Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Sagaidi vasaru savādāk – ar kontaktlēcām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r vasara! Sezona, kad kļūstam daudz aktīvākas – pavadām vairāk laika brīvā dabā, sportojot un atpūšoties ar saviem mīļajiem. Vēlamies justies brīvi, tāpēc tik ļoti gribas atstāt brilles majās! Un kapēc gan to nedarīt, ja briļļu vietā varam izvēleties kontaktlecas!? Kontaktlēcas ir mūsdienīgakais redzes korekcijas veids, jo tās ir ērtas un viegli kopjamas, bet nav redzamas. Taču kontaktlēcu izvēle ir tik plaša… Kā saprast, kuras ir vispiemērotākās?

Kontaktlēcas ikdienai vai atsevišķiem gadījumiem
Kontaktlēcu izvēle ir atkarīga no dzīvesveida, lietošanas režīma, prasībām pret kontaktlēcu kvalitati, kā arī no acu veselības stāvokļa. Kontaktlēcas dažkārt ir laba izvēle arī tad, ja neplāno tās lietot ikdienā. Piemēram, sportojot: tās nemiglojas atkarībā no laikapstākļiem, nevar saplīst vai traumēt aci.

Nākamais svarigais jautājums ir… kur iegādāties kontaktlēcas? Un atbilde ir – tās var iegādāties jebkurā specializētā interneta veikalā vai optikā, jo visas kontaktlēcas, ko var nopirkt Latvijā, ir izgājušas sertifikāciju un tiek iepirktas no ofciālajiem izplatītājiem. Taču viszidevīgāk tās iegādāties internetā. Interneta veikals www.kontaktlecas24.lv  lepojas ar 15 gadu pieredzi kontaktlecu jomā. 

Pasūtīt šajā interneta veikalā ir vienkarši un ērti: speciālisti sniegs padomu, savukārt, kurjeri piegādās pasūtījumu uz jebkuru vietu Latvijā. Piegāde maksā Ls 1,00-1,85, taču ja pasūtījums pārsniegs Ls 35, piegāde būs bezmaksas! Jūnijā veikals ir sagādājis īpašu pārsteigumu saviem klientiem: pasūtot jebkuru kontaktlēcu iepakojumu, dāvanā saņemsiet ekskluzīvo kosmētiku no Saules Fabrikas. Saules Farbrikas kosmētika ir roku darbs un top tepat Latvijā.

Ja vēlaties lietot kontaktlēcas ikdienā, iesakām mēneša lēcas no silikonhidrogēla materiāliem: ūdens saturs šī veida kontaktlēcās ir vismaz 50%, tās lieliski „elpo”, līdz ar to nekaitē acu veselībai. Vispopularākās šajā kategorijā ir kontaktlēcas Pure Vision, Biofinity, Soflens 59 un Acuvue Oasys. Visām šīm lēcām šobrīd ir ļoti kārdinošas cenas (sākot no Ls 2,80 par lēcu!)

Piešķir savam stilam odziņu ar krāsainajām lēcām!
Vasara ir arī izlaidumu, kāzu un ballīšu laiks. Tik ļoti gribas izskatīties izcili! Krāsainās kontaktlēcas ir izcils aksesuārs, kas padarīs tēlu neaizmirstamu. Kas būtiski – visas krāsainās kontaktlēcas var izmantot gan kā aksesuāru, ja redze ir laba, gan lietot kā aksesuāru un redzes korekcijas metodi, ja redze ir slikta.

Kontaktlēcas24 piedāvā Latvijā visplašāko krāsaino lēcu izvēli: kopumā 150 krāsas! Vispopularākais krāsaino kontaktlēcu zīmols ir ColourVUE. Kontaktlēcas krāsa veido unikālu kombināciju ar katra individuālo acu krāsu, kā rezultātā acu krāsa ir spilgta un neparasta. Šīs lēcas izcili piestāvē gan gaišo, gan tumšo acu īpašniekiem un ir lietojamas līdz pat 3 mēnešiem.

 

Draudzīgais un laipnais Kontaktlēcas24 kolektīvs vienmēr gaidīs Jūs un ar prieku sniegs nepieciešamās konsultācijas, ieteikumus, palīdzēs atrast tieši to, kas Jums būs vislabākais un atbilstošākais!

 

Dalīties.

10 komentārs

  1. Līga Rozentāle on

    Es par šo iespēju- lietot kontaktlēcas- aizdomājos arvien biežāk. Ziemā brillēm ir mīnuss,kad ieejos telpās,veikalā, kaut vai iekāpjot sabiedriskajā transportā, uzreiz jūtos kā ezītits miglā- brilles aizsvīst, neko neredzu…<br>Savukārt vasarā tās traucē baudīt atpūtu pie dabas, pie ūdeņiem (peldēt utt.), īpaši šobrīd, kad man ir mazs bērns. Meitiņai patīk tās raut nost no acīm, un,ja vēl kopā lēkajam, skraidam un rotaļājamies, tad brilles bieži vien cieš.<br>

  2. es gadus 10 atpakaļ nēsāju krāsainās lēcas, dikti patika eksperimentēt ar toņiem, redze man ir laba, lēcas bija tikai skaistumam 🙂 Skatos uz smukajiem toņiem un gribās atkal pamēģināt 🙂

  3. Vienmēr esmu domājusi, kā būtu ja man būtu zaļgana acu krāsa, nevis neizteiksmīgi pelēkzilā. Vai arī no pelēkzilām acīm var dabūt izteiksmīgi zaļas? Un vai tad, ja man nav redzes problēmu, šīs nevar izraisīt kaut kādu asarošanu vai citas sūdzības un pasliktināt redzi?

  4. Lietoju kontaklēcas gandrīz 10 gadus, bet ne ikdienā. Neskatoties uz visiem plusiem, kuru ir daudz, tas tomēr ir svešķermenis acī un acs nogurst, kļūst sausāka, biežāk asaro, iekaist, tāpēc lēcas nav paredzētas ikdienas valkāšanai. Zinu, ka daudzi tā dara, bet tas nav veselīgi. Ja neticat, tad pajautājiet savam acu ārtam, kāpēc viņš nēsā brilles 🙂 Protams, ka lēcas ir fantastiska alternatīva sportojot un aktīvi kustoties, kā arī ja gribās sapucēties un pie romantiska tērpa brilles nepiestāv u.t.t. Taču peldēties ar lēcām nedrīkst, tāpat kā nedrīkst iet pirtī, arī ļoti karstā vai ļoti aukstā laikā jutīsi diskomfortu. Nepatīk šādi neobjektīvi raksti! Protams, kontaktlēcas turpināšu lietot, tās dod brīvības sajūtu tad, kad visvairāk nepieciešams 🙂

Atstāt Ziņu