Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Piesakies testēt īpašo Helix Aspersa serumu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pēc ziemas, kad apkārt ilgi valdījusi pelēcība, šķiet, ka tā pārņēmusi arī mūsu sejas – āda šķiet bāla un nogurusi. Ja tas ir stāsts par Tevi, tad šī iespēja ir jāizmanto – piesakies testēt Helix Aspersa serumu, kas tavu sejas un kakla ādu dziļi mitrinās, to pabarot un arī atjauninās tās struktūru. Šī seruma pamatsastāvā ir Helix Aspersa ekstrakts, kas iegūts no tāda paša nosaukuma gliemežu sugas, kas tam arī piešķir visas iepriekš minētās īpašības.

Ja vēlies iegūt iespēju izmēģināt un vērtēt šo ādas kopšanas līdzekli, līdz 18.martam (ieskaitot) sūti  mums savu pieteikumu! Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Seruma tests”.
Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Trīs Helix Aspersa ieguvējas paziņosim 19.martā portālā SievietesPasaule.lv.


PAR HELIX ASPERSA SERUMU:

 
Helix Aspersa „gliemežu siekaliņu” serums ir Kanāriju salu kosmētika, kuru Latvijā piedāvā SIA „BIORGANIK” (www.biorganik.lv)
Helix Aspersa, spāņu valodā saukts arī baba de caracol, serums ir unikāls līdzeklis ādas kopšanai.
Gliemežu suga (HELIX ASPERSA) ir gliemezītis ar spirālveida mājiņu. Kad gliemezis ir aktīvs, tas izdala biezu želejveida vielu, kura ir bioloģiski aktīva reģenerējoša viela. Pats gliemezītis ar šīs vielas palīdzību salabo savu mājiņu, ja tā ir ieplaisājusi vai bojāta.
Gliemežu siekalas jau sen izmanto medicīnā, bet pašlaik to pievieno klāt arī kosmētikas līdzekļiem, lai pilnībā atjaunotu ādas struktūru.
Serums ir unikāls sejas un kakla ādu reģenerējošs mitrinošs līdzeklis. Seruma pamatā ir 80% bioloģiski aktīvas vielas – Helix Aspersa – ekstrakts. To uzklāj uz tīras sejas un kakla ādas no rīta un vakarā kā bāzi zem krēma vai arī lieto pavasara vasaras sezonā kā ādas kopšanas pamatlīdzekli. Tas dziļi mitrina, baro un atjauno ādas struktūru. Pateicoties maigajai tekstūrai un seruma īpašībām, neliels daudzums (viena-divas pilītes) pilnībā noklāj sejas ādu un ātri tajā iesūcas.
Seruma sastāvā ir proteīni, kuri pēc uzbūves ir līdzīgi cilvēka ādas struktūrai; A, C, E, B grupas vitamīni; un citas aktīvas vielas, kura atjauno ādas struktūru.

Iegādāties gliemežu siekalu serumu un citus dabiskus, augstvērtīgus skaistumkopšanas produktus vari www.biorganik.lv

Dalīties.

3 komentāru

  1. interesanti, cik labdabīgi nabaga gliemezītis atdod šīs savas siekalas. droši vien pēdējā doma viņa galvā ir – kaut jūs …

  2. Līga Rozentāle on

    Mārīte, ja vēlies testēt serumu, sūti savu pieteikumu caur profilu- vispirms Tev jāpiereģistrējas SievietesPasaule.lv- lapas labajā augšējā stūrī poga "Pievienojies". Citādi jau mums nebūs Tavu kontaktu, lai sakomunicētu veiksmes gadījumā 🙂

Atstāt Ziņu