Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Programma ‘Gatavojamies vasarai’ noslēgusies!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Martā ikvienu SievietesPasaule.lv lasītāju aicinājām pastāstīt par saviem mērķiem, dodoties pretim gaidāmajai vasarai, divu interesantāko stāstu autorēm garantējot dalību īpašā programmā „Gatavojamies vasarai!” salonā „Krio & Beauty”! Atsaucība bija ļoti liela, vienai mērķis bija līdz vasarai atbrīvoties no ziemas laikā uzkrātajām rezervēm, citai atgūt možumu un enerģiju, vēl kādai stiprināt imunitāti vai arī censties panākt uzlabojumus visās šajās frontēs.

Konkursa kārtībā pie iespējas bez maksas pievienoties programmai „Gatavojamies vasarai!“, kas ietvēra gan krioprocedūru apmeklējumu, gan fiziskos treniņus, kā arī skābekļa terapiju, tika Signe Zeidaka un Zane Kārkliņa. Nu abas SievietesPasaule.lv lasītājas kopā ar citām dalībniecēm, programmu ir beigušas un dalās pieredzētajā.

Zane Kārkliņa:
Vēlreiz pateicos par iespēju piedalīties programmā “Gatavojos vasarai!” un, daloties iespaidos, noteikti jāsaka, lai arī sākumā tiešām satraukums par to kā būs un vai vispār tāda temperatūra kā kriosaunā ir paciešama (kaut kur lasīju, ka -160 grādi esot arī uz mēness naktī), tad jāatzīst, ka šobrīd jūtos norūdījusies, enerģiska un moža. Tā ir sanācis, ka programma  beidzās pirms manas dzimšanas 4.maijā, līdz ar to ieguvums ir ne tikai kopumā -3kg, pozitīvs garastāvoklis, mundrums un sajūta, ka viss taču dzīvē ir labi, bet arī iespēja ar smaidu un atjaunotu enerģiju sagaidīt gadu maiņu.
Diezgan aktuāla problēma visu šo ziemu bija ne tik stiprā imunitāte, kā rezultātā ļoti bieži metās aukstumpumpas, ar kriosaunas procedūru palīdzību man izdevās apkarot divas jau sākumstadijā. Un visam pāri ir ļoti uzmundrinošā un dzīvesgudrā salona vadītāja Valentīna, jo uzskatu, ka ieguvums bija ne tikai dalība pašā programmā ar krio, skābekļa procedūrām, bet arī tīri cilvēcīgais faktors un viedoklis, kas lika paskatīties uz sevi, saviem paradumiem no malas. Var jau, protams, lasīt daudzas atziņas, bet nereti neatsverams ir tieši individuāli mutiski teiktais un stāstītais.
Bailes, protams, vienmēr ir par visu jauno un nezināmo, bet šoreiz uzdrīkstēties bija vairāk nekā vērts. Un par to vislielākais prieks un vislielākais paldies!  Iekšēji jūtos ‘sasparojusies’, un šīs 3 nedēļas ir kā spēcīgs starts un stimuls neapstāties pie sasniegtā un turpināt gan fizisko izaugsmi, gan arī mainīt savus ne tik veselīgos ieradumus, un piedomāt un atcerēties tieši par sevi. Tad jau viss pārējais arī dzīvē pozitīvi pakārtojas. Domāju, ka šādu kriosanunas ciklu iziešu arī atkārtoti. Tas noteikti ir tā vērts!

 

