Vārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Sāc nedēļu kopā ar Andžeju Reiteru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv sāk jaunu rubriku, kurā katru nedēļu aicināsim dažādus interesantus cilvēkus atbildēt uz pāris jautājumiem. Lasi un iedvesmojies jaunai, pozitīvai nedēļai!
Šajā nedēļā uz jautājumiem aicinājām atbildēt personības izaugsmes treneri, bioenerģētikas speciālistu un visādi citādi interesantu personību – Andžeju Reiteru.

Kāda ir tava laba rīta formula?
Pirmais ir klusums, mirklis pēc mošanās, lai ir sevis apjausma, un prieks, ka tev ir dāvāta vēl viena diena laimes! Pat ja šajā dienā veicami ‘super’ darbi, lai ir laiks nesteidzīgām brokastīm, un mīlestībai ar viņu. Rīts ir izjusts, nevis steidzīgs, es rītu salīdzinu ar dzīves sākumu, un dzīvei jābūt skaistai, nevis tikai funkcionālai.

Lietas, cilvēki vai vietas, kas tevi iedvesmo?
Balts krekls. Tas man liek domāt par skaidriem mērķiem, taisnu muguru, un to, ka viņš gludināts tieši man. Arī par nodomu tīrību un vienlaicīgi pateicību. Balts krekls ir apjausma, ka esmu savā vietā dzīvē!
Manas meitiņas viedoklis. Darot gan lielos, gan mazos darbus, sajūta, ka viņa ar mani lepotos, liek pieņemt lēmumus. Meitiņa ir vissvarīgākais cilvēks, kuras viedoklis man ir atskaites punkts.
Mīlestība pret darbu, un cilvēki, kuri ar savu darbu prot radīt kritērijus un bākuguni sabiedrībai! Cilvēki, kuriem ir ideāli, un kuri prot domāt ne tikai par savām iegribām, bet arī tālāk.

Tavs pēdējā laika labākais atklājums?
Pastaiga pirms gulētiešanas, kad esmu mājās Rīgā. Kad esmu kādā citā pilsētā, tad izejot kādu apli tur, sajūtu ko domā, kā dzīvo cilvēki šajā vietā, vienlaicīgi sajūtu arī sevi un nākamās dienas uzdevumus! Pastaiga pa mežu, kad nakšņoju laukos, klausīšanās nakts trokšņos.
Ja par citām lietām, tad tā ir jebkura kafejnīca, kuru ir veidojis Jānis Jenzis, piemēram, „Garāža” Berga Bazārā.
Un vēl, jaunais ceļš Rīga – Ērgļi.

Par ko nav vērts uztraukties?
Par savām iegribām! Par to vai izdosies vai nē, par to, vai būsi labs. Nav vērts uztraukties par Karmu, un slimībām. Ir vērts uztraukties, vai dzīvē daru to, kam debesis ir spēku un talantus devušas. Pārējais pats no sevis un ar svētību notiks.

Pabeidz teikumu: Sievietes Pasaule ir…
… ar cerībām, un netverami lielu pieņemšanas spēku apveltīta kalpošana. Pasaule, bez kuras nevar pastāvēt vīrietis, un bez kuras mēs nevarēsim sasnieg jauno laikmetu! (Vārds kalpošana, manā vērtību skalā ir augstākais pagodinājums)

Dalīties.

Atstāt Ziņu