Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Piesakies testēt Matrix matu veidošanas līdzekļus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv un L’oreal Baltic piedāvā Tev lielisku iespēju būt vienai no 24 veiksminiecēm, kuras iegūs iespēju testēt Matrix Design Pulse matu veidošanas līdzekļu sērijas produktus. Katra testa dalībniece iegūs vienu no astoņiem šajā sērijā ietilpstošajiem matu veidošanas līdzekļiem (par katru līdzekli sīkāku informāciju, kā arī stilista padomus skatīt zemāk un pievienotajā galerijā), par kuriem vēlāk arī dalīsies savā vērtējumā.

Pieteikties produktu testam vari no 25.oktobra līdz 31.oktobrim (ieskaitot). Lai iesūtītu savu pieteikumu Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Matrix produktu tests”, norādot gan produktu, kuru Tu gribētu testēt, gan arī savu adresi. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika! Lasītāju vērtējumu par šiem matu kopšanas līdzekļiem publicēsim jau pēc 18.novembra brīvdienām.

 

Kas ir Matrix Design Pulse?
Matrix Design Pulse matu veidošanas līdzekļu sērija ir paredzēta modes noteicējiem ielās, kuri nebaidās pieņemt un eksperimentēt ar jaunām idejām un virzieniem. Cilvēkiem,  kuriem patīk izpaust sevi visdažādākajos matu sakārtojumos.  Design Pulse ir uni-sex līnija, ko ir viegli un aizraujoši lietot. Daudzpusīgie un inovatīvie produkti  palīdz jums radīt pat vispārdrošākās frizūras! Atveriet acis iedvesmai jums apkārt!

Matrix Design Pulse sērijā ietilpst sekojoši produkti:

1.  Zoom Force šķidrā matu laka. Ļoti stipras fiksācijas šķidrā matu laka, kas ļauj fiksēt, izcelt detaļas un piešķirt tekstūru. Piemērota visiem matu tipiem un visiem garumiem. Jaunums!
Stilista padomi
:

 • Frizūras fiksācijai: Lai fiksētu visu matu sakārtojumu, vienmērīgi uzsmidziniet laku visiem matiem no 20-25 cm attāluma. Tas piešķirs matiem vieglu spīdumu un ilgstošu noturību.
 • Detaļu un šķipsnu izcelšanai: lai izceltu un maksimāli fiksētu atsevišķas matu sakārtojuma detaļas vai šķipsnas , uzsmidziniet matu laku uz šīm šķipsnām. Jo smidzina no tuvāka attāluma, jo izteiktāka matu tekstūra un lielāks spīdums.

2. Thermo Glide termoaktīvs matu veidošanas krēms. Šis veidošanas līdzeklis atjauno  un nogludina matu struktūru, kā arī aizsargā matus no karstuma radītās negatīvās ietekmes. Piešķir dabisku spīdumu un vieglu fiksāciju. Piemērots visiem matu tipiem un visiem garumiem. Jaunums!
Stilista ieteikumi
:

 • Palielinātam matu apjomam un kuplumam: ieklājiet nelielu produkta daudzumu mitros izmazgātos matos pirms matu žāvēšanas, koncentrējoties uz sausākajām matu daļām (galiem). Izžāvējiet matus ar fēnu, maksimāli paceļot tos pie saknēm ar ķemmi un veidojot vēlamo formu.
 • Gludiem un taisniem matiem: ieklājiet nelielu produkta daudzumu mitros izmazgātos matos pirms matu žāvēšanas, koncentrējoties uz sausākajām matu daļām (galiem). Izžāvējiet matus ar fēnu, nostiepjot un veidojot vēlamo formu ar ķemmi. Kad mati ir sausi, lietojiet matu taisnotāju vai cirtotāju pēc vajadzības.

3. Fiber Shuffle šķiedraina, pasta. Elastīga matu veidošanas pasta, kas definē un atdala šķipsnas, ar noturību, kas ļauj pārveidot matu sakārtojumus vairākas reizes dienā. Piešķir vidēju fiksāciju un  vieglu spīdumu. Ideāli piemērota vidējiem un īsiem matiem. Jaunums!
Stilista padomi
:

 • Visas frizūras noturībai un tekstūrai: ieklājiet nelielu daudzumu produkta plaukstās, viegli sasitiet plaukstas, lai aktivizētu elastīgās šķiedras. Ieklājiet mitros matos, izžāvējiet ar fēnu veidojot vēlamo matu formu un atdalot šķipsnas ar rokām.
 • Atsevišķu šķipsnu izcelšanai un stiprākai noturībai: ieklājiet nelielu daudzumu produkta plaukstās, viegli sasitiet plaukstas, lai aktivizētu elastīgās šķiedras. Ieklājiet/ieberzējiet pastu sausos matos, veidojot šķipsnu vēlamo formu ar rokām.

