Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Šajā pavasarī medīsim. Slaidu vidukli, ne kilogramus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

izvien biežāk prātu nodarbina domas par to, ka ziemā bikses vai svārki ir nodevīgi sarāvušies, un aizvien biežāk meklē idejas, kā tikt vaļā no netīkamā ziemas „uzkrājuma”? Pieļaujam, ka informācijas ir pārpārēm, taču visdrīzāk viss apstājas pie domas …ak, tas viss ir tik forši, bet šodien vēl nesākšu, sākšu ar rītdienu… Lai tā nenotiktu arī šajā pavasarī, mums ir padomā kas tāds, kas tevi motivēs sākt tieši šeit un tagad!

Portāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar fitnesa studiju Vivido Gym šajā pavasarī aicinās ikvienu tievētgribētāju apvienoties nebijušā projektā „Slaidā vidukļa medības”. Tā būs spraiga un notikumiem bagāta medību sezona divu mēnešu garumā, kas sāksies jau pēc nedēļas – 4.martā!

„Tās laikā medīsim labākos vingrojumus un liksim lietā visus sievišķīgos ieročus, lai vairotu pašapziņu. Iepazīsim veselīgus un garšīgus ēdienus, katru zaudēto milimetru uztversim kā medījumu un aizrautīgi centīsimies nomedīt arī centimetrus! Dalīsimies vidukļa medību pieredzē, zināšanās un nomedīto centimetru fotogrāfijās, izmantojot mūsu uzticamo projekta līdzgaitnieci – savu jostu,” saka Vivido Gym vadītāja Dace Svence. Viņa novēl, lai tas, ko darīsim, nav kā pienākums kāda cita priekšā. “Patiesībā nav svarīgi, vai tie būs pāris milimetri vai vairāki centimetri, kas tiks zaudēti no vidukļa apkārtmēra, svarīgi, lai ir sajūta, ka mēs darām kaut ko pašas sev,” saka D.Svence, piebilstot: ja tas palīdz, vari to uztvert kā spēli un jautru sacensību ar sekotājām, konkurentēm, atbalstītājām, jaunām atziņām un lieliskām balvām!

Spēles stratēģija un tas, kā zaudēt centimetrus vidukļa apkārtmērā, ir atkarīgs no katras pašas! Uz vienu gan mēs vēlamies vērst uzmanību – šīs akcijas mērķis nav zaudēti kilogrami. „Redziet, svars ir tāda ļoti mainīga vērtība. Ja mēs visu ziemu esam bijušas mazaktīvas lācenītes, vairāk sēdējušas mājā, zvilnējušas dīvānā un gaidījušas pavasari, tad sākot sportiskas aktivitātes, svars var nākt pat klāt, jo pieaug muskuļu masa. Tāpat, sākot dzert vairāk ūdeni, vidukļa apkārtmērs kritīsies, bet svars var pat pieaugt, jo tas ūdens jau arī kaut ko sver,” uzsver D.Svence. Tieši tāpēc – kilogrami nav svarīgi, mērām tikai vidukli, jo tas visvairāk parāda sasniegto.

“Man patiešām patīk, ka šīs akcijas pamatā ir aicinājums nekoncentrēties uz svaru, jo, patiesi, ne jau zaudētajos kilogramos slēpjas tā būtība. Būtiskāka par to ir laba pašsajūta, kas arī ļauj būt apmierinātai ar sevi un liek labi izskatīties,” saka SievietesPasaule.lv galvenā reaktore Līga Rozentāle, solot arī portālā daudz un interesantus rakstus par sevis iemīlēšanu, pārliecības celšanu, praktiskiem knifiņiem un padomiem, kas projekta gaitā var izrādīties noderīgi.

 

Lai arī vairāk par akcijas noteikumiem un praktisko pusi ziņosim pirmdien, 4.martā, īsi ieskicēsim, kā viss notiks!

 Tavi sabiedrotie būs josta, ko izmantosi, lai demonstrētu katru „nomedīto” vidukļa milimetru, īlens (jo būs jāveido jauni caurumi), metramērs vai lineāls, fotoaparāts;

 Par to, kādu vidukļa medību stratēģiju būsi izvēlējusies, kā tā strādā, rakstīsi blogā. Te ik pēc desmit dienām publicēsi arī jaunu kontrolsiksnas bildi, kurā var redzēt un apjaust, par cik josta ir kļuvusi brīvāka. Piemēram, aiz jostiņas var aizbāzt zīmuli, sveci vai vienu, divus u.t. pirkstus vai citus visiem zināmus un saprotamus „mērus”. Būtiski – fotogrāfijā jābūt redzamam tikai viduklim un jostai!

 SievietesPasaule.lv nāks talkā ar motivējošu un noderīgu saturu, te varēsi lasīt arī to, kā sokas citām, tādējādi kļūstot viena par otras atbalstu;

 Ar padomu un ieteikumiem apbruņojušies būs gatavi palīdzēt gan Vivido Gym treneri, gan uztura speciāliste Katrīna Spuleniece.

 

Bet par visu vairāk ziņosim jau 4.martā! Līdz tam – izmanto laiku lietderīgi un pieņem lēmumu – jā, es gribu piedalīties!

 

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Dace Svence on

    Jostiņa, kas cieši apskauj viduklīti būs arī lielisks atgādinājums pie ērtā un vaļīgā mājas tērpa.

Atstāt Ziņu