Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Prom sarkanie deguni un apdegumi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Augusts – pēdējais mēnesis šovasar, kad vēl varam ļauties siltajiem saules stariem. Lai gan tu un tava āda droši varētu izbaudīt sauli, neaizmirsti par aizsardzību – lieto aizsargkrēmus!

SievietesPasaule.lv lasītājas, kuras jūlijā ieguva iespēju testēt ‘Physiogel’ sērijas saules aizsargkrēmu, to ir izmēģinājušas un nu sniedz savu vērtējumu par tā darbību un efektivitāti.

Vērtējums par Physiogel A.I. saules aizsargkrēmu

Vineta: “Gan pasargā no saules, gan ērts iepakojums”
Krēms ir ērtā, vieglā plastikāta iepakojumā, krēmu no tūbiņas ir viegli izspiest. Krēms ir diezgan biezs, tāpēc uzklājot tas ilgāk jāizlīdzina, lai klājums būtu vienmērīgs.

Krēms solīja aizsardzību pret UV-B un UV-A starojumu; solīja mitrināt un aizsargāt jūtīgu, sakairinātu ādu. Uzklājot krēmu sauļošanās laikā uz sejas un dekoltē zonas, uz pleciem, kur āda bija vairāk nosauļota; arī pēc ilgstošas uzturēšanās saulē āda neapdega. Pēc peldēšanās un noslaucīšanās  krēma klājumu atjaunoju. Instrukcijā bija rakstīts, ka krēms ir ūdensdrošs, un tā tas varētu arī būt, jo pēc peldēšanās krēms bija uz ādas un to noslaucīju dvielī.
Parasti sauļojoties lietoju saules aizsargkrēmus, sejai, dekoltē zonai lietoju krēmus ar augstāku SPF. Uzklājot testa krēmu, tas pildīja savu uzdevumu un āda neapdega.
Mazliet nepatika krēma smarža- kaut kas no kāda medikamenta smaržas vai tml. Uzklājot krēmu uz sejas un svīstot, ja arī tas iekļuva acīs, tas neradīja kairinājumu, kas tika novērots pie citiem saules aizsargkrēmiem.
Ērta krēma tūbiņa- izmēri, plastikāta iesaiņojums- ērti ielikt rokassomiņā un neaizņem daudz vietas. Paldies, ka varēju testēt šo produktu!

Ilona: “Krēms derēja gan man, gan māsas dēliņam”
Man patika šis produkts – viegli klājas, ir ērts iepakojums. Patika šis produkts arī tādēļ, ka viņš piemērots jūtīgai ādai, un ka tas nesatur krāsvielas, konserventus un emulgatorus. Iepriecināja tas, ka šis krēms ir piemērots arī manam māsas puisītim.
Parasti es iedegu lēni, un tā kā šai vasarā bija maz saulainu dienu, ceru šo produktu tuvāk iepazīt kādā karstā augusta dienā.

Viviāna: “Sarkanais deguns bija prom!”
Vasarās parasti man problēmas sagādā sejas āda, īpaši, deguns un vaigi, kas pat bez īpašām saules peldēm pamanās iekrāsoties spilgti sarkani. Tāpēc ar lielu prieku uzņēmu ziņu, ka šīs vasaras karstākajā laikā varēšu notestēt „Physiogel A.I.” saules aizsargkrēmu, ko principā var lietot kā ikdienas sejas krēmu, bet kas nodrošinās arī aizsardzību pret saules iedarbību.

Vispirms jāsaka, ka manu sirdi sildīja apziņa, ka lietoju krēmu, kas nesatur dažādas kairinošas sastāvdaļas. Nezinu, vai tāpēc vai tāpēc, ka mana āda nav pārāk jutīga, nekādas alerģiskas reakcijas tā lietošanas laikā nenovēroju. Lietoju to tikai sejai un varu teikt, ka manas cerības tas attaisnoja – sarkanā deguna man šajā vasarā nav bijis, lai arī saulē ir nācies pavadīt diezgan daudz laika. Tas, kas mani ne visai apmierināja: ja šo krēmu var lietot kā ikdienas krēmu, man būtu gribējies, lai tas tik ļoti neatgādinātu tipisku saules aizsargkrēmu, kas parasti virs ādas izveido tādu kā aizsargkārtiņu un pilnībā neiesūcas. Pludmalē tas netraucē, taču sēžot birojā vai dodoties citās ikdienas gaitās visu laiku gribējās seju kaut kā atsvaidzināt – šķita, ka tai ir uzlikta tāda kā maska. Tāpēc būtu labi, ja šis krēms saglabātu savu funkciju – pasargātu ādu no nevēlamās saules iedarbības, taču būtu nedaudz „gaisīgāks” un vieglāk klātos.   

Ginta: “Nosargāja gan seju, gan plecus un dekoltē zonu”
Mana problēma ir ļoti jūtīga, diezgan pasausa āda, kas jūtīgi reaģē arī uz sauli. Nelietojot saules aizsargkrēmu, uz ādas veidojas neglīti pigmenta plankumi, ātri apdegu- āda kļūst sārta un sāpīga, pēc tam lobās nost.

Tā kā āda ir jūtīga, diezgan rūpīgi pētu krēmu un citu līdzekļu sastāvu, kas man ir būtisks. Kas patika, ka Physiogel krēmā nav krāsvielu un cits kairinošas vielas. Patika arī, ka Physiogel saules aizsargkrēms ir biezs un ‘kreptīgs’ – manai sausajai sejas ādai ļoti piemērots, tikai diezgan ilgi un rūpīgi jāiesmērē, lai neizietu uz ielas ar baltu seju.

Mēģināju šo krēmu lietot arī uz ķermeņa. Secinājumi- labi pasargā plecus un dekoltē zonu no apdegumiem. Tās ir vietas, kas man parasti kopā ar degunu saulē kļūst sarkanas, bet šo krēmu uzsmērējot, nebija ne sārtuma, ne sūrstošās sajūtas.

Patika, ka krēms ir ilgas iedarbības – ja no rīta iesmērē, visu dienu var droši staigāt atklātā saulē, nebaidoties apdegt. Turklāt arī sausās sejas ādas stāvoklis uzlabojās.

Priekš kājām, rokām utt. krēms gan ir pārāk biezs un uz tik lieliem laukumiem, to grūti uzklāt, un tik spēcīgs SPF filtrs šajās ķermeņa vietās arī man nav nepieciešams.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Paldies par šo iespēju!

 

Tava vasaras izvēle- Physiogel A.I. Sonnen Cream!

Physiogel A.I. Sonnen Cream krēms nomierina jutīgu, kairinātu ādu un pasargā to no UV starojuma un piesārņojuma brīvajiem radikāļiem. Tas satur PEA, ir ūdensnoturīgs un pateicoties SPF 25 nodrošina efektīvu aizsardzību pret UV-B un UV-A.

Tāpat kā citi „Physiogel“ sērijas līdzekļi, arī šis krēms ir hipoalerģisks – tas nesatur kairinošas sastāvdaļas un tam ir īpaša dermas membrānas struktūra, kas ir maksimāli pietuvināta ādas dabiskajai  struktūrai, palīdzot ādai pašai atjaunoties.
 

Dalīties.

1 komentārs

  1. izklausās labi, nez vai braucienam uz Krētu arī varu iegādāties šo krēmu vai varbūt ir stiprākas aizsardzības krēmi no šīs sērijas? cenšos pāriet uz visu dabisko

Atstāt Ziņu