Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Publisko Līgo pasākumu afiša

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja vēl neesi izlēmusi, kur līgosi un šogad gribas doties uz publisku pasākumu, SievietesPasaule.lv piedāvā Jāņu svinību afišu ar interesantākajiem Līgo pasākumiem.

Līgošana Brīvdabas muzejā
Sākums 23.jūnijā 20:00

Pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma šogad Jāņu pasākums atkal notiks Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā.
Jāņos Brīvdabas muzejā uz lustīgu līgošanu gaidīs ne tikai deju placis ar lustīgām dejām, bet arī tradīciju zona ar folkloras grupām. Savu dalību pasākumā apstiprinājušas folkloras grupas „Ceiruleits”, “Grodi” un „Vilcenes”. Šie kolektīvi piepulcēsies jau izziņotajiem muzikālajiem kolektīviem – grupām „Iļģi”, Atštaukas”, „Maskačkas spēlmaņi”, „Kantoris 04″, „Apvedceļš” un „Dakota”.
Tiks iedzīvināti Jāņu rituāli, dancoti danči, ietas rotaļas.

Ieejas maksa – 5 Ls vai 20 Ls (pērkot Biļešu paradīzes kasēs)

 

Sadziedāšanās, rotaļas, ugunskuri un līgošana Rīgā Daugavmalā
Sākums 23. jūnijā no plkst. 20.00 līdz rīta gaismai

Pirmo reizi Rīgā būs iespējams līgot Daugavmalā – pie ugunskuriem, baudīt uz vietas iegādātu vai līdzi paņemtu cienastu un kopā sagaidīt saullēktu!
11.novembra krastmalā būs gan Pušķošanās sēta, kur notiks vainagu un vītņu vīšana, gan Rotaļu un tradīciju sēta, kā arī Jāņa sēta, kur no plkst. 20:00 uzstāsies mūziķi un grupas (Dzelzs vilks, Lady’s Sweet utt.), un Sadziedāšanās sēta, kurā notiks sadziedāšanās pie ugunskura (Ingus Pētersons, Andris Daņiļenko un Valdis Zilveris). Balli līdz pat rīta gaismai spēlēs Laimas muzikanti.

Ieeja bez maksas

Vairāk par Rīgas Jāņu pasākumiem  – šeit


Blaumaņa lugas izrāde un danči Liepājā
Sākums 23.jūnijā plkst. 19:00

Liepājas koncertestrādē „Pūt, vējiņi” Rūdolfa Blaumaņa luga „Trīnes grēki”. Pēc izrādes dziesmas un dejas ar Liepājas danču klubu. No plkst. 23:00-04:00 Līgonakts Balle ar dzīvespriecīgo mūziķu grupu „Jūrkant'” no Ventspils. Biļetes var iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.

Ieejas maksa – 2 Ls

 

VisLatvijas Līgo svētki Engures novadā
Sākums 23.jūnijā plkst. 10:00

Vislatvijas Līgo svētkos Engures novadā, Lapmežciemā būs gan lauku labumu un amatnieku izstrādājumu tirdziņš, atrakcijas bērniem. Vakarā tikšot iedegts lielākais ugunskurs Latvijā un  būs sadziedāšanās, kā arī balle- spēlēs Credo, Dzelzs vilks. Būs iespēja nakšņot teltīs jūras krastā.
Ieejas maksa – 5 Ls. (Jāņiem un Līgām ieeja bez maksas)

 

Jāņu svinības Raiskumā „Ielūdz Labvēlīgais tips”
Sākums 23.jūnijā plkst. 20:00

Grandiozas Jāņu svinības notiks Raiskumā pie Cēsīm. Pasākuma programmā: populāri dziedātāji (A. Krauze, N. Rutulis,A. Ērglis,Apvedceļš, Putnu balle, Ž. Siksna, G. Meijers, u.c.) Jāņu svētku aktivitātes un dejas.

Ieejas maksa pasākuma dienā – 5 Ls (Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas)

 

Jāņu svinības Pauku priedēs Valmierā
Sākums 23.jūnijā plkst. 20:00

Valmierā Pauku priedēs notiks Līgo svētku pasākumi: uzstāsies visu Latvijas novadu folkloras grupas kopā ar populāriem mūziķiem, Valmieras pilsētas pašdarbības kolektīvi, notiks latvju danči, konkursi un atrakcijas, nakts balle kopā ar „Klaidoni”, Ivo Fominu un DJ Aivi.

Ieejas maksa – pirmajām 3000 biļetēm – cena 3 Ls. Vēlāk – dārgāk (Līgām un Jāņiem – ieeja bez maksas)

 

Neparasta līgošana Reiņa trasē Siguldā
Sākums 23.jūnijā plkst. 18:00

Uz neparasto līgošanu aicina Reiņa trase, piedāvājot Līgo nakti pavadīt darbīgā noskaņojumā. Programmā: 18:00  Velo-Foto orientēšanās, 22:00  Līgo sagaidīšana Reiņa trasē – dzīvā mūzika, dejas, ugunskurs, 24:00   Nakts piedzīvojums – „Meklējot papardes ziedu”, 02:00   Līgo nakts golfa turnīrs. Dzīvā mūzika, sarunas, spēles, ugunskurs piknika vietā, galdiņi, dejas līdz rītam. Par Līgonakts cienastu katrs rūpējas pats. 

Bezmaksas ieeja

 

 

KAS VĒL NOTIEK JĀŅOS?

Šeit ir saite uz vietu, kur apkopots šķiet visvairāk pasākumu katrā novadā – LĪGO PASĀKUMI

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu