Šī gada rudens make-up tendences ir vērstas uz to, lai vienlaikus atspoguļotu sievietes spēku un sievišķību. Šoruden galvenie akcenti tiek likti uz acīm un lūpām. Jaunās rudens make-up tendences sevī iemieso dabiskumu un glamūrīgu nevīžību.
Kā viena no sezonas aktualitātēm ir izceļamas „kaķa acis”, kas tiek iezīmētas ar laineri vai zīmulīti. Tomēr veidojot „kaķa acis”, centies nepārspīlēt un atceries, ka visu make-up caurvij dabiskums.
Svaiga un veselīga āda ir vēl viena šīs sezonas make-up tendence, līdz ar to nevajadzētu pārspīlēt ar iedegumu un ieteicams izvēlēties sejas tonim atbilstošu tonālo krēmu, kas palīdzēs maskēt sejas ādas problēmas vietas.
Aktuāla šī rudens make-up tendence ir izteikti sejas vaibsti, kurus iespējams iegūt, izmantojot tumšākas un gaišākas krāsas pūderus, vai dažādu toņu tonālos krēmus.
Garšīgas nebēdnīgas lūpiņas no rosīgi košiem līdz pat spilgti sarkaniem toņiem palīdzēs tev piešķirt īpašu šarmu, kas papildinās tavu tēlu šajā rudenī. Silta rudens make-up izveidošanai acis ieteicams krāsot brūnos un oranžos toņus.
Kā make-up modes kliedziens ir biezas un tumšas uzacis, kas būs skaists rāmis ik vienām acīm. Vairs nekādu mazo, šauro, īso strīpiņu! Veidojiet klasiskas, izteiksmīgas uzacis. Tomēr gaišmatēm būtu jābūt ļoti uzmanīgām un nevajadzētu pārspīlēt ar pārāk tumšām uzacīm.
Savukārt acu make-up aktualitāte šajā rudenī ir sekojoši toņi: sarkans, bēšs un smaragda zaļš. Ja vēlies radīt drosmīgu make-up, izmanto vairākus toņus.
Lai vairāk izceltu acis vari klāt arī ēnas, kas ir neuzkrītošos toņos un izceļ acu krāsu. Lai izceltu savu acu krāsu zaļo acu īpašniecēm jāizvēlas rosīgie, persiku toņi kopā ar tumši pelēkiem toņiem, brūno acu īpašniecēm jāizvēlas olīvkrāsas, bronzas, pelēcīgie un brūnie toņi, zilo acu īpašniecēm jāizvēlas sudraboti, perlamutra, smilšu toņi.
Lai krāsains rudens!
1 komentārs
Šis bija pirmais Haruki Murakami darbs, ko lasīju. Sākumā pie šī autora bija jāpierod, jo ievaddaļa, lai arī vieglā valodā uzrakstīta, saturiski bija visai nospiedoša un drūma. Tomēr jau pēc pirmajām pārdesmit lappusēm šis stils paņēma savā varā. Mani no sirds uzrunāja šis neparastais humors, galvenā varoņa nekādums, visai bezjēdzīgie dialogi un pārdomu atainojumi. <br>Kāpēc šī grāmata tik ļoti uzrunājusi lasītājs? Iespējams, ar sižeta un domu neparastību, iespējams, ar to, ka galvenais varonis nav ne izteikts sliktais, ne labais tēls – drīzāk, kā jau grāmatā tiek minēts, vai nu reāla viduvējība vai nereāla viduvējība, kam dzīvē nav skaidru mērķu, kas dažkārt plūst pa straumei, bet dažkārt gluži pretēji atļaujas ieņemt pozu kādā jautājumā, ko dažkārt virza apkārtējie notikumi, bet dažkārt viņu nevada nekas, jo virsroku ņem slinkums un apātija pret apkārt notiekošo. Un tādi taču ir tik daudzi šai pasaulē, un beidzot viens autors atļāvās neuzburt „perfekto vēlamo jābūtību”.<br>Kā jau minēju sākumā, valoda, kādā raksta Murakami, ir ļoti viegla. Tā neprasa vairākkārt pārlasīt vienu un to pašu teikumu. Valoda savā ziņā ir pat rāma. <br>Katrā ziņā mani šis autors uzrunāja un gribētos palasīt vēl citus viņa darbus!<br>