Vārda dienu svin: Amālija, Amēlija

Sāc nedēļu kopā ar Annu Rozīti

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iņa ir skaista un veiksmīga sieviete. Tu viņu noteikti esi redzējusi uz kāda žurnāla vāka vai , vadot, piemēram, “Koru karus” vai “Kinomāniju”. Klāt visiem darba pienākumiem, viņa ir arī mamma Emīlijai un aktīviste, veselīga dzīvesveida piekritēja. Šī sieviete ir Anna Rozīte – mūsu šīs nedēļas varone.


Kāda ir Tava laba rīta formula?
Lai labi justos dienā, man svarīgi laicīgi aiziet gulēt iepriekšējā vakarā. Labs miegs ir pamats labai pašsajūtai.Lietas, cilvēki vai vietas, kas Tevi iedvesmo?
Pavasaris, daba, bērni. Mani iedvesmo cilvēki, kas dara to, kas viņiem ir jādara, un kuri atrodas savā īstajā vietā.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Pavisam nesen esmu kļuvusi par autobraucēju, tiku pie sava pirmā auto Ford Fiesta un esmu sev atklājusi pavisam jaunu pasauli. Ļoti izbaudu šo mana dzīvesstila jauninājumu un nevaru vien sagaidīt vasaru, kad ar meitu dosimies ceļojumā pa Latviju.

Par ko nav vērts uztraukties?
Īstenība? Ne par ko nav vērts uztraukties, ja nu vienīgi par savu attīstību, jeb, jāsāk satraukties, kad attīstība nenotiek.

Pabeidz teikumu: Sievietes pasaule ir …
…mīlestības pilna!

Tu esi „Koru karu” vadītāja. Tā Tev ir jauna pieredze, pastāsti, kā tev pašai liekas, vai izdodas?
To man ir jāprasa Jums, jo es jau sevi no malas neredzu un nespēju objektīvi novērtēt. Bet es esmu ļoti priecīga par šo pieredzi un iespēju, jo tas atkal ir kas jauns manā dzīvē.

Drīzumā gaidāms „Sieviešu skrējiens”, kurā arī Tu piedalīsies. Kā norit treniņi, cik gatava jūties? Un, varbūt Tev ir kādi ieteikumi un padomi tām, kas tam ‘nobriest’ mājas apstākļos?
Trenējos ne tik bieži, cik man gribētos, laika trūkuma dēļ. Tomēr, esmu ļoti priecīga, ka esmu uzaicināta būt viena no vēstnesēm šajā projektā, jo ar sportu esmu uz Tu, tomēr skriešanu biju atstājusi novārtā un pati droši vien tā arī nesaņemtos to atsākt. Trenējos 1-2 reizes nedēļā un izskatās, ka 7km noskriešu. Uz rezultātu neeju, bet es ne ar vienu arī nesacenšos, tāpēc tas, ka es šo distanci noskriešu jau būs liela uzvara man pašai, kas arī ir galvenais.
Un meitenēm, kuras vēl domā, piedalīties vai nē, es aicinu pamēģināt. Pirmkārt, nav obligāti skriet, ir arī nūjošanas un iešanas disciplīnas, kas arī ir absolūti pašpietiekamas. Nevienam nekas nav jāpierāda, jānovērtē savas spējas un jāstartē savam priekam!
Aicinu izrauties no savas komforta zonas un pamēģināt ko jaunu. Brīžiem ir grūti saņemties, savukārt rezultātā gandarījums ir garantēts.

Tu, vadot raidījumus un pasākumus, esi darbojusies pārī ar dažādiem partneriem. Pastāsti, ko no viņiem esi mācījusies un kāda ir jūsu sadarbība?
Man vispār vienmēr ir ļoti veicies ar TV partneriem. Esmu ilgtermiņā strādājusi kopā ar Jāni Strapcānu, Reini Ošenieku, Kasparu Zlidni un Lauri Reiniku un jāsaka, ka viņi visi ir absolūti lieliski cilvēki. Mēs ar viņiem esam ļoti labās un draudzīgās attiecībās arī aiz kadra! Draudzība arī ir viens no svarīgākajiem ieguvumiem.

 

Tu esi arī jauna māmiņa, kas veiksmīgi apvieno mammas pienākumus ar darbu un rūpēm par sevi. Pastāsti, kā meitiņas piedzimšana izmainīja Tavu dzīvi, tavu domāšanu? Vai Tu šobrīd esi cita Anna?
Izmainīja gan, un noteikti uz labo pusi! Novērtēju laiku, kas man ir dots un, manuprāt, šobrīd to arī lietderīgāk to pavadu. Pateicoties Emīlijai, tagad tiešām saprotu, ka nekas nav svarīgāks par veselību un ģimeni. Tas ir visa pamats!

Dalīties.

Atstāt Ziņu