

 5. Gunta Leona on

  Ausma, es tak esmu traka un dulla. Tas spēks, manuprāt, vajadzīgs, lai no tā sālsūdens atbrīvotos "pa abi gali". Pēc tam jau organismā iekšā paliek tik sāls, cik 1 zupas šķīvi izēdot.Laikam.

Atstāt Ziņu