Vārda dienu svin: Lība, Emma

Piesakies nodarbībām SievietesPasaules Darbnīcā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kādi ir Tavi plāni šim rudenim? Ja esi nobriedusi to pavadīt aktīvi un radoši pilnveidojoties, mums Tev ir ko piedāvāt – regulāras nodarbības un interesanta darbošanās SievietesPasaules Darbnīcā!

Ideja par Darbnīcu dzima pavasarī, kad organizējām seminārus sievietēm vairākās Latvijas pilsētās ar aicinājumu uzplaukt pavasarim. No dāmām, kuras piedalījās pavasara nodarbībās, secinājām, ka ir nepieciešamas šādas regulāras tikšanās, kur varam iegūt uzticamu informāciju un lieliskus padomus no speciālistiem, aprunāties ar citām sievietēm, iemācīties ko jaunu un galvenais – iemācīties mīlēt sevi. Mēs apsolījām, ka būs. Un beidzot varam teikt – ir! SievietesPasaules Darbnīca ir klāt!

Kādēļ Darbnīca? Tādēļ, ka šeit Tev neviens nelasīs lekcijas par to, kā ir pareizi un kā nav, ko darīt un ko nē. Šeit mēs visas kopā nelielās grupu nodarbībās DARBOSIMIES, gūstot jaunas zināšanas un atmodinot katra sevī spēkus un talantus, kuri līdz šim varbūt ir nedaudz snauduši.

 

TUVĀKĀS NODARBĪBAS
 

15.oktobris 18:00- 21:00  Skaistumkopšanas knifiņi ar Kristīni I

Nodarbību vada: vizāžiste Kristīne Grecka

Noskaidrosim sejas ādas tipus un uzzināsim, kāda kopšana un produkti tai nepieciešami. Noteiksim krāsu tipus un runāsim par pareizo toņu izvēli. Darbosimies praktiski!

Maksa: Ar priekšapmaksu* – 4Ls
Nodarbības dienā – 6 Ls

 

 Svara samazināšana, izmantojot psiholoģiskās pašregulācijas metodes/ grupu nodarbību cikls 1.nodarbība

Vada: psiholoģe Una Kraukle

Iemācīsimies, kā atvadīties no liekā svara, sākot mainīt savu domāšanu. Liekā svara rašanās psihoģiskie iemesli un mehānismi- kādēļ liekais svars rodas, un kā no tā atbrīvoties. Diskusijas, grupu darbs- zīmējot, līmējot, ar dažādu vingrinājumu palīdzību  labāk izprotot savas emocijas un to ietekmi uz ēšanas paradumiem. Radošu risinājumu rašanas mehānisms – treniņš. Apzināšanās māksla- prasme apzināties sava ķermeņa, gara un emocionālās vajadzības. Motivācijas un iekšējo, izmaiņām nepieciešamo resursu apzināšanās. Māksla sevi pieņemt un mīlēt.

Maksa: samaksa veicama vai nu par vienu nodarbību atsevišķi, vai arī par visu nodarbību ciklu, cenas skatīt šeit

 

22.oktobris 18:00- 21:00 Skaistumkopšanas knifiņi ar Kristīni II

Nodarbību vada: vizāžiste Kristīne Grecka

Šoreiz – kosmētikas maciņa revīzija. Nāc uz nodarbību ar saviem kosmētikas līdzekļiem un noskaidro, vai tie tev atbilst un kā pareizāk un efektīvāk tos lietot, kas trūkst tavā kosmētikas maciņā un kas varbūt tev nemaz nav nepieciešams. Darbosimies praktiski!

Maksa: Ar priekšapmaksu – 4Ls
Nodarbības dienā – 6 Ls

 

23.oktobris 11:00- 14:00 Grafoloģijas izmantošana ikdienā

Nodarbību vada: grafoloģe Anita Špoģe

Mācīsimies praktiski veikt rokraksta analīzi! Ņemot vērā, ka rokraksts atklāj cilvēka raksturu un psiholoģiskās īpatnības, jau laikus varam izvērtēt sarunbiedru un atrast pareizo pieeju, lai gūtu no sarunas vislielāko efektu.

Maksa: Ar priekšapmaksu – 4Ls
Nodarbības dienā – 6 Ls

 

Darbnīcu norises vieta: Rīga, Džutas iela 9 (Brīvības gatves malā)


Uz nodarbībām var pieteikties, rakstot uz e-pastu
sp@sievietespasaule.lv

vai zvanot pa tālruni 25990679

Ņem vērā – vietu skaits ir ierobežots, tādēļ piesakies laicīgi!


Lai mums visām radošs un aktīvs rudens!

Dalīties.

4 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Šobrīd diemžēl neesam plānojuši šīs nodarbības organizēt citās pilsētās. Taču jau zinām, ka tāpat kā šopavasar arī nākamajā pavasarī mēs organizēsim projektu Uzplauksti pavasarim! – tas gan notiks vairākās LV pilsētās. Bet tas būs pavasarī. <br>Šobrīd mēs mēģinam ieplānot nodarbību laikus maksimāli draudzīgākus arī dāmām no Rīgai tuvējām pilsētām – tie ir piektdienu vakari un sestdienu rīti.

  2. esmu gājusi uz nodarbībām Sieviešu Klubā, kas ir Vīlandes ielā, ļooooti labi un interesanti vakari ar frošiem ekspertiem!<br><br>www.sieviesuklubs.lv

Atstāt Ziņu