Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Robotiņš, kas palīdz mājas darbos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jāāā, mēs sievietes vēlētos daudz, daudz vairāk, bet jādzīvo ar to, kas ir 🙂
Tā kā esmu divu brīnišķīgu meitiņu mamma, tad iedomājos, ka vēlētos, kādu mazu robotiņu, kurš varētu manā vietā veikt vairākus mājas darbu… nē, nē tas nenozīmē, ka es netieku galā ar saviem mājas pienākumiem. Tieku galā un varu vēl vairāk, vienkāršu iedomājos, ja būtu robotiņš, kurš varētu izpildīt manas vēlmes, es varētu vairāk veltīt laiku saviem bērniem un nedomāt par to, ka vakarā ir jānomazgā trauki vai jāaplaista puķes, kurām šobrīd ūdentiņš ir visvairāk vajadzīgs, jo ārā karsts un zemīte ātri paliek sausa.
Kad piedzima pirmā meitiņa, vairāk domāju par kārtību mājās(pašai nepatīk liela cūkkūts un bardaks), tāpēc centos dienas laikā visu pamazām piekārtot, bet tagad saprotu, ka tie netīrie trauki nekur neaizbēgs, bet meitiņas aug un jāizmanto katra mīļa sekunde kopā ar viņām, jo laiks skrien ātri un bērni izaug un aiziet savu ceļu.
Tāpēc gaidu savu robotiņu,  kurš darīs visu manā vietā, jo vīram ēst gribās un pusdienas jātaisa:)

Ideja iesūtīta konkursa “Ko spēj tavs Džeims Bonds” ietvaros. Piedalies arī tu un laimē „Philips” SatinSoft epilatoru.

SPIED ŠEIT>>> Konkurss “Ko spēj tavs Džeims Bonds?”

Dalīties.

8 komentāru

  1. Sievietes Pasaule on

    Sveika, Uuna šodien vēl publicēsim atlikušos iesūtītos pieteikumus, taču, viens gan jāsaka, mūsu sistēmā neuzrādās, ka būtu kaut kas iesūtīts no Uuna! <br>Atraksti mums uz sp@sievietespasaule.lv vai uzzvani uz 26369141, mēģināsim saprast, kur radusies problēma!

  2. laikam epasts buus kautkur nokliidis, vakar vairs nebiju pie kompjutera, neizlasiju zinju. nu laikam nebija lemts…

Atstāt Ziņu