Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Ruļļus matos vīram nerādi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labdien!
Vēlos padalīties, varbūt, ar ne gluži padomu, bet to, kā mana mamma man iedevusi sievišķības padomus, kurus nu es tālāk dzīvē pielietoju un nododu tālāk dzīves un darba nospiestām sievietēm, un tā ir mana sirdslieta, jo pateicoties viņai, sapratu, ka mana sūtība ir būt stilistei.
Vēl tagad atceros, kā mamma katru vakaru klāja sejas krēmu un teica man: “Kad, meitiņ, izaugsi, arī liksi sejas krēmu, lai mūžam būtu jauna un skaista”. Un tiešām, mana māmiņa ilgi bija jauna un skaista.
Viņa vienmēr piekodināja: “Centies ruļļus matos savam vīram nerādīt! Viņam nav jāzin, kā Tu topi skaista un iekārojama”.
Un vai ziniet, es tiešām to pielietoju ikdienā, jo cenšos nerādīt vīram kā krāsojos, jo vīrietim taču jāredz skaista sieviete un jātīksmo pēc viņas.
Vienmēr ejot ārā no mājas viņa teica: “Krūtis uz priekšu, vēders uz iekšu, galvu uz augšu un ej ar smaidu!”. Atceros, ka man bija eksāmeni un teicu: “Man bail”, un viņa tieši ar šiem vārdiem mani stimulēja nebaidīties, jo tā arī ir – sievietes ar savu sievišķību panāk daudz vairāk kā ar varu, jo mēs taču esam burvīgas ar to vien, ka esam sievietes.
Vienmēr eju pa ielu ievērojot šos norādījumos un teikšu atklāti, paskatoties uz sevi skatlogā es smaidu, jo esmu apmierināta ar sevi, savu darbu un to, ka mana māte man ielika šīs vienkāršās, bet patiesās dzīves gudrības.
Tagad mana māte raugās uz mani no augšas un noteikti ir laimīga, jo viņa bija sievišķīga un es esmu sievišķīga pateicoties viņai!
Paldies viņai!

Stāsts iesūtīts konkursam “To man iemācīja mamma”.Piedalies arī Tu un laimē praktiskas balvas no „Fiskars”!

Dalīties.

3 komentāru

  1. stāsts jauks, tikai tas man atgādina manas mammas situāciju, pat miskasti nesot vispirms uzkrāsojas un vājprātīgi streso par katru lieko kg. Un to, ka sieviete var rauties pa māju visu dienu pārgurusi, bet vakarā, sagaidot vīru viņai jābūt perfektai, tīrai mājai, vakariņām galdā un gatavai seksam. Vīrietim ir jāzin, kā mēs topam skaistas un ko tas no mums prasa, citādi rodas šī situācija, kas ir tagad – ka vīrietim liekas, ka viņš dara visu un ir svarīgākais posms ģimenē. Nemaz nerunājot par dalību dzemdībās – tur taču sieviete nav ne skaista, ne iekārojama.

  2. shausmiigi iesiiksteejushas fraazes.. sievietei nav jaabuut lelei un bvienmeer perfektai.. jo pirmkaart vinja ir cilveeks… taapat kaa viirietis! Mans uzskats ir taads..ka viiram gan jaaredz viss…. un tas ir tiekai normaali… un dzemdiibas bez viira… paldies dievam ..vinsh bija man klaat…!!!! peec shii raksta autores atzinjaam sanaak.. ka tev jau jaabuut uzkraasotai un sapostai pirms pamostas viirs 😀 katru riitu… uzpriekshu daamas celjamies 5 no riita un tinam rulljus ..liekam seju.. 😀 vai tas nav nedaudz novecojis uzskats un viirieshu kaartas paarlieku celshana dieva kaartaa??? Hallo.. mees visi esam cilveeki….kaa saka.. kas ir dabiigs tas nav pretiigs.. nost ar maaksliigumu!

  3. Es iepriekš izlasīju šo stāstu un aizmirsu, bet pirms divām dienām par to nez kāpēc atcerējos. laikam tāpēc, ka staigāju pa māju ruļļos. Un tieši domāju, ka jāiekomentē par to, ka man mati ierullojas tikai tad, ja turu rullus visu nakti… tad ko man darīt? nenakšņot mājās vai arī gulēt vannasistabā vai gluži kā Fionai uz naakti paslēpties alā? <br>Piekrītu, ka vīrma varbūt nevajag rādīt visus akrobātiskos variantus, kā tu centies noepilēt kājas, paduses, intīmo zonu, bet sejas maska, rulli – tas jau laikam nav nekas tik sausmīgs!

Atstāt Ziņu