Signe Zeidaka:
Izlasot Sievietes pasaulē par konkursu “Gatavosimies vasarai”, jutos tā,  it kā kāds labais enģelis to sūtītu kā atbildi tieši man tā brīža dzīves situācijā. Februāra beigās vīruss bija aizķēries mūsu ģimenē: ja vīrs un dēls salīdzinoši ātri izveseļojās, tad man diemžēl dēļ  bronhiālās astmas fona, tik ātri ar izveseļošanos negāja. Noslimoju mēnesi. Nekad agrāk vienkāršas saaukstēšanās dēļ nebiju tik ilgi slimojusi. Sapratu galveno –  man nopietni jāpiedomā pie imunitātes uzlabošanas. Kriosaunas procedūras tieši to arī solīja. Saņemot vēstuli no SievietesPasaules, ka esmu viena no laimīgajām, kurām programma uzdāvināta – aiz sajūsmas pāris minūtes lēkāju pa istabu. Pašai par sevi nāca smiekli. Atgādināja redzētus kadrus no TV raidījumiem, kur cilvēki šādi uzvedas. Man bija šķitis, ka es jau nu tā neuzvestos. Bet redz… Patiesa sajūsma arī mani padarīja par priecīgi spiedzoši lēkājošu. Domāju, ka šis mērķis programmas beigās bija sasniegts.
Mans otrais mērķis bija strādāt pie dzīvesveida maiņas – fiziskajām aktivitātēm un veselīgas ēdienkartes ikdienā. Gadiem biju ar to “cīnijusies” – jā, tieši tas ir vispareizākais vārds. Mans svars pēc kārtējā diētas uzrāviena lēkāja kā šūpolēs: augšā – lejā. Diemžēl ar katru reizi arvien paaugstinoties. Par laimi esmu atradusi sev atbalstu un ceļvedi – lielisku speciālistu, kas strādā ar tādiem cilvēkiem kā es.
Sākoties programmai, saņēmu arī trenerītes ieteikumus diētai.  Izdomājusi, ka nu tak man tā kārtīgi jāstrādā, ar lielu sparu ķēros pie  diētas ieturēšanas + kriosaunas procedūras + sports. Bet… ceturtajā dienā gandrīz noģību.  Pēc tam, izrunājoties ar speciālistu, sapratu, ka varbūt kādam cilvēkam arī der tāda krasa visa dzīvesveida maiņa, bet manā gadījumā vislabāk būs nelielas, bet būtiskas izmaiņas. Tā, lai tās būtu nevis kampaņveidīgas, bet kuras tiešām ar vieglu sirdi es ieviestu uz ilglaicīgu  palikšanu, jo jebkas uzspiestais – darbojas ar atsperes efektu – ir noteikts punkts, kad vienkārši tas viss aiziet pa gaisu un seko kārtējais norāviena posms. Tad nu vairs pārējo programmas laiku neturējos pie stingrās diētas, bet centos piedomāt pie tā, ko ēdu – vai tieši to es vēlos šobrīd, cik daudz es patiesi gribu apēst, nevis apēst daudz, jo ēdiens vienkārši ir garšīgs vai jāapēd, jo uzlikta šāda porcija, vai, nezinot, kad nākošreiz ēdīšu, tagad jāpaēd kārtīgi u.c. Programmas beigu rezultāti mani iepriecināja, biju zaudējusi 3 kg, turklāt biju to izdarījusi viegli un nepiespiesti.
Mans  trešais mērķis bija ieviest savā dzīvē regulāras fiziskās aktivitātes. Pie tam tā, lai tas sagadātu prieku. Mums bija iedots trenerītes sagatavotais vingrojumu plāns, kurus centos izpildīt. Kā arī pateicoties laipnajam kriosaunas vadītājas Valentīnas atbalstam, braucu uz procedūrām ar velo no Ķengaraga. Sanāca labas sportiskās aktivitātes, reizē izbaudot sauli un brīvības izjūtu, gan nodarbinot muskulīšus.
Programmas sākumu gaidīju ar lielām cerībām, bet reizē arī ar bažām. Man patiesi bija bail, ka tik apaļīgiem cilvēkiem kā man, varētu būt problēmas ar ietilpšanu kriosaunā. Par laimi šīs manas bažas izrādījās pilnīgi liekas. Tagad varu droši ieteikt  –  uz priekšu! Tas tiešām darbojas  –  kriosaunas procedūras dod mundrumu, uzlabo imunitāti, ādu padara tvirtāku.
Pie labajām lietām, kuras vēl vēlos atzīmēt, noteikti gribu pateikt lielu paldies Valentīnai. Viņa ir lielisks, dzīvesgudrs cilvēks, kurš apveltīts ar sirsnību, laipnību, takta izjūtu. Sarunas ar viņu pilnīgi noteikti arī bija manu pozitīvo izmaiņu viens no būtiskākajiem pamatakmeņiem. Paldies par doto iespēju !

 

Par to, kā veicās citām programmas dalībniecēm un ar ko šī programma atšķīrās no citām līdzīgām, vari lasīt arī „Krio & Beauty” mājaslapā: http://krio.lv/lv/news/paldies-tas-bija-iedvesmojos-pasakums

Dalīties.

Atstāt Ziņu