Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Sāc nedēļu kopā ar Inesi Prisjolkovu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nupat ir sācies jaunais gads. Gribējām to uzsākt ar kādu iedvesmojošu sarunu un tikties ar iedvesmojošu personību un tādu arī satikām. Mūsu šīs nedēļas cilvēks ir Inese Prisjolkova. Inese ir „Pavasara studijas” vadītāja, grāmatu „Ieelpo laimi un mīlestību” un „Mana laimes dienasgrāmata” autore.

Kāda ir Tava laba rīta formula?
Labs rīts sākās ar labu miegu naktī. Ja esmu izgulējusies, aizejot gulēt jau no 22.00 vakarā, tad rīts vienmēr ir labs. Tad izstaipos, ceļos un dodos laukā ar suni. Ejam uz jūru, izdauzāmies, izstaigājamies.
Tad nāku mājās un nu ir rīta cēliena pilns komplekts ar rituāldušu, ar lēnīgām brokastīm, ar vēstulēm un sarakstēm. Un tad sākās diena.


Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Visvairāk mani iedvesmo mana ģimene pilnā sastāvā, kā arī manis pašas paveiktais. Pietiek man palasīt kādu savu senāku rakstu, kad atkal esmu uz viļņa un zinu, ko tālāk darīšu un kā ko attīstīšu.
Īstenībā to varu ieteikt visiem – „nav spēcīgāka motivācijas avota, kā paša personīgā pieredze”. Spēku un iedvesmu rodu no tā, ko iepriekš ar Dieva svētību esmu padarījusi.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Gaismas svētku spēks, kur kopā bijām sanākuši 170 pozitīvi domājoši cilvēki un apzināti radījām un „ražojām” prieku, gaismu un mīlestību. Tas kopējais spēks ir tik milzīgs, ka atrauj un spēcīgi attīra vaļā kanālu uz Debesīm. Un ko katrs tālāk ar to dara – tas jau katra paša ziņā. Kādam ļoti svarīgi ir, lai piepildās kāda vēlēšanās, kādam tas palīdz sakārtot attiecības, kādam savest kārtībā savu domāšanu un attieksmi. Es pēc šiem svētkiem esmu sākusi rakstīt savu trešo grāmatu.
Nākošo šādu rituāli taisīsim februārī par Mīlestības tēmu.

Par ko nav vērts uztraukties?
Pilnīgi ne par ko. Ja vien mēs varētu iemācīties neuztraukties, tad katrā situācijā spētu pieņemt vislabāko lēmumu un risinājumu.

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir…
būt attiecībās.
Attiecībās ar to, ko dari. Attiecībās ar sevi. Attiecībās ar katru lietiņu, ko paņem rokā.
Protams, attiecībās ar cilvēkiem un dzīvniekiem.
Tiklīdz esam centrējušās uz rezultātu, tā nejauši iekļūstam vīriešu enerģētikā un vīriešu pasaulē. Sievietes pasaule ir process un jušanās : )

Pie kā ķerties klāt, ja sākoties jaunam gadam ir vēlme sakārtot savu dzīvi, sākt visu no jauna?
Pie attieksmes maiņas un pozitīvās domāšanas.
Savā jaunajā grāmatā aprakstu vienu paņēmienu, kas mums palīdz savaldīt savu prātu un vadīt savu domāšanu. Dari tā – kā tikai prātā ienāk ne visai pozitīva doma, paņem un ieknieb sev kājā. Dari to pietiekoši spēcīgi un uzreiz atceries, ka solījies domāt pozitīvi. Interesantākais, ka vakarā kāja būs zila, un pašai par sevi sagruvušas ilūzijas, cik ļoti taču ik dienas domājam pozitīvi.
Šis paņēmiens vienmēr mums parāda, ka tomēr vēl ir tik ļoti daudz ko sevī pamainīt un pagriezt uz pozitīvo pusi:)

Nākošais solis ir enerģijas sakārtošana. Varam kopt māju, vai skapjus, lai tikmēr, kamēr to darām, sakārtojas mūsu domas un emocijas.

Nu. un vēl – paņemt kādu jaunu veselībai vērtīgu tehniku un ieviest savā dzīvē. Piemēram, kontrastdušu. Vai regulāru galvas masāžu (ko katra varam veikt pati sev), vai norīvēšanos, vai…..Tur nu katra varam izdomāt, kas labāk patīk. Es esmu sākusi kakla daļas un galvas masāžu un mani tas patiešām lieliski sakārto jebkurā dienas laikā.

Tev ļoti svarīgas ir sarunas… Pastāsti ar ko un par ko bija tava pēdējā laika aizraujošākā saruna, un ko vērtīgu tajā ieguvi sev?

Mani svarīgākie sarunu biedri ir vīrs un mamma. Ar mammu tiekos reizi nedēļā un tā runāšana mums nesanāk tik bieži, bet ar vīru runājam ik dienas. Šoreiz svarīgākā saruna norisa. braucot uz un no semināra Alūksnē. Tās ir 6 stundas mašīnā kopā divatā, kad varam izspriest kas bijis un būs, salikt visu pa plauktiņiem un piepildīt ar mīlestību.

Ko tev nozīme būt laimīgai? Kas tev palīdz tādai būt?
Mana laime ir būt veselai, priecīgai, zināt ko gribu darīt un to darīt. Mana laime ir dzīvot sev un Dievam par prieku.

Dalīties.

Atstāt Ziņu