Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Rasmas dabiskās skaistumkopšanas receptes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rasma konkursa ‘Daba dara mani skaistu‘ ietvaros padalījusies ar savām skaistumkopšanas receptēm. Viņa izmanto kumelītes, auzu pārslas, alveju, olīvelļu un citas dabas veltes.

Kumelīšu aromātiskās vannas
Man ļoti patīk sevi palutināt svētdienās. Un savu lutināšanu sāku ejot siltā kumelīšu vannā, kas nomierina un arī padara ādu mīkstāku. Cik daudz likt kumelītes vannā, ir atkarīgs no pašas sievietes. Es parasti lieku tik daudz, lai visa vannas istaba smaržotu pēc kumelītēm, šis aromāts mani nomierina un ļauj ne par ko nedomāt. Pirms iešanas vannā pagatavoju arī kumelīšu uzlējumu. Uz vienu parastu krūzi kādas 2 tējkarotes kumelīšu. Šo uzlējumu izmantoju skalojot matus. Tas matus padara spīdīgākus un mīkstākus.

Sejas maskas
Sejai es izmantoju paštaisītas seju maskas. Man īpaši patīk- auzu pārslas kopā ar medu un otra alvejas sula kopā ar mannā putru.

Skrubji rokām, kājām un ķermenim
Rokām es taisu kafijas, tējas, auzu pārslu skrubīšus. Pievienojot klāt cukuru. Bet visiecienītākais ir kafijas skrubītis kopā ar cukuru. Ķermeņa skrubi es gatavoju no 200 gr. cukura, 2-3 ēd. karotes kokosriekstu skaidiņas un 2 tējkarotes olīveļļas. Kājām es izmantoju sāls skurbi. Sāls skrubis sastāv no sāls un mazliet sinepju.

Dalīties.

Atstāt Ziņu