Vārda dienu svin: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna

Sākam publicēt garstāstu Skolas laikā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien pirmā skolas diena. Satraukums valda gan skolēnu, gan vecāku sirdīs. Skola – tās ir gluži vai otrās mājas. Te mēs iemācījāmies rēķināt un lasīt, sastapām pirmos draugus un arī pirmo mīlestību…

Tieši par to arī ir Guntas Leonas garstāsts – par skolas laika pirmo mīlestību. Par notikumiem vidusskolnieces Ances dzīvē. Ance ir neparasta meitene, noslēpumaina. To, ko viņa domā un kādi ir viņas plāni, nezina neviens, taču mums lasītājiem būs ļauts caur šo stāstu iepazīt Ances iekšējo jūtu un domu pasauli.

Autores Guntas Leonas priekšvārdu lasi ŠEIT

Garstāsta Skolas laikā 1.daļu lasi ŠEIT

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. anne-maija r. on

    Nu "Sievietes Pasaule" – jūs gan dodat! Pirmajā lapā šī patiesi traģiskā vēsts – žurnāla L'Officiel galvenā redaktora maiņa!!!! Laikā, kad tūkstošiem Latvijas sieviešu pamatotu vai mazāk pamatotu iemeslu dēļ zaudē darbu, izmaiņas pēc licences izdota žurnāla, kura mērķauditorija ir sievietes ar augstu ienākumu līmeni, vadībā patiesi ir dziļi skumja ziņa. Tik skumja, ka jāpublicē arī pirmajā lapā parastā portālā, kura mērķauditorija ir plašāka par sieviešu ar augstiem ienākumiem grupu, portālā, kurš savā modes lapā bagātīgi atspoguļo Spicē u.c. tirdzniecības centru masu produkcijas veikalu piedāvājumu, potālā, kura acīs ātradīšanas čempionāts ir vērā ņemams modes dzīves notikums. Jā… <br><br>Nepārprotiet, no sirds novēlu, lai Evelīna Hromčenko (kura laikam nebija šī izdevuma pirmā redaktore Latvijā, vai ne?) drīz atrod jaunu – radošāku un interesantāku darbu un lai viņai veicas gan profesionālajā, gan personīgajā jomā. Un ceru, ka jaunā redaktore neko nesalaidīs grīstē – galu galā, labākās bildes un raksti taču nāk no franču izdevuma, un ar peļņu šim pasākumam tāpat nav spoži.<br><br>Un "Sievietes pasaulei" paldies – bija smieklīgs pusdienas pārtraukums. Adieu ! Atpakaļ pie darbiem.

Atstāt Ziņu