Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Piesakies SievietesPasaules maija semināriem!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 

***

Atklāj sevi un citus pēc rokraksta vien!
12.maijā, 19.maijā, 23./vai 27.maijā no plkst. 18.30 līdz 21.30

Nodarbību vada: grafoloģe Anita Špoģe

Par nodarbību: Veidojot ar pildspalvu burtu uz papīra, mūsu roku vada zemapziņa, atklājot vairāk kā 50 iezīmes, kas spēj precīzi noteikt rakstītāja psiholoģisko portretu. Burtu lielums, slīpums, savienojumi – tas viss pastāsta, kā mēs jūtamies, kā attiecamies pret sevi un citiem, kāds ir mūsu raksturs un dzīves uztvere. Uzzini, ko atklāj burtu lielums, kas ir trīs zonas rokrakstā, kā tās mērīt? Ko nozīmē tas, vai burti tiek savienoti vai rakstīti atsevišķi? Cik slīps un uz kuru pusi vērsts ir rokraksts? Kādi ir sākumburti, teikumu beigu pieturzīmes, drukātie burti,  kā arī paraksts? Kāpēc rokraksts bieži mainās un ko tas nozīmē? Noskaidrosim arī, ko grafoloģija nespēj pateikt.
Vairāk par katru nodarbību lasi ŠEIT >>.

Nodarbību vieta: Rīgā, Brīvības ielā 99-4, 3.stāvā

Dalības maksa: Vienas nodarbības cena Ls 7, veicot priekšapmaksu par visām trīs nodarbībām – Ls 15!

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos šajā semināru ciklā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679.

 

***

Pati savas mājas dizainere
17.maijā, 24.maijā, 31.maijā, 7.junijā no plkst.18.30 līdz 21.30

Nodarbības vada: “Radošās izaugsmes studija” interjera dizainere BEATRISE LŪSE

Par nodarbību: Līdz ar tulpju maigo trauslumu un hiacinšu smaržu, līdz ar gājputnu atgriešanos un pavasara smaržu gaisā dzimst sapņi par to, kā tieši šajā pavasarī sākt dzīvot skaistāk un ērtāk. Katrai no mums ir pilnas krātuves vēlmēm un idejām, kā iekārtot savu māju, ko mainīt, kā svētku noskaņu radīt. Tad nekavēsimies un ķersimies pie lietas! Piedāvājam iespēju apgūt pamata zināšanas, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi izveidotu oriģinālu savas istabas, dzīvokļa vai pat mājas interjeru un saviem spēkiem pagatavot interesantus interjera dekorus, neieguldot lielus naudas līdzekļus. Ļaujies pavasara vilinājumam un ielaid pavasara pārvērtības savās mājās!
Vairāk par katras nodarbības tēmu lasi ŠEIT >>.

Nodarbību vieta: Rīgā, Brīvības ielā 99-4, 3.stāvā

Dalības maksa: Vienas nodarbības cena Ls 10, veicot priekšapmaksu par visām nodarbībām, saņem 30% atlaidi un maksā tikai Ls 28!

PIESAKIES! 
Lai piedalītos šajā seminārā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679.

 ***

Īpaši augstskolu beidzējām- zibenskursi ‘Pārliecinoša uzstāšanās’!

25.maijs un 26.maijs no plkst. 18.30 līdz 21.30

Nodarbības vada: pasākumu vadītāja Edīte Irbe

Par nodarbību: Kad gala darbi uzrakstīti, tie vēl arī pārliecinoši jānoprezentē un jāaizstāv. Lai atbildīgajā brīdī, Tu būtu gatava un pārliecināta par sevi, piedāvājam Tev iziet zibenskursus par pārliecinošu uzstāšanos. Kursu ‘Pārliecinoša uzstāšanās’ mērķis ir pilnveidot un uzlabot prezentēšanas prasmes, attīstīt ātru domāšanu, pārliecināties, ka uzstāties var būt viegli.
Kursu ilgums – divi vakari, kuros tu ne tikai uzzināsi padomus un knifiņus, lai uzstāšanās būtu veiksmīgāka, bet varēsi arī pati trenēties runāt publikas priekšā.

Vairāk par kursiem, lasi ŠEIT >>
 

Nodarbību vieta: Brīvības ielā 99-4, 3.stāvs
Dalības maksa:
Veicot priekšapmaksu, par abām nodarbībām kopā 10 Ls. Maksājot uz vietas, vienas nodarbības cena- 7 Ls

PIESAKIES! 
Lai piedalītos šajā seminārā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679.

***

Baha ziedu terapija – tavai veselībai un harmonijai
Datums vēl tiks precizēts!!!

 Nodarbību vadīs: LAURA TIDRIĶE, kura Baha ziedu terapijas jomā intensīvi darbojas vairāk nekā piecus gadus. Laura Baha ziedu terapiju apguvusi Anglijā un Vācijā.
Nodarbībā uzzināsi:
* kā Baha ziedu terapija radās,
* kā izvēlēties un lietot Baha ziedu esences,
* kā Baha ziedu terapija palīdz stiprināt imunitāti, atgūt iekšējo mieru un līdzsvaru,
* kā Baha ziedi palīdz rast tev labāko risinājumu ikvienā dzīves situācijā,
* kāpēc Baha ziedu terapija ir droša lietošanā, maiga iedarbībā un ikviens to var lietot, lai rūpētos par savu un savu tuvinieku veselību.
Nodarbības beigās būs iespējams iegādāties Baha ziedu līdzekļus, kā arī grāmatas par Baha ziedu terapiju.

Nodarbību vieta: Brīvības iela 99-4, 3.stāvā

Dalības maksa: Ls 5

PIESAKIES!
Ja vēlies pieteikties vēl pirms precizētā datuma, raksti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, vai zvanot – tel.25990679 vai 26369141

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Man tieši patlaban noderētu tie interjera dizaina kursi, jo pārveidoju vienu istabu dzīvoklī! Žēl, ka tikai maijā…

Atstāt Ziņu