Vārda dienu svin: Meta, Sniedze

Sākas projekts ‘Slaidā vidukļa medības’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

odien ir tā rītdiena, uz kuru tik bieži atliekam dažādu lielāku un mazāku apņemšanos īstenošanu! Portāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar fitnesa studiju Vivido Gym  dod startu tievēšanas projektam „Slaidā vidukļa medības”.

Nu ko, tad tikai metamies azartiskajā medību piedzīvojumā un dzenamies pēc ikviena liekā vidukļa milimetra un centimetra!

Kas ir „Slaidā vidukļa medības”?
Projekts, kas tievēšanu un atbrīvošanos no netīkamā ziemas „uzkrājuma” pārvērtīs par spēli un jautru sacensību ar sekotājām, konkurentēm, atbalstītājām, jaunām atziņām un lieliskām balvām!

Ko medīsim?
Medījums būs katrs milimetrs un centimetrs, ko izdosies zaudēt no vidukļa apkārtmēra. Kā tievēt – ieviešot ilglaicīgas izmaiņas ēdienkartē, sportojot, piekopjot īslaicīgas diētas vai no visa pa kripatiņai, to katra izlems pati!

Cik ilgas būs medības?
Projekts ilgs divus mēnešus – no 4.marta līdz 29.aprīlim.

Kas Tev būs jādara?

  1. Jāatrod josta, kas visa projekta garumā tiks izmantota, lai demonstrētu katru „nomedīto” vidukļa milimetru un centimetru.
  2. Apliekot ap vidukli jostu, jāveic kontrolmērījums, kas jāiemūžina fotogrāfijā (bildē svarīgi, lai redzams viduklis ar jostu).
  3. Sāc veidot savu blogu, kurā ik pēc 10 dienām publicēsi jaunos kontrolmērījuma rezultātus un to foto, kā arī varēsi pastāstīt citām akcijas dalībniecēm savu stratēģiju, tievēšanas veidus, pieredzes, kā arī atbildēt arī uz kādu akcijas organizatoru jautājumu! Blogu vari rakstīt arī biežāk, taču ne retāk kā reizi desmit dienās!

Kas Tev jādara tieši tagad:

– Apliec ap vidukli izvēlēto jostu un veic kontrolmērījumu (kur „atrast” vidukli un kā veikt mērījumu skaties zemāk)

– Kamēr josta ap vidukli uzņem fotogrāfiju, kurā redzams viduklis un ap to apliktā jostiņa.

– Dodies uz SievietesPasaule.lv, piereģistrējies un ielogojies vai pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejām un dodies rakstīt blogu: http://www.sievietespasaule.lv/slejas

! Rakstot blogu, tā tēmas lauciņā no piedāvātā saraksta izvēlies „Diētas un liekais svars”! 

! Pirmajā bloga ierakstā lūdzam minēt savu vārdu, vecumu, vidukļa apkārtmēru (vari minēt arī gurnu apkārtmēru), mini, kāpēc nolēmi piedalīties, kāda ir līdzšinējā tievēšanas pieredze, kā arī publicē foto ar pirmo vidukļa kontrolmērījumu.

Nākamos bloga ierakstus vari veidot pēc saviem ieskatiem, kā sava veida tievēšanas dienasgrāmatu, taču jaunu ierakstu jāveic ne retāk kā reizi desmit dienās, kad jāpublicē kārtējā kontrolmērījuma rezultāts!

 

 Lasīt, kā veicas citām akcijas dalībniecēm varēsi lasīt ŠEIT!

Dāvanas – vienmēr papildu motivācija!

Un kā nu bez dāvanām!

Ikviena akcijas dalībniece (publicēts vismaz viens blogs) var pieteikties uz portāla jaunāko semināru „Uzpildi degvielu ar pH diētu!” ar 30% atlaidi (vairāk informācijas šeit).

 

 

 

Visa projekta laikā visām SievietesPasaule.lv lasītājām, tai skaitā, akcijas dalībniecēm fitnesa studijā Vivido Gym iepazīšanās nodarbība un konsultācija ir BEZ MAKSAS (parole „Slaidā vidukļa medības”).

 

 

 

Katru nedēļu kāda no akcijas dalībniecēm iegūs pašmāju šķiedrvielu ražotāja MarLie simpātiju balvu!

 

 

 

 

Akcijas noslēgumā fitnesa studija Vivido Gym apbalvos:
1.vieta. PACE fitnesa diagnostika + ēdienkarte katrai dienai+ personalizēta vingrojumu programma.
2.vieta. PACE fitnesa diagnostika un personalizēta vingrojumu programma.
3.vieta. PACE fitnesa diagnostika un privāta fitnesa nodarbība.

Kā arī gaidāmi daudz citi pārsteigumi, par kuriem informācija sekos jau pavisam, pavisam drīz!

Dalīties.

Atstāt Ziņu