Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

Recepšu konkurss ‘Garšīgās olas, oliņas!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar izdevniecību Jumava izsludina olu ēdienu recepšu konkursu „Garšīgās olas, oliņas!”!

Pirmajā brīdī varētu šķist, ka te nav tik daudz izpausmes iespēju – vai nu cepta, vai vārītas olas. Taču ir gan – olu pagatavošanas iespējas ir tikpat plašas kā mūsu spēja fantazēt!

Vārītas olas, arī ceptas, piemēram, omletes, ir daudzu lielisku salātu, uzkodu, pamatēdienu un citu ēdienu galvenā sastāvdaļa. Gan jau arī tavā krājumā ir kāda īpaša olu ēdienu recepte. Pastāsti par to citām un piedalies konkursā! 

Kā piedalīties?

  1. Uzraksti sava iecienītā olu ēdiena recepti (iesūtīt var arī vairākas receptes). Tā kā tuvojas Lieldienas, iesūtīt var arī olu krāsošanas receptes.
  2. Nofotografē un atsūti bildi ar gala iznākumu. Īpašs pluss būs tām, kas atsūtīs bildes, kurās redzams ne tikai gala iznākums, bet arī ēdiena gatavošanas process.
  3. Gan receptes aprakstu, gan bildi sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Olu ēdienu konkurss”.
  4. Tava recepte tiks publicēta portālā SievietesPasaule.lv sadaļā „Receptes”.

Termiņi:
Receptes un bildes vari iesūtīt no 11.aprīļa līdz 28.aprīlim!

Vērtēšanas kritēriji:
* Iesūtītās receptes oriģinalitāte (jo interesantāka un nedzirdētāka, jo labāk, kā arī interesanti, ja kādai visiem zināmai receptei ir piešķirta sava “rozīnīte”)
* Foto izpildījums – pagatavotā ēdiena noformējums, procesa nofotografēšana utt.
* Lasītāju atsauksmes komentāros

Balvās – recepšu grāmata “Latviešu nacionālie ēdieni”
5 laimīgās recepšu iesūtītājas balvā saņems Jumavas izdoto pavārgrāmatu “Latviešu nacionālie ēdieni”.
Aprīļa sākumā Jumava pārizdevusi latviešu ģimenēs tik ļoti iecienīto pavārgrāmatu autores Ņinas Masiļūnes veidoto recepšu krājumu par latviešu nacionālajiem ēdieniem.
Šajā krāšņajā izdevumā apkopoti latviešu virtuves gardumi: auksto biešu zupu receptes, zirņi ar speķi, miežu putraimu biezputra, sklandu rauši un citi.
Aiz šīs it kā vienkāršības paslēpta lieliska, krāšņa garšu varavīksne, kur tīkamus toņus atradīs kā pārliecināts veģetārietis, tā gaļas cienītājs.

Lai radošs gatavošanas process!

Dalīties.

Atstāt Ziņu