Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Pipariņi guļamistabai- erotiskā veļa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mazliet koķetas noslēpumainības mežģīņu komplektiņā vai pikanta atklātība pāris auduma strīpiņu izskatā, romantiski volāniņi un bantītes vai pilnīgs caurspīdīgums – erotiskās veļas izvēle ir milzīga. Pēdējo gadu laikā arī Latvijas sievietes kļuvušas atraisītākas un sekojot līdzi modei papildina savu guļamistabas dzīvi ar pikantu veļiņu, saka sertificēta seksoloģe Ināra Roja. Tas ir viens no veidiem, kā dažādot seksuālo dzīvi.

Vispirms patrenējies spoguļa priekšā
“Lai erotisko veļu pasniegtu skaisti, tā jāprot nēsāt. Ir jāpatrēnējas,” iesaka I.Roja. Tādēļ pirms pikantajā veļā pārsteidz savu partneri, pamēģini viena pati guļamistabā spoguļa priekšā pagorīties. Tad redzēsi kā un kas tev izskatās vislabāk. Mugura jāizstaisno, vēders jāievelk, krūtis uz priekšu un galvenais-  koķeta pārliecība par sevi. Iespējams, nolemsi pievilkt klāt augstpapēžu kurpes, kas vizuāli padarīs tavas kājas slaidākas un stingrākas, varbūt ienāks prātā ideja par vēl kādu aksesuāru, kas tevi padarīs pievilcīgāku.

I.Roja uzsver, ka erotiskas veļas pasniegšanā būtisks ir sievietes noskaņojums – viņai jājūtas koķetai, jābūt vēlmei pavedināt vīrieti, jājūtas pārliecinātai par sevi.

Ja jūties neērti, nespied sevi ar varu
Tādēļ izvēloties erotisko veļu, nevajag iegādāties neko tādu, ko uzvelkot jutīsies neērti vai ko tu pati apzinies, ka neuzdrošināsies uzvilkt. Pamēģini kaut vai vienkāršākus mežģīņu šortiņus. Izvēlies modeļus un krāsas, kuras tev patīk. Kad saņemsi pozitīvu reakciju no mīļotā, jutīsi iedrošinājumu un sajūsmu, ar laiku jau vēlēsies pārsteigt viņu ar ko pikantāku un vēl pikantāku.

“Taču, ja sieviete nejūtas droši, pārliecināta, nav ko spiest sevi, arī vīrietim nevajadzētu dāvināt sievietei kaudzēm veļu un pēc tam pārmest, kāpēc viņa to nevelk. Tas varbūt saistīts ar to, ka viņai vispār nepatīk savs ķermenis, ir kādas bailes iekšā vai bijuši pārdzīvojumi, šaubas par sevi, vai arī viņā mīt uzskats, ka tas ir vulgāri,” saka I.Roja. Tā kā ar varu sevi spiest nevajag. Drīzāk, ja gribas partneri pārsteigt ar pikantu veļu, bet pašai ir bail, vari aiziet parunāties ar speciālistu – psihologu vai seksologu un kopā sameklēt iemeslu, kas traucē tev kļūt par pavedinātāju.

Vīrieši: erotiskā veļa rosina fantāziju
SievietesPasaule.lv aptaujātie vīrieši visi kā viens atzina, ka viņiem patīk sievietes pikantā veļā. Edijs (30) un Aigars (38) skaidri un gaiši saka  – tas esot “seksīgi”.  

“Erotiska veļa ir atbalstāma, jo noteikti liek fantāzijai darboties daudz intensīvāk kā pilnībā atkailināts ķermenis,” teic Māris (30). Viņš gan uzskata, ka ir daži izņemuma gadījumi, kad tomēr erotiska veļa ir lieka – “piemēram, ja mīļotie ir publiskā vietā, bet dāmai zem svārciņiem apakšveļas nav vispār. Vai gadījumā, ja mīlas rotaļas norisinās tik lielā tumsā, ka jebkāda veļa nav īsti saskatāma un var radīt vairāk traucējumus kā labumu.”

„Vīrieša acīs viņa kļūst pievilcīgāka šādā veļā. Tas ir kaut kas jauns attiecībās,” uzskata Sergejs (45).

