Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Šalles kā unikālas rotas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Laiks, kad jāsāk ievīstīties lakatos un šallēs ir klāt. Taču nevajag aizmirst, ka šalle ir ne vien funkcionāls apģērba gabals- sargā mūsu kaklu no apaukstēšanās, bet tā ir arī aksesuārs. Šeit lieliskas idejas, kā šalle var kļūt par tērpa odziņu- gluži vai rotu!

Šādas unikālas šalles-aksesuārus gatavo meitene vārdā Greisa, kura savus izstrādājumus izvieto zem zīmola ‘GSAKOWSKIDESIGNS’

Savus rokdarbus viņa pārdod interneta vietnē Etsy.com – šī vietne darbojas pēc līdzīga principa kā Latvijā- meistardarbs.lv. Tā ir kā sludinājumu krātuvīte- pārdod/pērk. Cilvēki no dažādām pasaules malām Etsy.com izvieto savu izstrādājumu foto, atliek vien izvēlēties skaistāko un nopirkt.  

‘GSAKOWSKIDESIGNS’ šalles ir pamanītas visā pasaulē –bildes klejo rokdarbnieču interneta forumos un iedvesmo tūkstošiem cilvēku.

 Greisa savā Etsy.com profilā par sevi raksta tā: „Kopš bērnības man lieliski padodas rokdarbi. Mani iemācīja adīt, gleznot u.c. jau agrā bērnībā. Es mīlu to, ko daru. Ceru, ka jums patiks valkāt manus izstrādājumus tikpat ļoti, kā man patīk tos gatavot.”

Viena Greisas veidotā šalle maksā no 15 līdz 50 dolāriem (~8- 25 lati).

Vairāk interesantu šaļļu vari aplūkot šeit: http://www.etsy.com/shop/gsakowskidesigns?ref=pr_shop_more

Dalīties.

9 komentāru

  1. Dažas gan kaklu nemaz neapsedz un neko tur nesilda, bet skaistas gan. Kreļļu vietā virs džemperīša var nēsāt. Vilkt nost pat tādas nevajag.

  2. man šovakar svētki-atradu bedzot rokdarbnieces ,kas domā līdzīgi,Paldies par skaistajām kaklu rotām nu tikai darba vaina

  3. Ļoooti skaistas! Neesmu liela rokdarbniece, pati tādus nesataisītu, bet ak, kā gribētu! Ja kāda sāk LV ko tādu taisīt un pārdod, dodiet ziņu! Pirkšu!

  4. Ļoti skaisti!!! Lūdzu,ja kads var atsutīt paraugus kā tadas smukas šalles adīt!!! Iepriekš paldies!

  5. raugoties tāda skaistumā, rokas darīt prasās, veinkārši un super efektīvi , mūžam neko tādu neizdomātu <br>

Atstāt Ziņu