Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

PIESAKIES! Lielā Sievišķības atplaukšanas darbnīca

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mīļās „Sievietes Pasaules” lasītājas!

Akcijas „Uzplauksti pavasarim!” ietvaros notikušas Sievišķības atplaukšanas darbnīcas Cēsīs un Siguldā. Paldies visām dalībniecēm, kuras ļāvās 3 stundu ceļojumam savas unikālās sievišķības meklējumos!

Kā jau rakstīju darbnīcas pieteikumā, mūs – sievietes noteikti satrauc sievišķīgums un katra meklē savu unikālo atbildi. Pat ja kāds sola 10 brīnumainos veidus, kas palīdzēja visām, dzīve rāda, ka tie tomēr nepalīdz, jo katra no mums ir īpaša!

Sekojot šai idejai, ka visām viss neder, veidoju darbnīcu kā pašizpētes un savu unikālo sievišķības recepšu veidošanas iespēju. Darbnīcas dalībnieču atsauksmes, komentāri un idejas deva man pārliecību, ka izvēlētais virziens ir noderīgs un iedrošināja veidot padziļinātu Sievišķības atplaukšanas darbnīcu – 3 vakaru jeb 9 stundu garumā!

Šajā lielajā darbnīcā turpināsim piekļūt saviem iekšējiem resursiem, meklēt atbildes uz mokošiem jautājumiem un atgūt iekšējo harmoniju, kura mums visām piemīt no dzimšanas, bet dažkārt mēs to zaudējam dažādu apstākļu dēļ. 

Katrai dalībniecei būs iespēja sastapt SAVU SIEVIŠĶĪBU, atrast SAVAS ATBILDES uz šodien vai sen satraucošiem konkrētiem jautājumiem, atrast SAVUS jaunus RISINĀJUMUS problēmām, sastapt savu patieso „ES”, atrast SAVU IEDVESMU lieliem dzīves soļiem vai mazām ikdienas rūpēm.

Darbnīcas programmā:

  • savu pārliecību izpēte un sievišķības kritēriju noteikšana;
  • domu un jūtu sakārtošanas vingrinājumi;
  • mandalu veidošana;
  • ceļojumi iekšējā pasaulē;
  • sava ķermeņa sadzirdēšana;
  • pagātnes sāpīgo pārdzīvojumu dziedināšana;
  • iekšējā spēka un stabilitātes atgūšana;
  • metaforu un pasaku terapijas elementi;
  • u.c tehnikas un metodes sievišķības atmodināšanai.

Lai piedalītos nav nepieciešamas iepriekšējās zināšanas vai sagatavošanās, vienīgi vēlme sajusties kaut nedaudz laimīgākai, priecīgākai, veiksmīgākai, skaistākai, mierīgākai, stiprākai jeb vienkārši sievišķīgākai!

Uz nodarbībām jānāk ērtā apģērbā un līdzi jāņem siltas zeķes un paklājiņš, jo daži vingrinājumi paredz apgulšanos vai arī kustēšanos pa telpu.

Uz tikšanos Lielajā sievišķības atplaukšanas darbnīcā!

Marija

 

LIELĀ SIEVIŠĶĪBAS ATPLAUKŠANAS DARBNĪCA

KAD
: 12.aprīlī, 19.aprīlī, 26.aprīlī laikā no plkst. 18:30 – 21:30
KUR: Rīgā, SievietesPasaule.lv telpās, Brīvības ielā 99, 3.stāvā
Cena: Ar priekšapmaksu vienas nodarbības cena 7 Ls (par visām trim kopā- 21 Ls)
Maksājot uz vietas vienas nodarbības cena- 10 Ls

KĀ PIETEIKTIES:
Lai piedalītos Sievišķības Atplaukšanas Darbnīcas nodarbībās, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141

Dalīties.

Atstāt Ziņu