Vārda dienu svin: Andulis, Alnis

Piesakies labdarības braucienam pa Namībiju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2010.gada Starptautiskā labdarības autobrauciena pa Namībiju mērķis ir piedāvāt Jums neaizmirstamiem mirkļiem bagātu nedēļu, kas nodrošina gan piedzīvojumus, gan fantastiskas ainavas, kā arī iespēju atbalstīt trūcīgos bērnus, ziedojot naudu bezpeļņas skolai Svakopmundā.

Šī brauciena maršruts vīsies cauri Namībijas visbrīnišķīgākajām vietām. Tas ļaus iepazīt visattālākos šīs valsts novadus, kas sasniedzami vienīgi ar apvidus auto, tāpēc šis ceļojums piedāvās vispusīgi likt lietā arī savas autovadītāja spējas. Dienas nogurumu atsvērs relaksēšanās un kārtīgas maltītes. Tā kā brauciena dalībnieki nāk no dažādām zemēm, Jums būs lieliska iespēja tikties ar interesantiem cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.

Ko vēl Tev būtu jāzina?

 • Komanda
  Katrā automašīnā ir 4 pasažieri, diviem no viņiem jāprot vadīt automašīna. Namībijā brauc pa kreiso pusi.
 • Aviobiļetes
  Starptautisko lidojumu Rīga – Vindhuka – Rīga  palīdzēs izvēlēties mūsu ceļojuma konsultanti, vai arī variet rezervēt www.etravel.lv
 • Apdrošināšana
  Neaizmirstiet veselības apdrošināšanu, bagāžas apdrošināšanu un ceļojuma anulācijas apdrošināšanu!
 • Vakcinācija
  Nav  obligāta.
 • Vīza
  Lai ceļotu pa Namībiju, Jūsu pasei jābūt derīgai vismaz sešus mēnešus pēc izbraukšanas no Namībijas. Latvijas pilsoņiem vīza vajadzīga. Lai saņemtu vīzu vajadzīgi sekojoši dokumenti: aizpildīta anketa, 2 krāsainas fotogrāfijas, aviobiļetes kopija, vēstule no bankas, ielūgums. Vīzu izgatavo Namībijas vēstniecībā Stokholmā 7 darba dienu laikā.

Ar pilnu brauciena programmu, dienu plānu, kā arī izmaksām var iepazīties ŠEIT.

 

Kāpēc šis ir labdarības brauciens?
Lai palīdzētu Namībijas bērniem, tūrisma firma sadarbībā ar Svakopmundas Rotari klubu organizē starptautisku auto braucienu. Mēs ar prieku iepazīstināsim Jūs ar Mondesas Jaunatnes iespēju fondu (MYO) projektu un un tajā iesaistītajiem jauniešiem. Pievienojoties šim autoceļojumam, Jūs dosiet iespēju MYO bērniem iegūt izglītību, kādu viņi bez šī projekta nekad nesaņemtu.
Mondesā dzīvo apmēram 25 000 iedzīvotju, un vairākums no viņiem dzīvo nabadzībā.
MYO
ir bezpeļnas pēcpusdienas skola trūcīgajiem Mondesas bērniem, tā atrodas ārpus Svakopmundas, Namībijas rietumu krastā. MYO dibināta 2003.gadā, to dibināja brīvprātīgais skolotājs Ro Meyer no ASV. MYO pastāvēšana ir pilnīgi atkarīga no dāvinājumiem, ko ziedo gan individuālas personas, gan lieli un mazi uzņēmumi Namībijā un visā pasaulē. 2010.gadā viena audzēkņa izglītošanas izmaksa sasniegusi 700 EUR gadā. Par MYO izglītojošo programmu Jūs varat meklēt sīkāku informāciju, ja ieskatīsieties sekojošajā adresē: www.mondesayouth.org
Sadarbībā ar Svakopmundas Rotari klubu Jūs atbalstīsiet Mondesas bezpeļņas pēcpusdienas skolu Mondesā, kas atrodas Namībijas rietumu krastā. Jūsu dāvinājumu saņems viens no skolas audzēkņiem un izmantos viena mācību ceturkšņa laikā. Brauciena laikā Jūs viesosieties skolā un personīgi tiksieties ar jūsu dāvātā atbalsta saņēmēju.

 

2010.gada Starptautiskais labdarības auto brauciens pa Namībiju ir lielisks veids, kā iepazīt šo zemi ar slīdošajām kāpām, smilšainajām upju gultnēm, lieliskajiem dzīvnieku parkiem, fascinējošām etniskajām grupām un to vēsturi.

 

Kontakti sīkākai informācijai:
Kontakti: +37167280840
E-pasts:  info@expresstravel.lv
Kā arī: www.expresstravel.lv, www.etravel.lv

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu