Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Piesakies testēt INSTITUT ESTHEDERM Repair procedūru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās testam noslēgusies!

eptembrī portāls dodas virtuālā tūrē uz Franciju. Nemelosim, ja teiksim, ka lielai daļai sieviešu šī zeme saistās ar skaistumu. Lai pēc vasaras atjaunotu un nostiprinātu saules starojuma ietekmē novājinātos ādas saistaudus, pasaules apceļošanas projekta ietvaros Francijas augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmola INSTITUT ESTHEDERM salons Berga Bazārā piedāvā „Sievietes Pasaule” testam REPAIR procedūru, kas nodrošina audu atjaunošanu un rekonstrukciju ādas dziļumā.  

Šī procedūra stimulē šūnu atjaunošanos un aktivizē gan saistaudu šķiedru (kolagēna un elastīna) veidošanos, gan to organizētas un kvalitatīvas struktūras izveidi. REPAIR procedūras rezultāts ir tvirtāka un blīvāka āda, kas atguvusi lielisku tonusu un izskatās jaunāka. Procedūra ir ieteicama, ja āda ir novājināta dažādu agresīvu faktoru ietekmē un tajā radušās struktūras pārmaiņas, par ko liecina mīmikas rievas, krunciņas, ādas tvirtuma un blīvuma zudums. Iespējamie priekšlaicīgas novecošanās cēloņi ir, piemēram, saules starojums, stress, smēķēšana vai piesārņots gaiss. Āda var būt novājināta arī pēc dermatoloģiskām vai kosmetoloģiskām procedūrām un aknes (piņņu) ārstēšanas. REPAIR procedūra ir piemērota jebkurā vecumā.

 

Lai pieteiktos INSTITUT ESTHEDERM REPAIR procedūras izmēģināšanai, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!

Pieteikumus ar norādi „Repair procedūras tests” gaidīsim no 9.septembra līdz 15.septembrim (ieskaitot),  trīs veiksminieces – testa dalībnieces paziņosim 17.septembrī.

 

Par INSTITUT ESTHEDERM:
INSTITUT ESTHEDERM (Francija) ir augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmols, kas paredzēts visprasīgākajiem veselības, skaistuma un labsajūtas produktu patērētājiem – gan vīriešiem, gan sievietēm un kas radīts sadarbībā ar skaistumkopšanas un ādas kopšanas speciālistiem.
INSTITUT ESTHEDERM produktu radītājs, farmācijas doktors, biologs un šūnu eksperts Žans Noels Torels (Jean-Noël Thorel) uzskata, ka: „Ja āda cieš, tad tai jāiemāca no jauna darboties, nevis pārmērīgi jāārstē.”
INSTITUT ESTHEDERM filosofija ir ilgtspējīgs skaistums – mūsu āda ir ieprogrammēta dzīvot vairāk nekā 100 gadus, tāpēc tā jākopj ilgtermiņā, lietojot aktīvās vielas, kas īpaši palīdz ādai no jauna iemācīties uzturēt tai piemītošo enerģiju un atgūt visas savas spējas.

Dalīties.

Atstāt Ziņu