Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Pirmā Mēness diena – jaunu ieceru un sapņu diena

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Biju ierakstījusi tik muļķīgu lietu kā jauns ledusskapis, bet pat tas piepildījās!…”

Tā paziņa ar pārliecinošu personiskās pieredzes stāstu mani savulaik ievilka Mēness kalendāra ikmēneša karstāko vēlmju saraksta veidošanā.

Šobrīd mēness cikla pēdējās dienās es jau tīri intuitīvi domās gatavoju jaunu vēlmju sarakstu, prātā pārcilājot visu, kas šobrīd svarīgs un urda gan prātu, gan sirdi.

Dienu pirms pirmās mēness dienas veru vaļā datora mapīti ar nosaukumu „Mani mērķi” un veidoju nākamā mēneša sarakstu. Divas ailes – „Es esmu…” un „Man ir…” ļauj fantāzijai brīvu vaļu!

„Es esmu uzsākusi nodarbības karstajā jogā. Es esmu saņēmusi negaidītu darba piedāvājumu. Es esmu iegādājusies jaunu mēbeļu komplektu viesistabai. Es esmu piedzīvojusi fantastisku Līgo vakaru dabā. Es esmu veltījusi vienu dienu pārgājienam gar jūru ar draugiem. Es esmu iestājusies augstskolā. Man ir pircējs mājai. Man ir biļetes uz mūzikas koncertu….”

Pastāv viedoklis, ka mēness cikla pirmā diena ir jaunu ieceru un sapņu diena. Šai dienā mēs veiksmīgi varam modelēt un vizualizēt jebko, ko vēlamies savā dzīvē īstenot. Varam domās veidot tēlus, kuru īstenošanās mums ir svarīga, tad tos atlaist un nepieķērušies savām vēlmēm mierīgi darboties.

Pēc mēneša velc atkal laukā sastādīto sarakstu un apskati, kas no tā visa patiešām ir noticis. Mana pieredze liecina, ka precīzi un nepārprotami izteiktas vēlmes visumam ir kā likums. Jo patiesi – piepildās pat notikumi, kurus ierakstu aiz tīrās intereses un bez īpašas ticības.

Lai Tev izdodas!

 

ŠEIT ATRODAMS MĒNESS DIENU kalendārs

Dalīties.

Atstāt Ziņu