4. Rock Solid stipras noturības matu želeja. Ļauj ievedot īsu matus pat vertikāli uz augšu, saglabājot noturību visas dienas garumā. Ideāli piemērota  īsiem matiem. Jaunums!
Stilista padomi:

 • Spurainam matu sakārtojumam: ieklājiet nelielu daudzumu želeju mitros matos, izžāvējiet ar fēnu, veidojot vēlamo formu ar rokām vai ķemmi.
 • Škipsnu un detaļu izcelšanais un fiksācijai: ieklājiet nelielu želejas daudzumu plaukstās un ieklājiet vai ieberzējiet to sausos matos, veidojot vēlamo formu.

5. Go Big stipras matu putas. Piešķir matiem maksimālu ilgnoturīgu apjomu un vieglu spīdumu. Piemērota visiem matu garumiem un it īpaši plāniem matiem.
Stilista padomi
:

 • Maksimālam matu apjomam un kuplumam: ieklājiet nelielu putu daudzumu mitros matos, izžāvējiet ar fēnu maksimāli paceļot matus pie saknēm un veidojot vēlamo formu ar ķemmi. Kad mati sausi, lietojiet matu taisnotāju vai cirtotāju pēc vajadzības.

6. Shape Scene veidošanas pasta Stipras fiksācijas matu veidošanas pasta, kas ļauj ieveidot un pārveidot frizūru. Piešķir vidēji stipru fiksāciju un kontroli, un viegli matētu efektu. Piemērota visiem matu tipiem un visiem garumiem.
Stilista padomi
:

 • Noturīgam matu sakārtojumam: vienmērīgi ieklājiet matu pastu mitros matos, izžāvējiet ar fēnu ,veidojot vēlamo formu un šķipsnas ar rokām vai ķemmes palīdzību.
 • Šķipsnu un detaļu izcelšanai: saberzēt nelielu pastas daudzumu plaukstās un ieberzēt matos vai atsevišķās šķipsnās, ar rokām piešķirot vēlamo formu un tekstūru.

7. Messy Couture matu pasta: vidējas noturības veidošanas pasta. Atdala matus, piešķir tekstūru, saglabājot matus mīkstus pieskārienam. Piešķir vidēju noturību un dabisku spīdumu. Ideāli piemērota vidējiem un īsiem matiem.
Stilista padomi
:

 • Lai izveidotu nekārtīgu out-of bed stilu: saberzējiet nelielu produkta daudzumu plaukstās, ieklājiet sausos matos, var rokām atdalot šķipsnas un veidojot vēlamo formu un nekārtību. Var ieveidot visus matus vai izcelt atsevišķas šķipsnas.
 • Lai piešķirtu tekstūru sašķeltiem, pūkainiem matu galiem: ieklājiet nelielu produkta daudzumu sausos matu galos, nostiepjot tos un atdalot šķipsnas pēc vēlēšanās.

8. Glow To Pieces matu vasks spīdumam. Matu vasks nogludina matus un piešķir lielisku spīdumu. Piemērots visiem matu tipiem un visiem garumiem.
Stilista padomi
:

 • Lai piešķirtu spīdumu un nogludinātu: ieklājiet produktu vienmērīgi sausos matos, piedodiet vēlamo formu un struktūru ar ķemmes vai roku palīdzību. Ideāls, lai izveidotu pieglaustus īsus matus vai gludus uz aizmuguri saņemtas frizūras.
 • Lai izceltu šķipsnas un piedotu spīdumu: uz vēlamās matu daļas (šķipsnām vai pieres daļas vai matu galiem) uzklājiet nelielu produkta daudzumu sausiem saveidotiem matiem frizūras nobeigumā.

 

Produktu cena ir Ls 6,- un tie ir nopērkami tikai frizētavās un profesionālajos veikalos:

 

Mūrnieks Ģirts      Hantesis Salonfirzētava  Rūpniecības ielā iela 9

Salon Line            Profesionālais veikals     Maskavas iela 12

Frizieru Serviss     Profesionālais veikals     Dzirnavu iela 102

Versus                 Frizētava                      Eksporta iela 14-1

Versus                 Salonfrizētava                Vaļņu iela 31/33-1

Dinamika             Frizētava                       Lidoņu iela 27, k-1

Melkes, SIA          Frizētava                       Baznīcas iela 39a

Springs M            Frizētava                        Kurzemes prospekts 100-1

Dalīties.

Atstāt Ziņu