Vārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

REPAIR procedūru INSTITUT ESTHEDERM salonā testēs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ādai tikai vēlme palutināt sevi ar kādu jauku un vienlaikus vērtīgu procedūru, kādai – nopietnākas ādas problēmas, kuras gribētos mēģināt atrisināt. Mērķi, piesakoties testēt procedūru REPAIR Francijas augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmola INSTITUT ESTHEDERM salonā, bija ļoti dažādi.

Ceram, ka šo trīs veiksminieču, REPAIR procedūras testa dalībnieču, mērķi īstenosies:

Sarmīte Spiģere

Evita Dzenīte   

Iluta Rautsepa

Apsveicam laimētājas! Ar jums sazināsimies personiski un informēsim par tālāko rīcību!


Par REPAIR procedūru:
REPAIR procedūra stimulē šūnu atjaunošanos un aktivizē gan saistaudu šķiedru (kolagēna un elastīna) veidošanos, gan to organizētas un kvalitatīvas struktūras izveidi. REPAIR procedūras rezultāts ir tvirtāka un blīvāka āda, kas atguvusi lielisku tonusu un izskatās jaunāka. Procedūra ir ieteicama, ja āda ir novājināta dažādu agresīvu faktoru ietekmē un tajā radušās struktūras pārmaiņas, par ko liecina mīmikas rievas, krunciņas, ādas tvirtuma un blīvuma zudums. Iespējamie priekšlaicīgas novecošanās cēloņi ir, piemēram, saules starojums, stress, smēķēšana vai piesārņots gaiss. Āda var būt novājināta arī pēc dermatoloģiskām vai kosmetoloģiskām procedūrām un aknes (piņņu) ārstēšanas. REPAIR procedūra ir piemērota jebkurā vecumā.

 

Par INSTITUT ESTHEDERM:
INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: „Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē.”
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu