Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Rezerves policisti/The other guys

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lai gan komēdija, tā no sirds izsmieties, skatoties šo filmu, ne reizi nesanāca, vairākās reizes vien pasmaidīt.
Taču to var arī uztvert kā ne visai veiksmīgi ietērptu stāstu par to, kas notiek, ja mēs baidāmies ne tikai no neveiksmēm, bet arī no panākumiem, jo tas taču izmainīs visu ierasti ērto un kluso dzīvi.
Filmas galvenie varoņi – policisti Gembls un Hoics – savu darba ikdienu pavada ofisā, ne reizi neizbraucot uz notikumu vietām, lai izmeklētu noziegumus vai ķertu noziedzniekus. Viens no viņiem vienkārši baidās atraut savu dibenu no ofisa krēsla , jo tur ārā nav tik droši, kā pie rakstāmgalda, kur nekas nesprāgst un ne uz vienu nešauj, taču otrs joprojām nespēj pārdzīvot savu neveiksmi, kas uz visiem laikiem piešķīrusi viņam zīmogu kā policistam-neveiksminiekam, kas sašāvis slavenu beisbola spēlētāju.
Kad slavenākais un drosmīgākais policistu pāris izdara pašnāvību (un šī filmas vieta mani mulsināja- nesapratu, kādēļ viņi noleca no tā jumta), laiks pie darba ķerties šiem diviem neveiksminiekiem.
Protams, protams, filmas gaitā viņi pierāda, ka ir spējīgi atrisināt visnopietnāko no lietām. Paralēli viņi risina arī personīgās problēmas un no pāriniekiem, kas viens otru nevar ciest, kļūst par draugiem.
Paredzami? Diezgan. Taču, ja gribas ko vieglu un līdzi nedomājamu, tad var aiziet noskatīties. Ja būtu jādod acis, no 5 dotu 3.
Filmas treileris- http://www.cinamon.lv/?id=40&detail=CI00000259

Dalīties.

Atstāt Ziņu