Vārda dienu svin: Guna, Judīte

Puņķu ēšana

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skat, kādu informāciju atradu internetā :))

"Plaušu speciālists doktors Bišingers uzskata, ka urbināt degunu un ēst punķus ir veselīgi. Viņš pat iesaka mudināt bērnus to darīt un sabiedrībai izveidot jauno priekšstatu par to, ka deguna urbināšana nav nosodāma.

Pamatojums – ar pirkstu ir iespējams tikt klāt vietām degunā, kurās netiek klāt ar kabataslakatiņu, tādā veidā labāk tiek attīrīts deguns. Savukārt sauso punķu apēšana stiprina organisma imūnsistēmu. Deguns ir filtrēšanas sistēma, kurā tiek uzkrāts liels daudzums baktēriju. Kad šīs baktērijas nokļūst cilvēka ķermenī, tās stŗadā kā zāles.

Tātad – urbināt degunu ir dabiska parādība, no kuras nevajag kautrēties!"

Ko jūs par to domājat? 🙂

Dalīties.

16 komentārs

  1. vienmēr ir licies dīvaini, ka puņķu ēšana ir kaut kas nepieklājīgs un sabiedrībai nepieņemams – bērniem iesaka puņķus vilkt uz iekšu, nevis mocīt laukā ar tiem aparātiem, kuri bojā gļotādu. Tad kāpēc daba ir iekārtojusi, ka mums nav pie rokas pieaudzis kabataslakatiņš? :)))

  2. Līga Rozentāle on

    Nē,nē, man tomēr tas liekas riebīgi. Kad redzu, ka mazie tā dara, man pat slikta dūša piemetas.

  3. būsim godīgi... on

    M-jā, puņķu ēšana visnotaļ neestētiska padarīšana. Kaut ar medicīnu esmu uz "jūs", tomēr viennozīmīgi varu piekrist, ka tas nekādā gadījumā nav veselībai kaitīgi, mēs taču visi to bērnībā esam izgaršojuši un darītu to vēl un vēl, ja vecāki ļauti.

  4. nu pretīgi.<br>Lai tomēr paskaidro KAS tad ir tam puņķim TIK labs sastāvā, lai to ēstu?<br>Bērniem māci, ka deguns ir jāšņauc. Ja puņķi nerāpo uz leju, tad arī klepus nerodas vai ir vieglā formā un nekāda gārdzoša krēpošana nenotiek.<br> Nu nevaru apgalvojumam piekrist…

  5. Zuze, es par šo tēmu kā reiz nesen daudz būros pa internetu, arī ārsta viedokli pajautāju. <br><br>Bērnam līdz 7 gadiem vispār nevajadzētu šņaukt uz āru puņķus, jo var aizkrist ausis un tikt bojāta bungādiņa. <br><br>Savukārt puņķi kā tādi ir informācijas nesējs. Ja esi saslimis, tad puņķi nodod informāciju tavam organismam, kas īsti ir par vainu un kā organismam ar to tikt galā 🙂 <br>Protams, puņķu rīšana, sabiedrībā netiek atzīta par pieklājīgu 🙂 Bet reāli, ja padomājam, tad kāpēc mums nav pretīgi, kad rijam siekalas? <br><br>Jautājums – vai pretīgums pret puņķiem ir dabisks vai sabiedrības uzspiests? Atbildi atradīsiet vērojot bērnus :))

  6. Agate, kads sakars dabai ar degunu snauksanu? Vai tad tev pie dibena ir pieaudzis tualetes papirs, vai pie rokam skeres nagu griesanai?

Atstāt Ziņu