Savukārt Jānis (39) norāda, ka svarīga ir arī veļa, kuru velk mugurā: “Ja lēta lupata ar sintētisko mežģīni, tad labāk lai tā stāv veikala plauktā, nevis uz kādas miesas.” Citam aptaujātajam Jānim tomēr svarīga ir arī sievietes forma: “Nu, atkarīgs no skuķa, protams, respektīvi, ja nav formas tad veļa nepalīdzēs, bet, ja runa par normāliem skuķiem, tad, jā, plikums jau arī apnīk un daža laba veļa ir tāda, ka nevar saprast tu kaut ko cauri redzi vai ne, un ir ko pētīt.”

Kautrība bīstamāka nekā celulīts?
Māris uzskata, ka sievietes neiegādājas seksīgu veļu, jo baidās:

  • ka par viņām “slikti padomās” (uzskatīs par izvirtīgu, piedauzīgu un maucīgu būtni) mīļotais cilvēks vai veikala pārdevējs vai jebkurš cits cilvēks, kas uzzinās, ka viņai ir šāda veļa, tai skaitā pretējās mājas kaimiņš ar binokli, kas apskata izkārto veļu pēc mazgāšanas.
  • ka viņa erotiskā apakšveļā neizskatīsies labi, jo viņas augums neatbilst modes žurnālu standartiem.
  • cenas erotiskajai apakšveļai pēc viņu uzskatiem ir par dārgu. “Nu kā var par trīs striķīšiem, kas atgādina zobu diegu, maksāt dārgāk kā par veselu kleitu!”

“Visbiežāk nostrādā visu šo iemeslu apvienojums,” viņš norāda. 

Tomēr aptaujātie vīrieši nebūt nedomājot ko sliktu par sievietēm, kas iegādājas šo veļu. “Tā kautrība ir daudz bīstamaka par visiem celulītiem un citām problēmām, sievietei jau tā kā vajadzētu saprast – ja nu džeks, vīrs, draugs viņu ir paaicinājis mājā, nonākuši līdz tādai lietai, tad izvēle jau ir izdarīta, visi faktori izvērtēti un kautrēties vienkārši jau nav jēgas,” uzskata Jānis. “Kad nonāk līdz lietai, drēbes paļubomu velk nost – tad kāda jēga kautrēties valkāt tādu vai citadāku veļu, nesaprotu es tos kaurīgos cilvēkus.”
“Ja sieviete māk sevi pasniegt, tad vīrieti neinteresē riepiņa vai kas cits!” – piekrīt Edijs.

Arī Mārcis (38) norāda – “Ne jau vienmēr tās riepiņas tos vīriešus tik traki uztrauc, pašas sievietes tās uztrauc vairāk. Varbūt svarīgāk par – kā pasniedz ir, KA sevi pasniedz.”

 “Ja ir kompleksi tad, protams, abām pusēm jāizrunājas un jātiek pie kāda kopsaucēja,” viņš uzskata.

 Aigars gan uzskata, ka vaina jāmeklē arī pašos vīriešos: “Liela daļa vīrieši savām sievām ieborē ka viņa tajā veļā slikti izskatīsies. Daudzas sievietes pašas uzskata, ka tas nav priekš viņas, jo ir par resnu un tā tālāk… Drīzāk vīrietim jāpasaka, ka viņa ir seksīga. Sievietes skaistums nāk no iekšienes un, ja vēl seksīga veļa… un vīrietis to sievieti mīl, tad nav ko uztraukties. Tas kā sieviete jūtas ir atkarīgs no mīļotā vīrieša…”

Lielākā daļa aptaujāto vīriešu uzskata, ka erotiskā veļa būtu jāiegādājas pašām sievietēm, jo uzdāvināt to ir grūti. “Lai vīrietis spētu uzdāvināt sievietei erotisku apakšveļu tiešām tā, lai sieviete būtu apmierināta kā viņa tajā izskatās, vīrietim ir ļoti labi jāorientējās gan sievietes apģērba izmēros, gan ķermeņa formu īpatnībās, gan sievietes gaumē. Parasti tas nav vienkārši. Rezultātā nav pareizais izmērs, vai arī pat pareizais izmērs izskatās tiešām drausmīgi, vai arī tas viss tā izskatās sievietes iedomās, ” paskaidro Māris.

Foto- fancy.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu