Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Sākam jauno fitnesa sezonu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Par spīti arvien tumšākiem un drēgnākiem vakariem, ir laiks saņemties un būt aktīvai. Treneris Kaspars Ozoliņš un SievietesPasaule.lv komanda ar Reebok atbalstu ir sarūpējusi jaunas video treniņu programmas, kurās smelties idejas jauniem vingrojumiem!

Turpmāk, katru otro nedēļu portālā, sadaļā Fitness mājās atradīsi jaunus video, kas tevi mudinās rausties augšā no dīvāna un kārtīgi izkustēties. Tiesa, atšķirībā no iepriekšējām virtuālajām SievietesPasaule.lv fitnesa sezonām, šajā aicinām būt aktīvām ne tikai pašām, bet iedvesmot uz aktīvu dzīvesveidu arī citus!

Tieši tāpēc aizsākam akciju „1..2..3..Aiziet!”

Kā iesaistīties?
Vienalga, pat ja neesi vingrojusi gadiem, Tu vari kļūt par iedvesmu citām. Tas nebūt nav sarežģīti, Tev nav nepieciešama ne īpaša motivācijas programma, ne nauda. Viss, kas Tev jādara, ir jāuzdrošinās spert 3 soļus:

1. Sapulcini draudzenes, paziņas un kolēģes. Izveidojat kopā vingrošanas grupu. Lai būtu interesantāk varat sev izdomāt pat nosaukumu, piemēram, Aktīvo un Apburošo klubiņš.

2. Atrodiet piemērotu vietu un vienojaties par sportošanas laiku. Tā var būt Tava viesistaba, draudzenes bēniņu telpa, varbūt darba vietas sapulču zāle, citreiz – parks. Galvenais – lai varat uz vingrošanu sanākt kopā reizi vai pāris reizes nedēļā.

3. Sāciet vingrot! Jūs nebūsiet vienas – lielisks palīgs nodarbību un vingrojumu idejām būs pazīstamais fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš. Dodies uz sadaļu „Fitness mājās” un izmēģini tur atrodamās vingrojumu programmas!

Jā, tiešām tas ir tik vienkārši! Vairs neatliec vingrošanu uz nezināmo ‘kaut kad sākšu’. Lūk, 3 soļi un – aiziet!

Ko jūs iegūsiet?
Lieliski kopā pavadītu laiku, uzlabotu pašsajūtu, veselību un formas. Grupā vingrot taču ir interesantāk un, piekritīsi, tas disciplinē vairāk kā apņemšanās kājas izlocīt vienatnē!

Turklāt jūs nebūsiet vienas – izmantojiet lielisko iespēju konsultēties. Ja jums rodas kādi jautājumi par vingrojumiem, rakstiet sadaļā „Fitness mājās” un treneris Kaspars jums atbildēs!

Un vēl… mēs no savas puses parūpēsimies par jaukiem pārsteigumiem.:)

Pārstāves no aktīvākajām un interesantākajām vingrotāju grupām iegūs iespēju apmeklēt dažādas nodarbības sporta klubā „Veselības fabrika”, lai smeltos idejas jauniem vingrojumiem, ko pildīt kopā ar saviem domubiedriem.

Pastāstiet mums par savu apņemšanos kopā vingrot un to, kā jums veicas. Savus stāstus, pieredzi, foto vai video sūtiet mums uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv! Un pārsteigumi nekur neizpaliks!

Esi aktīva un iedvesmo citas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu